28.k. Hajduk - Osijek

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
zos
Reactions:

Re: 28.k. Hajduk - Osijek

Post by zos » Mon Apr 08, 2019 1:04 am

Utakmica za arhivirat, bod za nasmijat!
Jedino me iznenadio neulazak ejupija kad je usao kristal... Sutalo ako ovako nastavi do kraja hnla, na ljeto je u repki... :bravo:

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Mon Apr 08, 2019 1:21 am

Rajnus wrote:
Sun Apr 07, 2019 11:56 pm
Hajduku sad treba 4 boda da nas prestigne.
Osvojit ce ih valjda do kraja sezone :sm:

Zanimljivo kako se vec pisalo da ove sezone nismo primili gol na Poljudu, a vec 4 utakmice za redom nismo tamo izgubili, zadnje dvije sezone bez poraza na Poljudu pa je i razumljiva njihova isfrustriranost i sto ih peru kompleksi zbog nas u zadnje vrijeme, jer tako su "velik" klub, a vec dvije godine ne mogu pobjediti neki tamo Osijek na Poljudu.

Sazetak:

Obranit ćemo čast Osijeka,
prolit krv ako zatreba
pa nek znaju sve, duše prodane,
u našem gradu jedno ime je!

tetkovina
Reactions:

Post by tetkovina » Mon Apr 08, 2019 1:25 am

JohnnyCash82 wrote:
Sun Apr 07, 2019 11:11 pm
Ljudi moji, koliko god neki od vas ne zele to reci, ali mora se..... Zekic je ostavio ruiniranu ekipu, razjebanu uzduz i poprijeko, bez samopouzdanja, bez volje i bez zelje. Prvi zadatak koji Skender mora napravit je psiholoski dici ekipu, a to ne mozes napravit preko noci. Mogao je napast na Poljudu malo vise i pobijedit. Ali mogao je napast i dobit petardu kao onomad Zekic. S tim da je imao tada jacu momcad.

Da zakljucim, bod me zadovoljava i samo zelim da se ekipa oporavi i vrati samopouzdanje. A tada krece ostalo.
A da malo realnije postavis stvari? Naime,nije Zekic ostavio
ekipu vec, oni njega. Cilj, sredstvo, krc-palac...ma ovo je danas bilo NEGLEDLJIVO, JALOVO I GLUPO POSTAVLJENO!
Oporavak i samopouzdanje? E to cemo docekati kad Aco vrati one
sto je Zeki oteo, a da nije kupio adekvatne.
Na koncu, zasto se ovdje u velikoj vecini ponasate kao tovari?
Svrsavate na jednu dobru rolu jednog igraca i dizete momka u nebesa, a za koji mjesec kada bude nesto kisksao,hm?

... cini mi se kako cemo mi vrlo skoro vikati: Zeko vrati se !
Now you, know who we are...

ljubica sataraš
Reactions:

Post by ljubica sataraš » Mon Apr 08, 2019 5:44 am

Jbt da jednostavno ne povjeruješ što se ovdje čita, pa mi nismo sničim zadovoljni. Treći na tablici, osvojen bod u Splitu, za poželjeti sljedeće dvije utakmice sa najslabijim ekipama, bolji međusobni položaj za Europu...što nevalja?
Usporedbe Zekića i Skendera su više deplasirane, dajte ljudi pogledajte izjavu trenera Skendera na presici, taj čovjek ima cilj, ima ideju, ima želju, ima jasnu viziju, ništa ga ne zanima osim ekipe...konačno ozbiljne i odmjerene izjave.

JOŠ JEDNOM, bravo za Skendera i samo naprijed.
Zapadna tribina

russell
Reactions:

Post by russell » Mon Apr 08, 2019 6:59 am

tetkovina wrote:
Mon Apr 08, 2019 1:25 am
JohnnyCash82 wrote:
Sun Apr 07, 2019 11:11 pm
Ljudi moji, koliko god neki od vas ne zele to reci, ali mora se..... Zekic je ostavio ruiniranu ekipu, razjebanu uzduz i poprijeko, bez samopouzdanja, bez volje i bez zelje. Prvi zadatak koji Skender mora napravit je psiholoski dici ekipu, a to ne mozes napravit preko noci. Mogao je napast na Poljudu malo vise i pobijedit. Ali mogao je napast i dobit petardu kao onomad Zekic. S tim da je imao tada jacu momcad.

