6.k. Osijek-Hajduk

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Cayetano
Reactions:

Re: 6.k. Osijek-Hajduk

Post by Cayetano » Sun Aug 25, 2019 10:52 pm

Jedina negativna točka mi je simuliranje Marića :crash: Neka mu to netko iz kluba izbije iz glave

Snupix
Reactions:

Post by Snupix » Sun Aug 25, 2019 10:55 pm

Danas su svi bili na razini osim Marica, pa sta taj covjek moze sve promasit zid-- zid-- zid--
Image

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Sun Aug 25, 2019 11:03 pm

otvoriti će se i Mirku, nemam sumnje! sut--- sut--- sut--- sut--- sut---
i danas odličan u izgradnji naših i razgradnji njihovih napada!
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

Terminator
Reactions:

Post by Terminator » Sun Aug 25, 2019 11:12 pm

Odlična tekma!

Baš ono što sam htio vidjeti, znači trka, borbenost i želja za pobjedom.
Tako treba, pokazati tko je gazda a ne se povuć u jebenih 16 metara i molit se da nemaju ovi neku šansu za gol.
Krasan šou od svih danas, od ivušića i njegovih obrana do prelijepo plasirane lopte mancea kod gola, savršen kut i brzina.
Posebno bih htio pohvaliti bočkaja koji je danas bio skoro bez greške.
Ovakav Osijek hoću gledat stalno! :sal: :k: :sal: :k:

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Sun Aug 25, 2019 11:15 pm

nepravedno sam zaboravio spomenuti i Ivušića... znači kapa do poda za sigurnost, danas dobre obrane, a pohvaliti ću ga i za onu obranu u rijeci u sudačkoj nadoknadi. :ave: :ave: :ave:
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

vu80
Reactions:

Post by vu80 » Sun Aug 25, 2019 11:18 pm

Sve ste već napisali dok ja stignem u Vu:)

Jos jednom: ovakav standardni Šorša i ajme. Svaka čast!

Kao sto Caye rece, trebalo je biti više od par golova i mir..ovako je neki krompor mogao zalutati.

Ps
Kako je divno gledati kad golman kupi visoke lopte...ma milina.

Lualua
Reactions:

Post by Lualua » Sun Aug 25, 2019 11:20 pm

Što dalić čeka sa pozivom Peri. Vrijeme je da ga se malo krene gurati po tom pitanju. Pero i Šutalo vrhunski.

SamoOsijek
Reactions:

Post by SamoOsijek » Sun Aug 25, 2019 11:23 pm

Čestitke igračima i treneru na pobjedi. Važna pobjeda za priključak ekipama u vrhu tablice. Mislim da je naša pobjeda potpuno zaslužena i da je bilo malo više mirnoće i koncentracije, mogla je biti i izraženija.

Nikako mi se nije svidio naš ulazak u utakmicu koji je bio jako loš. Hajduk je odmah na početku utakmice mogao doći u prednost i tko zna kako bi se u tom slučaju razvijala situacija na terenu i kakav bi bio konačan rezultat.

Od pojedinaca bi izdvojio Ivusica koji je imao nekoliko odličnih obrana, Šorša je odigrao vrlo dobru utakmicu, Bočkaj isto odličan. Opet bi istaknuo i Pilja koji ima golemo srce i uvijek ostavi sve od sebe na terenu. I naravno Šutalo. Odigrao je fenomenalnu utakmicu, strpao u dzep njihovog opasnog napadača, u duelima bio neprelazan,... Sve pohvale! Ako se nastavi ovako razvijati, svakako reprezentativni potencijal!

Volio bi vidjeti značajni učinak od Laszla, on ima kvalitetu da puno više doprinosi našoj igri od ovoga što gledamo.

Mislim da svima u klubu treba biti jasno da je dolazak još jednog napadača apsolutno neophodno. Mi ne možemo ući u sezonu sa Špoljarićem i Dugandžićem na klupi. Danas je Mance zamijenjen i da je Hajduk izjednačio, mi bi morali tražit rješenje sa ovom dvojicom što si sigurno nije zadovoljavajuće. Niti blizu!

I za kraj. Kad vidim ovako fizički spremnog, motiviranog i igre željenog Bočkaja, baš mi bude žao što ga ne gledam na poziciji desnog krila u jednoj drugoj formaciji. Mislim da bi radio čuda! Ovako mi se čini da niti blizu ne koristimo sav njegov potencijal i mogućnosti. Grjehota je držati takvog igrača tako daleko od gola i ne koristiti njegov potencijal.

osto panj
Reactions:

Post by osto panj » Sun Aug 25, 2019 11:32 pm

Jako lijepa utakmica, puna tempa i prilika, dosta dobra posjećenost, pa bilo tko da je bio na stadionu sigurno neće požaliti.

Šutalo, Šorša i Bočkaj odigrali vrhunski, također treba pohvaliti Pilja i Ivušića koji je branio jako dobro osim onog užasnog pokušaja boksanja na 8-9 metara od gola iz kojeg smo lako mogli dobit jeftin gol. Također smo i dalje katastrofa u obrambenim prekidima, svaki korner ili slobodnjak iz kosa je teška opasnost po naš gol. Ali sve u svemu jako dobra igra i da je bilo malo sreće, mogao je Hajduk kući s još par komada u mreži.

Iduće kolo protiv Istre bilo kakvom pobjedom izbijamo na 2. mjesto, samo ponoviti pristup od danas i bit će i više nego dovoljno.
:bravo:

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Sun Aug 25, 2019 11:39 pm

Nitko mileta ne spominje ...mile skinio 3-4 udarca u gol ,covjek glavu pod kopacku stavlja.

Iiiiii da,laslo dobio 3 zuti i maric 3 zuti,nema ih za istru.
Neznam jel i mance 3 zuti ?
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

Post Reply