2.pretkolo Europske Lige: CSKA-Sofija - Osijek

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Yey
Reactions:

Re: 2.pretkolo Europske Lige: CSKA-Sofija - Osijek

Post by Yey » Fri Aug 02, 2019 2:47 pm

Marić i Mance su slične visine, ali su bez obzira na to jako kompatibilni kao napadački tandem.

Mance je jači i robusniji, bolji egzekutor, bolji u igri glavom, agresivniji, ali dosta sirov.
Marić je isto visok ali je puno finiji igrač, bolje tehnike, ima puno širi radijus kretanja, sudjeluje u izgradnji napada i ima fantastičan pas i pregled igre za jednog napadača.

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Fri Aug 02, 2019 2:48 pm

Veću glupost od članka dugo nisam pročitao:

1) Mance i Marić su poptuno različiti tipovi napadača, a ne istovjetni
2) Marić je jako dobar u kretanju između linija i povlači se često na krilnu poziciju
3) Nikad Skender nije igrao 3-4-3, o čemu ovaj lupeta, kojih 3 u napadu, najčešće je igrao 5-3-2
4) Petrović ne može sigurno otpustiti Skendera
5) Mislim da se itekako vidi potpis trenera, možda bi bilo bolje da se nije vidio :sm:
6) Problemi će se riješiti odlaskom Marića? Stvarno ga lik lupi pa ostane živ :lol: A Dini alibi da je ispao može biti što mu je dovedeno pojačanje za 1.3mil eura??
7) Nije klub doveo Mancea jadnom Dini bez da ga išta pita, već je on sam rekao da mu je ovaj prvi pik, dobio ga je kao dijete koje u trgovini poželi igračku

Jedino s čime se slažem da Zekić nije bio trener za sadašnje želje i ljestvicu koje je upravo postavila a navijači prihvatili, a sad sam dobio potvrdu da nije ni Skender. Također mu stoji ovo da je trebao više riskirati, ofc.
KULEŠEVIĆU, ODLAZI!

Yey
Reactions:

Post by Yey » Fri Aug 02, 2019 2:51 pm

A šta ovi čobani na Indexu mogu nadrobit.
Marić može biti "drvo" samo za nekog tko niti malo ne razumije nogomet.

mariox
Reactions:

Post by mariox » Fri Aug 02, 2019 2:58 pm

Mene samo zanima tko je njega proglasio talentiranim trenerom?na osnovu čega? pa ima jedne od najboljih uvjeta u ligi, financijsku sigurnost,brata da mu čuva leda,kumstvo tko ima takve uvjete? koje su njegove reference ili rezultati da ga se proglasi talentiranim osim što sam naveo ? ovo što mi svjedočimo na tribini je da nekažem ravno nuli ,ovakav luksuz što ima Dino Skender da se uči u NK Osijeku nema nitko niti će ga imati u budućnosti , nadam se da če za početak pronaći muda pa onda možda ispliva taj talent,iskreno ja se nadam da če to biti što prije zbog kluba i Istoka samo se bojim da se ljudima nezgadi to sve oko kumstva,drkanje na terenu pa da Istok ostane prazan.

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Fri Aug 02, 2019 3:10 pm

Da se malo osvrnem na pozitivno s utakmice. Kao prvo, Pero Bockaj. Najbolji nas igrac i dokaz da mu se trebala dati druga sansa. Jednostavno, igra za trojicu. Pilj, fenomenalan je bio i ukoliko bi takve utakmice mogao ponavljat u kontinuitetu, bit ce odlican igrac. Majstorovic, majstorki zabio gol glavom i dosad jedino pravo pojacanje. Sutalo, unatoc nekim greskama sazrijeva u pravog kapitalca. Maric, sto o njemu reci. Ne sjecam se kad je zadnji put odigrao losu utakmicu. Ivusic siguran, uz jedno plivanje, ali isto tako puno slabiji u branjenju penala od Malenice.

