2.pretkolo Europske Lige: CSKA-Sofija - Osijek

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Kempes
Reactions:

Re: 2.pretkolo Europske Lige: CSKA-Sofija - Osijek

Post by Kempes » Fri Aug 02, 2019 4:59 pm

Harry_Mata_Harry wrote:
Fri Aug 02, 2019 2:48 pm
Veću glupost od članka dugo nisam pročitao:

1) Mance i Marić su poptuno različiti tipovi napadača, a ne istovjetni
2) Marić je jako dobar u kretanju između linija i povlači se često na krilnu poziciju
3) Nikad Skender nije igrao 3-4-3, o čemu ovaj lupeta, kojih 3 u napadu, najčešće je igrao 5-3-2
4) Petrović ne može sigurno otpustiti Skendera
5) Mislim da se itekako vidi potpis trenera, možda bi bilo bolje da se nije vidio :sm:
6) Problemi će se riješiti odlaskom Marića? Stvarno ga lik lupi pa ostane živ :lol: A Dini alibi da je ispao može biti što mu je dovedeno pojačanje za 1.3mil eura??
7) Nije klub doveo Mancea jadnom Dini bez da ga išta pita, već je on sam rekao da mu je ovaj prvi pik, dobio ga je kao dijete koje u trgovini poželi igračku

Jedino s čime se slažem da Zekić nije bio trener za sadašnje želje i ljestvicu koje je upravo postavila a navijači prihvatili, a sad sam dobio potvrdu da nije ni Skender. Također mu stoji ovo da je trebao više riskirati, ofc.
preletio sam odokativno članak. i odma mi zapelo za oko da je napisao da je igrao 3-4-3. :sleep: taj topić je wanabe analitičar reciklator recikliranih tekstova i fraza.

minvajl jeste primjetili da je ona tribina podcast otegla papke?
u početku su bili solidni, na momente dosta dobri, pa povremeno dosadni, a postepeno su se počeli pretvarati u hajdukov propagandni alat, pazeći pri tom da sve ostale klubove analiziraju. dovođenje jeličića i sličnih ih je totalno unazadilo, ali im moram odati priznanje da su SP prilično dobro odradili i zanimljivo.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

BirtijaOS
Reactions:

Post by BirtijaOS » Fri Aug 02, 2019 5:34 pm

Maverick wrote:
Fri Aug 02, 2019 3:13 pm
JohnnyCash82 wrote:
Fri Aug 02, 2019 3:10 pm
Ivusic siguran, uz jedno plivanje, ali isto tako puno slabiji u branjenju penala od Malenice.
Eto vidiš, da je Skender to osjetio, mogao ga je ubacit u 120. min. Meni je palo napamet. Nije da nije imao zamjena.
Dobro uočeno, iako će neki reći da je lako sad bit pametan no Malenom su penali bili "forte" , evo i na pripremama je mislim protiv Zorye skrivio i onda obranio jedan penal.. Ivušiću nemam što zamjeriti za sve ove utakmice u kojima je branio no slažem se da je možda trebalo gurnut u vatru Malenicu.

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Fri Aug 02, 2019 5:49 pm

BirtijaOS wrote:
Fri Aug 02, 2019 5:34 pm
Maverick wrote:
JohnnyCash82 wrote:
Ivusic siguran, uz jedno plivanje, ali isto tako puno slabiji u branjenju penala od Malenice.
Eto vidiš, da je Skender to osjetio, mogao ga je ubacit u 120. min. Meni je palo napamet. Nije da nije imao zamjena.
Dobro uočeno, iako će neki reći da je lako sad bit pametan no Malenom su penali bili "forte" , evo i na pripremama je mislim protiv Zorye skrivio i onda obranio jedan penal.. Ivušiću nemam što zamjeriti za sve ove utakmice u kojima je branio no slažem se da je možda trebalo gurnut u vatru Malenicu.
ivušić je svoje napravio,jedan penal je skinio ,sasvim dovoljno za prolaz da su svi pogodili
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

Seltik
Reactions:

Post by Seltik » Fri Aug 02, 2019 7:27 pm

Ako je ono jučer bilo 7100 ljudi, meni se činilo dosta više.. pa samo istok ima 5500 stolica sa čoškovima ne kužim… nisu brojali podjeljene ili ? meni je ovo bilo tak 8500-9000

