28.k. Hajduk - Osijek

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Post Reply
Rajnus
Reactions:

28.k. Hajduk - Osijek

Post by Rajnus » Thu Apr 04, 2019 11:52 am

Par dana do utakmice, a nema teme, nema postova....vrijeme sad! :)
Bis dass der Tod uns scheidetUltras ticken anders, ultras leben anders!

bijelo-plavi1988
Reactions:

Re: 28.k. Hajduk - Osijek

Post by bijelo-plavi1988 » Thu Apr 04, 2019 12:01 pm

Nema jos ni sudaca za utakmicu, ali nekako osjecam da ce to biti Fran Jovic :crash:

Utakmica se igra u nedjelju u 19:00, zbog 3 zuta kartona pravo nastupa nema Pilj.
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Thu Apr 04, 2019 12:06 pm

Postavit se visoko. Presing na njihovu zadnju liniju od prve minute. Talys na lijevog beka pod mus, Žapera nisam siguran da bi koristio u ovoj utkamici da ne izgori. Treba nam iskusnije rješenje, sad tko bi to bio dobro pitanje. Pazite sad, da sam Skender, okušao bih se sa Miletom! Kraj Puške od prve minute i Lacike mislim da bi veza bila ubitačna. Zna povući, zna proturiti loptu, zna i zabiti. Četvorica iza : Talys, Guti, Lončar i Grgić. Za brzu tranziciju spomenuta veza a ispred njih Abazaj, Marić i Ejupi. S tim da bi se Mara i Abazaj ubacivali više s boka jer znaju i asistirati i probiti, a Muzu kao isturenog killera. Hvatati ih na prekide i konstantno držati njihovu zadnju liniju da ne diše i na svaku njihovu pogrešku odmah tražiti jednostavna rješenja, s tim da Laslo može vući i otpucati ili odmah ići igrati u prostor Maru, Abazaja ili Ejupija.
BOD JE DOBAR, ali pobjeda bi bila baš slatka!
Game over.
K. O. !

MrLule
Reactions:

Post by MrLule » Thu Apr 04, 2019 12:38 pm

Harry_Mata_Harry wrote:
Thu Apr 04, 2019 12:06 pm
Postavit se visoko. Presing na njihovu zadnju liniju od prve minute. Talys na lijevog beka pod mus, Žapera nisam siguran da bi koristio u ovoj utkamici da ne izgori. Treba nam iskusnije rješenje, sad tko bi to bio dobro pitanje. Pazite sad, da sam Skender, okušao bih se sa Miletom! Kraj Puške od prve minute i Lacike mislim da bi veza bila ubitačna. Zna povući, zna proturiti loptu, zna i zabiti. Četvorica iza : Talys, Guti, Lončar i Grgić. Za brzu tranziciju spomenuta veza a ispred njih Abazaj, Marić i Ejupi. S tim da bi se Mara i Abazaj ubacivali više s boka jer znaju i asistirati i probiti, a Muzu kao isturenog killera. Hvatati ih na prekide i konstantno držati njihovu zadnju liniju da ne diše i na svaku njihovu pogrešku odmah tražiti jednostavna rješenja, s tim da Laslo može vući i otpucati ili odmah ići igrati u prostor Maru, Abazaja ili Ejupija.
Ako se vidimo logikom da je i bod dobar, onda bolje Mile na stopera..

Rajnus
Reactions:

Post by Rajnus » Thu Apr 04, 2019 12:52 pm

da, u ovoj utakmici je najbitnije ne izgubiti. S obzirom da Skender stalno nagalsavu stabilna obrana, bojim se da od neke napadacke igre nista...
Bis dass der Tod uns scheidetUltras ticken anders, ultras leben anders!

lokal88
Reactions:

Post by lokal88 » Thu Apr 04, 2019 1:08 pm

Tko fali od tovara

mariox
Reactions:

Post by mariox » Thu Apr 04, 2019 1:10 pm

Samo oni koji mogu trčati po meni tu nema mjesta za Pušku možda kao zamjena kasnije , mislim zna se kako Hajduk igra agresija,pritisak na igrače sa time da ostavlja prostora za kontru idealno za Abazaja i Hentya ako će konačno odigrati nešto ,nikako sjesti u krilo golmanu onda gubimo sigurno, jer treba šta reći za prekide protiv Hajduka?fali im Caktaš neznam kakva je situacija sa onim Palaversom samo čvrsto igrat kako se igra u derbiju i bez Caktaša neće imati oni neke ideje u igri pogotovo u završnici jedino ako im se mi ne ponudimo sa našim glupostima kakve inače radimo jer na postavljenu obranu imaju problema kako bude vrijeme odmicalo oni će srljat , malo me brine sad i Malenica ali ok valjda je ispucao svoje pizdarije.
Ova igra protiv Intera neće proći na Poljudu moramo biti bolji a mislim da je Skender derao Oreščanina u B ekipi pa neka i sad nastavi.

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Thu Apr 04, 2019 1:28 pm

Harry_Mata_Harry wrote:
Thu Apr 04, 2019 12:06 pm
Sve obratno!
1. Žaper je iz Donjeg grada. Neće izgorit. Pokazao se i ima mjesto u prvom sastavu.
2. Petorica iza. Grgić, Mile, Guti, Lončar, Talys (možda čak i Janža).
3. Žaper i Lazslo su sigurni. Vjerojatno i Pušić, pa će Laci biti višlje na polušpici.
4. Napad Ejupi i Marić. Đabe Abazaju brzina kad promaši šansu u kojoj se nađe. Ejupi ima prednost i zbog branjenja prekida gdje on briljira.
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Thu Apr 04, 2019 1:32 pm

Luka1995 wrote:
Thu Apr 04, 2019 1:28 pm

Sve obratno!
1. Žaper je iz Donjeg grada. Neće izgorit. Pokazao se i ima mjesto u prvom sastavu.

Znaci da je s Bosutskog ili iz Retfale, onda bi izgorio, ali s obzirom da je iz Donjeg grada onda nece izgorit ? :shock: :rotfl:

Lualua
Reactions:

Post by Lualua » Thu Apr 04, 2019 1:34 pm

lokal88 wrote:
Thu Apr 04, 2019 1:08 pm
Tko fali od tovara
Kažu samo caktaš.

Post Reply