Da zakljucim, bod me zadovoljava i samo zelim da se ekipa oporavi i vrati samopouzdanje. A tada krece ostalo.
A da malo realnije postavis stvari? Naime,nije Zekic ostavio
ekipu vec, oni njega. Cilj, sredstvo, krc-palac...ma ovo je danas bilo NEGLEDLJIVO, JALOVO I GLUPO POSTAVLJENO!
Oporavak i samopouzdanje? E to cemo docekati kad Aco vrati one
sto je Zeki oteo, a da nije kupio adekvatne.
Na koncu, zasto se ovdje u velikoj vecini ponasate kao tovari?
Svrsavate na jednu dobru rolu jednog igraca i dizete momka u nebesa, a za koji mjesec kada bude nesto kisksao,hm?

... cini mi se kako cemo mi vrlo skoro vikati: Zeko vrati se !
Naime ja nikad nisam srao protiv zekica, međutim, ove spike su teški proljev. Zeko je, kad već seremo, imao i peru i mudražiju i harisa i bornu i grezdu i sve njih pa je opet prošle godine bio 4.

Nit je on bio toliko dobar nit je skender los

Cayetano
Reactions:

Post by Cayetano » Mon Apr 08, 2019 7:03 am

Evo realnije statistike

Image

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Mon Apr 08, 2019 7:25 am

Glupo je govorit da mi sad imamo 2 lakše utakmice, a oni dvije teže kad ćemo ionako do kraja prvenstva i mi i oni odigrati utakmice protiv svih :)
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Mon Apr 08, 2019 7:27 am

ljubica sataraš wrote:
Mon Apr 08, 2019 5:44 am
Treći na tablici, osvojen bod u Splitu, za poželjeti sljedeće dvije utakmice sa najslabijim ekipama, bolji međusobni položaj za Europu.
Treći na tablici, osvojen bod protiv izravnog konkurenta Gorice, za poželjeti iduća tekma Inter pa je Zekan smijenjen. Nemojmo biti licemjeri.
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

Maverick
Reactions:

Post by Maverick » Mon Apr 08, 2019 7:47 am

Moram reći, ako ti ne vidiš razliku u govoru tijela igrača i načinu na koji su posloženi, onda uopće ne razumiješ nogomet i ulogu trenera.

I o kakvom licemjerstvu pričaš? Jer netko pohvalio igru?

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Mon Apr 08, 2019 7:50 am

Luka1995 wrote:
Mon Apr 08, 2019 7:25 am
Glupo je govorit da mi sad imamo 2 lakše utakmice, a oni dvije teže kad ćemo ionako do kraja prvenstva i mi i oni odigrati utakmice protiv svih :)
Pa da, ali nama sad ove dvije utakmice dolaze u najboljem mogucem trenutku, da se konsolidiramo i psiholoski podignemo (normalno, pod uvjetom da uzmemo planiranih 6 bodova) pred finis.

Nama najbitnije je da imamo jasno uigranu taktiku i plan igre prije utakmica protiv Lokomotive, Slavena, Rijeke i Gorice. Nama su te cetiri utakmice kljuc sezone.

Steta da jucer nismo otvorenije odigrali jer je Hajduk bio zreo za dozu. Bez Cukterasa oni nemaju nikakve kreacije i to je Skender trebao prepoznati i napasti barem zadnjih 20-30 minuta. Tri boda jucer donijela bi nam ogroman kapital s obzirom da su kiksali i Rijeka i Lokomotiva, a i Hajduku bi pobjegli na 6 (tj. prakticki 7 s obzirom da imamo bolji medjusobni omjer s njima). A stvarno su bili zreli za dozu

Post Reply