Euro sezona 2019/20

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Harry_Mata_Harry
Reactions:

Re: Euro sezona 2019/20

Post by Harry_Mata_Harry » Thu Jul 11, 2019 12:39 pm

Suri wrote:
Thu Jul 11, 2019 12:31 pm
Harry_Mata_Harry wrote:
Thu Jul 11, 2019 12:20 pm
Luka1995 wrote:
Thu Jul 11, 2019 11:52 am

Boban je imao jako dobrih partija za Osijek. Bio je najbolji igrač lige po izboru Sportskih novosti, a ti ga ovdje opišeš kao da je ono najgori ološ. On je odigrao svoje, i prošao je prime, ali to ne znači da ga moramo pljuvati.
Ma... :nono: Nitko ne osporava Bobiju odlične nastupe, borbenost, požrtvovnost, uz maksimalno poštovanje i prema obiteljskoj tragediji koju je proživio. Ali isto tako moramo (a vjerujem da i jesmo) svjesni kako je riječ o igračima za poziciju 3.-5., borbu za Europu. Što sep okazalo kroz ove 3 sezone.
Klub je postavio, što isto tako svi dobro znamo, nove ciljeve:
1) Plasman u skupinu EL
2) Najmanje drugo mjesto u prvenstvu
3) Finale kupa
Koji se trebaju/moraju ove sezone ostvariti.
Najavljeno je dovođenje još sigurno 3 ili 4 pojačanja/kapitalca i s prodajama se ne žuri.
Tvrditi da je Boban rang Marića (različiti tipovi napadača ali samo kategorije radi), ili da su Petrovikj, Aljo pa i Mudražija rang Lasla ili Harisa je totalno besmisleno.
Moramo biti svjesni situacije u kojoj se nalazimo, klupskih ciljeva koji se ove sezone trebaju ispuniti.
Nitko ne tvrdi te stvari. Luka ti je samo lijepo rekao da nije u redu sprdati se s ljudima koji su, u trenutku kad su dolazili, bili prava pojačanja. Stvarno ni sa čim ni jedan od njih nije zaslužio da ih sprdamo. Sva trojica su bili korektni do kraja.
Ne kažem ja da to Luka tvrdi, već objašnjavam što sam mislio pod svojim upisom vezanim za Bobana. Ne ga sprdati (ok, to da ne podiže glavu prije nego opali smo svi primjetili i to je činjenica), već samo mi je na pozitivan način smiješna činjenica da smo nekad dočekivali igrače poput Bobana s hajpom s kojim ni Laslo nije dočekan. Pa zamislite da smo sada dovodili takve igrače... Recimo napadača Rudeša koji je ispao iz lige ili nekoga iz Istre (nemojte molim vas samo spominjati Miereza jer on uopće nije ni bio Istrin igrač i samo je čekao da ode). Ali to je normalno s obzirom na stanje tada i sada. Missunderstanding i završavam s ovom temom. A Bobiju hvala na svemu i želim mu svu sreću kod Zeke. A sjetite se samo koliko puta sam bio neutralan u vezi ex coucha ili ga čak branio, imao strpljenja kad su ga ljudi ovdje razapinjali, tako da taj moj upis o "ikonskom triu" sigurno nije bio zlonamjeran. :)
KULEŠEVIĆU, ODLAZI!

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Thu Jul 11, 2019 1:10 pm

Nigdje oni nisu jasno dali do znanja da je cilj grupna faza EL. Čak za to niti nemamo dovoljno kvalitetnu momčad. Da to misle, između ostalog, ostala pojačanja bi već bila tu....nakon ispadanja od Rangersa iskorak bi bio playoff faza....U HNLu su rekli da će se probati "potući" za to 2.mjesto, s tim da za to čak i imamo momčad.
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Thu Jul 11, 2019 1:11 pm

u svakom slučaju, sada kada je to uvedeno nemojmo mi biti dežurne budale i neiskoristiti to.
odgodit sve ako treba.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

mariox
Reactions:

Post by mariox » Fri Jul 12, 2019 2:01 pm

https://www.tportal.hr/sport/clanak/uef ... %2bprometa

Malo da i mi uzmemo nešto od tog kolača sve veća lova se vrti

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Fri Jul 12, 2019 7:17 pm

CSKA - Etar u 20:00 na Diema Sport.

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Fri Jul 12, 2019 8:33 pm

Vodi CSKA 1:0 u prvih pola sata, zabili iz penala.
Obranit ćemo čast Osijeka,
prolit krv ako zatreba
pa nek znaju sve, duše prodane,
u našem gradu jedno ime je!

MrLule
Reactions:

Post by MrLule » Fri Jul 12, 2019 8:35 pm

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Fri Jul 12, 2019 9:38 pm

Taman pogledam, a ono 2:2... moze se njima zabiti gol tamo, ako ne i dva :mrgreen:
Obranit ćemo čast Osijeka,
prolit krv ako zatreba
pa nek znaju sve, duše prodane,
u našem gradu jedno ime je!

MrLule
Reactions:

Post by MrLule » Fri Jul 12, 2019 9:53 pm

CSKA odigrao 2:2 kod kuce sa Etarom, momcadi koja je prosle sezone zavrsila sedma u tamosnjem prvenstvu.
U odnosu na sastav koji je igrao sa Titogradom napravili su 3 promjene, i to sve 3 u obrani.

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Sat Jul 13, 2019 4:53 am

Ljudi, ne kužim zašto se radi toliki hype od fucking protivnika koji je sastavljen od polu-proizvoda koji su bili otpaci u kojekakvim Belenensesima i slicnima? Ako je netko rođen u Brazilu ili Portugalu, to ne znači da je Isus tipa Ronaldinjo!

Trebamo držati crnca napadača na lancu (to treba Mile odraditi), a ovih ostalih se ja ne bojim previše jer u svim linijama imamo bolje od toga što imaju oni! To koliko netko košta na transfermarktu je gola kurčina jer većina tih njihovih otpadaka i džungla-boysa kojima je cijena preko milijun eura našim najboljim igračima ne može ni kopačke čistit, ali eto oni su "igrali" u Portugalu ili su rođeni u Brazilu ... Nabiti im presing ko Kopenhagenu, pa ćemo vidjeti gdje su dečki. U Osijeku ćemo im utrpati 3 komada bez greške, a u Bugarskoj najmanje 1 i to mora bit dosta za ići dalje!

Da, u svakom slučaju bi bilo bolje da smo dobili neke gibraltarce ili sjevernoirce, ali nije taj CSKA Barcelona, pa da mi njima trebamo toliki respekt iskazivati. Stovise, siguran sam da nisu ni naš nivo, a kamoli da su bolji od nas!

Post Reply