30.k. Istra-Osijek

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Mladjo
Reactions:

Re: 30.k. Istra-Osijek

Post by Mladjo » Fri Apr 19, 2019 11:02 pm

Ovaj forum se pretvorio u jebeni cirkus. Ljudi umjesto da su stariji, ozbiljniji i smireniji, kao da su mladji i nervozniji. Jebali vas zekić i skender, igramo za kurac jer ova ekipa nije ni sjena prošlogodišnje. Očekujete li vi trenutno više od postojećeg kadra? Ja iskreno ne, jer mislim da svi igraju u skladu sa svojim mogućnostima. Da su haris i mudri otišli na početku sezone, a pero se zabio u benzu ljetos, bili bi jebeno sedmi. I sve to ću progutati, čak i sezonu bez europe, samo neka nam izgrade stadion i kamp. I postanu ozbiljan klub u svim segmentima
Üdvözöljük a magyar barátainkat!

Mladjo
Reactions:

Post by Mladjo » Fri Apr 19, 2019 11:15 pm

I samo jedan podsjetnik. Naša momčad je ako se ne varam nakon izbacivanja psv-a vrijedila više od 20 milijuna eura. Od tada smo prodali igrača za 11 milijuna eura, a na pojačanja potrošili 0 eura. Pa da manchester united čija momčad vrijedi 800 milijuna eura proda jebenog andera hereru za 11 milijuna eura jer više ne bi dobili, ne bi bili ista ekipa što se i pokazuje zadnjih tjedana. A mi bi htjeli održavanje nivoa, a prodali smo 150 igrača unazad godinu i pol dana

Tominho
Reactions:

Post by Tominho » Fri Apr 19, 2019 11:22 pm

Mlađo, da ali...
-U obranu trenera: igrali smo kao i uvijek u Puli, blizu X, vise prema nasoj pobjedi. Bili smo malo bolji.
- protiv trenera: i da smo 10 puta jeftniji nego prosle godine ne mozes doci sa 1 napadacem predzadnjem klubu.

mariox
Reactions:

Post by mariox » Fri Apr 19, 2019 11:31 pm

Izgubili smo jer je Skender promašio sve od taktike,pristupa, izmjena sve što se može sjebat je sjebao i kraj.
EL nam izmiče opravdano kvalitetom smo pali,trener početnik opet puno miksamo u biti nema se tu šta vidjeti na terenu ,gledatelja sve manje kod kuće pa tko to može gledati osim nas fanatika .
Ali kod nas je problem najveći što nemamo mi taj gard pobjednika ili muda po seljački ne ponašamo se kao za HNL prilike velik i ozbiljan klub na terenu pa zato i izlazimo sa takvom defanzivom pa Hajduk kojeg se pljuje takve utakmice rješava ,Rijeka je to stekla oni protivnike rješavaju u prvih 20 minuta ,Dinamo nećemo spominjat,možemo mi imati Suareza,Manđu itd u napadu ako se bojiš Istre koja je uz Rudeš dno lige isto ćeš ovako završiti u utakmici gdje je X neuspjeh on izađe faktički bez napadača kad znamo da se Marić zna povući po loptu naprijed nema nikoga ,ovo je danas bila taktička katastrofa ,neiskustvo neću napisati neznanje uči čovjek još pa... :roll:
Uz sve što smo primjetili što se tiče igre ,čini mi se da nam fali snage,trke, slabo se krećemo pogotovo poslije 60 min nije to meni baš ono nešto fali tu snage kad treba stisnut u završnici ,takav dojam imam možda griješim .
Last edited by mariox on Sat Apr 20, 2019 9:01 am, edited 1 time in total.

3vilP
Reactions:

Post by 3vilP » Fri Apr 19, 2019 11:57 pm

bijelo-plavi1988 wrote:
Fri Apr 19, 2019 10:36 pm

Pa dokle vise? I sto je najbolje dokle cu ja vise reagirati na ovo sve umjesto da sutim kao vecina. Bas sam glup!
ti si zapravo moj fan. imaš zabilješke o mojim postovima kojih se ja za tri dana više ne sjećam :tongue:

i ne vidim gdje je problem biti realan po pitanju ofsajda i penala? Ono što je zajedničko objema utakmicama sam i naveo, obje smo igrali užasno

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Sat Apr 20, 2019 12:00 am

Ma stvorili smo mi dosta prilika danas. Nazalost, nismo znali zabit. U prvom poluvremenu barem dvije prave situacije, u drugom pogotovo. Guti, Pilj, Zaper, Laslo.... Ali, djabe, kad smo popusili. A nama je sada rezultat prioritet i to je cinjenica. Borimo se za europu i nismo si smjeli dozvolit poraz nikako. Mozda je Skender zato i usao onako oprezno i kalkulantski pa mu se itekako obilo o glavu. Nadam se da je izvukao pouku. Nema mjesta kalkulacijama protiv toliko inferiornih ekipa.

Nadam se da se Pero uskoro vraca u sastav, jer nam jos jedna klasa, uz Lasla, fali. A Pero je upravo to.
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

3vilP
Reactions:

Post by 3vilP » Sat Apr 20, 2019 12:06 am

Bitno da po nekima ovo nije penal...

Čovjeku lopta ide direkt u ruku, on ju pokušava sakriti iza leđa, ali ga svejedno pogađa i on time spašava čisti gol

malta
Reactions:

Post by malta » Sat Apr 20, 2019 8:56 am

Neću više čitati. Pročitao sam par postova i vidim da je bit ovog foruma postalo likovanje tko je za koga, a ne tko je za NK Osijek.
Budite dobri i pozdravljeni do nekih manje jalnih vremena. Vidimo se na stadionu.

russell
Reactions:

Post by russell » Sat Apr 20, 2019 9:07 am

Ne znam zašto čitate za sranja uopće, ja samo skeniram šta je važno.

Kako god, trenerova utakmica, protiv takve istre ne pobjedit je tragedija. Nadam se iskupljenju u kupu, ali i to će bit potop.

Mladjo
Reactions:

Post by Mladjo » Sat Apr 20, 2019 9:22 am

Tominho wrote:
Fri Apr 19, 2019 11:22 pm
Mlađo, da ali...
-U obranu trenera: igrali smo kao i uvijek u Puli, blizu X, vise prema nasoj pobjedi. Bili smo malo bolji.
- protiv trenera: i da smo 10 puta jeftniji nego prosle godine ne mozes doci sa 1 napadacem predzadnjem klubu.
Tomo, pričamo o klubu koji je bio 11 kola bez pobjede. I onda malo smiješno zvuči rečenica “bili smo malo bolji”

Post Reply