Ostali puno puno slabiji.
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

Maverick
Reactions:

Post by Maverick » Fri Aug 02, 2019 3:13 pm

JohnnyCash82 wrote:
Fri Aug 02, 2019 3:10 pm
Ivusic siguran, uz jedno plivanje, ali isto tako puno slabiji u branjenju penala od Malenice.
Eto vidiš, da je Skender to osjetio, mogao ga je ubacit u 120. min. Meni je palo napamet. Nije da nije imao zamjena.

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Fri Aug 02, 2019 3:27 pm

Maverick wrote:
Fri Aug 02, 2019 3:13 pm
JohnnyCash82 wrote:
Ivusic siguran, uz jedno plivanje, ali isto tako puno slabiji u branjenju penala od Malenice.
Eto vidiš, da je Skender to osjetio, mogao ga je ubacit u 120. min. Meni je palo napamet. Nije da nije imao zamjena.
I meni isto. Cak sam ocekivao da ce to napravit, nakon zavrsetka regularnog dijela. Da ce ostavit tu zamjenu u slucaju da penali budu neizbjezni. Sjecam se nekih trenera koji su upravo to napravili i prosli na penale. Da sad moram navesti koji su to bili i koje utakmice, ne mogu se sjetit. Ali je definitivno bilo takvih slucajeva.
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

Lufus
Reactions:

Post by Lufus » Fri Aug 02, 2019 3:32 pm

mariox wrote:
Fri Aug 02, 2019 2:58 pm
Mene samo zanima tko je njega proglasio talentiranim trenerom?na osnovu čega? pa ima jedne od najboljih uvjeta u ligi, financijsku sigurnost,brata da mu čuva leda,kumstvo tko ima takve uvjete? koje su njegove reference ili rezultati da ga se proglasi talentiranim osim što sam naveo ? ovo što mi svjedočimo na tribini je da nekažem ravno nuli ,ovakav luksuz što ima Dino Skender da se uči u NK Osijeku nema nitko niti će ga imati u budućnosti , nadam se da če za početak pronaći muda pa onda možda ispliva taj talent,iskreno ja se nadam da če to biti što prije zbog kluba i Istoka samo se bojim da se ljudima nezgadi to sve oko kumstva,drkanje na terenu pa da Istok ostane prazan.
On sad mora imati uraganski start u prvenstvu jer i najveći mazohisti lagano posustaju.

Maverick
Reactions:

Post by Maverick » Fri Aug 02, 2019 3:55 pm

JohnnyCash82 wrote:
Fri Aug 02, 2019 3:27 pm
Maverick wrote:
Fri Aug 02, 2019 3:13 pm
JohnnyCash82 wrote:
I meni isto. Cak sam ocekivao da ce to napravit, nakon zavrsetka regularnog dijela. Da ce ostavit tu zamjenu u slucaju da penali budu neizbjezni. Sjecam se nekih trenera koji su upravo to napravili i prosli na penale. Da sad moram navesti koji su to bili i koje utakmice, ne mogu se sjetit. Ali je definitivno bilo takvih slucajeva.

Louis Van Genial, Tim Krul umjesto Cillessena, protiv Kostarike, 1/4 svjetskog prvenstva.

k_u_k_a
Reactions:

Post by k_u_k_a » Fri Aug 02, 2019 4:14 pm

mariox wrote:
Fri Aug 02, 2019 2:58 pm
ima jedne od najboljih uvjeta u ligi, financijsku sigurnost,brata da mu čuva leda,kumstvo tko ima takve uvjete?
Bravo!
Umjesto da to iskoristi tako da eksperimentira sa sastavom i taktikama dok ne nađe pravu formulu, on tvrdoglavo tjera svoje neke šeme i taj 3-5-2 za kojeg trenutno nema igrače!

Btw, šta mislite da li je znao da je Majstorović u Lokomotivi bio prvi izvođač penala i da je to radio jako dobro?
Kupujem dresove (stare i nove) i šalove NK Osijek!

Post Reply