MrLule
Reactions:

Post by MrLule » Fri Aug 02, 2019 7:28 pm

Seltik wrote:
Fri Aug 02, 2019 7:27 pm
Ako je ono jučer bilo 7100 ljudi, meni se činilo dosta više.. pa samo istok ima 5500 stolica sa čoškovima ne kužim… nisu brojali podjeljene ili ? meni je ovo bilo tak 8500-9000
Miha je naglasio (sto inace ne radi) kupljenih ulaznica, tako da je vjerojatno bilo vise ljudi...

Mladjo
Reactions:

Post by Mladjo » Fri Aug 02, 2019 8:05 pm

Suri wrote:
Fri Aug 02, 2019 12:16 am
Zamjeram Miletu što je razvalio penal k'o junior, a ne igrač sa parsto prvoligaških utakmica u nogama. Bočkaju ne zamjeram jer je čovjek bar gađao. Svatko moze promasitj, a Mile odvalio po golu k'o tinejdzer neki.
Onog mediokriteta na klupi necu ni spominjati.
penali prije par sezona u kupu protiv rijeke. Otpucao identično. :dknow:
Üdvözöljük a magyar barátainkat!

Mladjo
Reactions:

Post by Mladjo » Fri Aug 02, 2019 8:23 pm

JohnnyCash82 wrote:
Fri Aug 02, 2019 3:27 pm
Maverick wrote:
JohnnyCash82 wrote:
I meni isto. Cak sam ocekivao da ce to napravit, nakon zavrsetka regularnog dijela. Da ce ostavit tu zamjenu u slucaju da penali budu neizbjezni. Sjecam se nekih trenera koji su upravo to napravili i prosli na penale. Da sad moram navesti koji su to bili i koje utakmice, ne mogu se sjetit. Ali je definitivno bilo takvih slucajeva.
sjećam se jednog slučaja od prošle sezone kad je sarri htio izvaditi kepu i uvesti caballera za penale pa ovaj nije htio izaći :nono:
Üdvözöljük a magyar barátainkat!

Suri
Reactions:

Post by Suri » Fri Aug 02, 2019 8:54 pm

Mladjo wrote:
Fri Aug 02, 2019 8:05 pm
Suri wrote:
Fri Aug 02, 2019 12:16 am
Zamjeram Miletu što je razvalio penal k'o junior, a ne igrač sa parsto prvoligaških utakmica u nogama. Bočkaju ne zamjeram jer je čovjek bar gađao. Svatko moze promasitj, a Mile odvalio po golu k'o tinejdzer neki.
Onog mediokriteta na klupi necu ni spominjati.
penali prije par sezona u kupu protiv rijeke. Otpucao identično. :dknow:
Imao je on jednom prilikom izjavu da kad puca na gol ne gađa, nego odvali loptu pa gdje ode. E, baš tako je otpucao penal.

traMi
Reactions:

Post by traMi » Fri Aug 02, 2019 11:10 pm

nemesis wrote:
Fri Aug 02, 2019 5:49 pm
BirtijaOS wrote:
Maverick wrote:

ivušić je svoje napravio,jedan penal je skinio ,sasvim dovoljno za prolaz da su svi pogodili
Ivušić nije skinio penal nego je ovaj pucao pored stative.

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Sat Aug 03, 2019 1:16 am

traMi wrote:
Fri Aug 02, 2019 11:10 pm
nemesis wrote:
Fri Aug 02, 2019 5:49 pm
BirtijaOS wrote:

Ivušić nije skinio penal nego je ovaj pucao pored stative.
A ti si siguran da nisi slijep? I onda ovakve stvari pisu navijaci Osijeka? Nevjerojatno!!! E na ovakve ja svari popizdim, kada se vjernici prave da su veci Katolici od Pape i tako... Tko razumije shvatit ce!

I da, evo i snimke gdje se sve vidi:

Ali on ce i dalje tvrditi da je pucao pored stative :crash: :crash: :crash:
Obranit ćemo čast Osijeka,
prolit krv ako zatreba
pa nek znaju sve, duše prodane,
u našem gradu jedno ime je!

Post Reply