6.k. Osijek-Hajduk

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Post Reply
bijelo-plavi1988
Reactions:

6.k. Osijek-Hajduk

Post by bijelo-plavi1988 » Mon Aug 19, 2019 9:04 am

Nedjelja 25.8.2019. u 20:00

Utakmica koja ce puno reci o nama, ili jesmo ili nismo :mrgreen: nadam se da cemo biti jaci barem za jednoga od dvojice Jugovic ili Pilj te da ce Silva poceti od prve minute. Hajduk me nije nesto impresionirao ove sezone, osim onoga uzvrata sa Maltezanima :lol:
I jos jedna zanimljivost, Skender u domacim susretima 7 pobjeda i jedna nerijesena, isto tako Osijek kod kuce nije izgubio 14 utakmica za redom i to bas onu zadnju protiv Hajduka pa dolaze u pravo vrijeme da im se revansiramo za taj poraz.
Sve osim pobjede bio bi neuspjeh, jer Hajduk vec ima 4 boda prednosti (istina uz dosta laksi raspored, ali nema veze), nadam se da mozemo igrati kao jucer zadnjih 20-tak minuta protiv Rijeke, igrati sa mudima, a ne kalkulirati da je i bod dobar protiv Hajduka kod kuce. Napasti ih odmah na pocetku da do 30 minute ne znaju sto ih je snaslo.
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

russell
Reactions:

Re: 6.k. Osijek-Hajduk

Post by russell » Mon Aug 19, 2019 9:09 am

Gledao sam ih dosta, treba paziti na ovog novog crnca, jaira i caktasa, ostalo je više manje bezopasno. Nama treba igra kao jučer 2. Pol da dobijemo, imaju dečki tjedan dana za odmor u pripremu, ovo moramo dobit da ne izgubimo priključak

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Mon Aug 19, 2019 9:16 am

I nadam se da ce one stranice koje prate NK Osijek napraviti dobar marketing, jer treba nam svaki covjek u nedjelju i pokazimo konacno nekakvo zajednistvo kako na tribinama tako i po internetu budimo konacno podrska i ugledajmo se ne Kohortu, a ne hejteri koji kao da jedva cekaju da se krivo doda lopta ili promasi zicer kako bi pljuvali po svojim igracima, nije bitno ni tko je trener ni tko igra, bitan je Osijek i da pobjedimo tovare, a ne da neki pricaju kako jedva cekaju poraz da bi se Skendera smijenilo, a svi znamo da se to nece dogoditi sa jednim porazom. Sve jos nekako mogu razumjeti, ali to ne mogu!
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

Yey
Reactions:

Post by Yey » Mon Aug 19, 2019 9:58 am

Ovo bi trebala biti poslastica od utakmice.

Hajduk je dosta loš u obrani, bit će tu prilika za Marića i Mancea.
Ali, da su dobri u napadačkom dijelu, jesu. Eduok i Jairo su jako dobri igrači, pogotovo u kontrama.

Mi igramo sa 3 u zadnjoj liniji pa nas ne bi trebali iskontrirat kao Goricu jučer.

Bit će tu vatre, kvalitetni su i jedni i drugi, ako bude ok vrijeme očekujem bar 5000 ljudi.
Trebali bi ovo dobiti, ali ni remi nije smak svijeta.
Porazom bi zasrali motku gadno.

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Mon Aug 19, 2019 10:14 am

Remi je smak svijeta!!!!!! Pa šta je vama? Hajduk smo pobjeđivali kući i kad smo bili u rasulu, a gdje sada? Pucamo na drugo mjesto, a zadovoljavamo se remijima s glavnim suparnicima? Dajte molim vas. Jedino dinamo u zagrebu sam zadovoljan s bodom i to zato što i da smo bolji zebec će sudit neki sumnjivi penal. Ostalo se sve mora ići na pobjedu ako se želi biti drugi!!!! Kakav bod kod kuće s hajdukom? Dajte molim vas.
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Mon Aug 19, 2019 10:16 am

Slažem se. Mi u nedjelju moramo ići samo na tri boda. Remi nam ne donosi apsolutno ništa jer sam prilično siguran da ćemo imati neki kiks u ovim tzv.manjim utakmicama, a konkurencija će nam pobjeći.
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

Rajnus
Reactions:

Post by Rajnus » Mon Aug 19, 2019 10:17 am

ako se Skender zeli imalo iskupiti onda mora napasti Hajduk ko da sutra ne postoji... jos jedan mrljavi remi mu sigurno nece ici na ruku... Dino stavi jaja staja na stol ...
Inace jeste primjetili da je Dino nakon prvog gola izgledao ovako :shock:
Bis dass der Tod uns scheidetUltras ticken anders, ultras leben anders!

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Mon Aug 19, 2019 10:28 am

Ja imam feeling da ce u ovoj utakmici biti puno golova, mozda cak 6+.

Hajduk je naprijed dobar, ovaj Edouk je zivotinja i svaki put kad bude ostao na sirokom prostoru s nekim od nasih stopera bit ce jako zajebano. Na to ce se jako morati paziti, ali ne na nacin da se zabijemo gusto na svoju polovicu i igramo "kontrolirani" nogomet.

Obranu im treba stisnuti od pocetka, tu su ispodprosjecni, da ne kazem vrlo losi!
:sal: VRATIO, VRATIO, NENO SE VRATIOOOOOOOO,
EUROPOOO PAZI SE, OSJEČANI DOLAZEEEEE !!!
:sal:

russell
Reactions:

Post by russell » Mon Aug 19, 2019 10:42 am

Ima tjedan dana do utakmice, ali jako sam optimistična, hajduk do jučer nije igrao s opasnijom ekipom od belupa, još su na noge Varaždinu išli i to je to. Njima sad krećemo mi, Rijeka i dinamo, oni ako tu uzmu 1 bod mogu biti sretni

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Mon Aug 19, 2019 10:55 am

russell wrote:
Mon Aug 19, 2019 10:42 am
Ima tjedan dana do utakmice, ali jako sam optimistična, hajduk do jučer nije igrao s opasnijom ekipom od belupa, još su na noge Varaždinu išli i to je to. Njima sad krećemo mi, Rijeka i dinamo, oni ako tu uzmu 1 bod mogu biti sretni
Zbog našeg pristupa taj bod bi baš mogli uzeti u Osijeku.
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

Post Reply