7.k Istra - Osijek

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Post Reply
Kempes
Reactions:

7.k Istra - Osijek

Post by Kempes » Tue Aug 27, 2019 8:43 am

Treba li uopće spominjati da osim pobjede ništa nesmije dolaziti u obzir?

Uz dužan respekt prema Istri, jedina razlika između prošlogodišnje Istre i današnje je što nemaju tri vagona stranaca koji su zabrijali da to što su igrači Alavesa znači da su stvoreni za primeru, a ne tamo nekakav klub u nekakvoj hrvatskoj ligi, pa su igrali necjepljeni od bolekurčevitisa. Pa je jedina razlika da što ova istra možda ima i igrače s manje potencijala ali bar neki srednji potencijali koji je realiziran, a ne gomilu nerealiziranih stranih igrača pogubljenih u prijevodu. Pa su ostali samo oni koji imaju volju + jezgra igrača koji su HNL kapacitet ali barem donose borbenost i trku što je dovoljno za bar nešto više nego prošle godine.

Protiv Gorice su izvukli bod, pokušao sam pogledati malo snimku te utakmice, ali nakon 20 min nemam baš toliko živaca gledati to. Uglavnom, Gorici su zabili gol kakav nama ne smiju niti u našem najgorem bunilu zabiti i kontam da smo konačno prerasli primati takve dječje golove centaršut na peterac i sl.

Da li je dovoljno reći da ih moramo dobiti na svoju individualnu kvalitetu? Da. Rekli su to i tovari protiv nas, ali realno oni nemaju ni k od kvalitete kada ih usporedimo s našim igračima. Mi protiv Istre moramo igrati svoju igru, naravno niti Skender mora odustajati od toga, niti on želi, MEĐUTIM, moramo imati plan B!

Ja sam rekao više puta da me najmanje brinu utakmice protiv hajdina i rijeke. oni spuste loptu i igrali bi se. mi bi smos e isto igrali i imamo kvalitetu za to i u sve tri utakmice smo većinu vremena bili bolji na terenu, ok, protiv rijeke je bilo ajd 50-50.

Što želim reći, ako istra bude igrala krkljuž, igrajmo ga i mi! ne zanima me hoćemo li dobiti 8 žutih kartona tu utakmicu. naravno super je ako mi sa našom igrom rano povedemo, pa još bolje povećamo vodstvo i onda svojim tempom mirno privedemo utakmicu kraju. ali ako ne, moramo utakmicu odigrati direktnije bez puno kruženja, forsirati ubačaje i duge lopte, jer će oni tražiti sve moguće načine da nam cijepaju igru i to uglavnom prekršajima.

Ah da, da se dotaknem i izostanaka. Fali Lacika i Žaper. Jedino naaajlogičnije rješenje je Mileta gurnuti na zadnjeg veznog, a na njegovu poziciju staviti Gutia (iako sam ja jednom spomenuo da je on meni po svim karakteristikama više zadnji vezni nego stoper, igra u polju, iznošenje lopte, tehnika, "presretanje" protivničkih igrača, sve je tu, jedino defanzivni skok očaj). Šutala bi sad opet stavio desno da pripazi tog famoznog Ćužu.

Međutim, koga umjesto Lacia? nameće se Lopa, ali ja Lopu više nebi stavljao na tu poziciju osmice jer je redovito pogubljen u prijevodu, kad je igrao umjesto Pilja povučenije to je daleko bolje izgledalo. Po svemu sudeći to će ipak biti on, makar da li treba pokušati neki eskepriment? Spustiti Mirka da to odigra, a na njegovu poziciju staviti Talysa? Pa napraviti nešto između 3-5-2 i 3-4-3?

kako god, očito je da smo još dosta tanki u veznom redu.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

nemesis
Reactions:

Re: 7.k Istra - Osijek

Post by nemesis » Tue Aug 27, 2019 8:45 am

@bijelo-plavi1988 :sm: :sm: :sm:
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

MrLule
Reactions:

Post by MrLule » Tue Aug 27, 2019 12:46 pm

Jel Jugovic trenira?

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Tue Aug 27, 2019 1:38 pm

Utakmica se igra u SUBOTU 31.8.2019. u 21:00 sati u Puli :sm:

Sudit ce Matoc, jedan od vecih antitalenata HNS-ovih sudaca.
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

marioart
Reactions:

Post by marioart » Tue Aug 27, 2019 2:29 pm

Istra ove godine gura drugu pricu... vise domacih i mladi trener sa potencijalom...

ne igraju lose, ima tu nekog stofa koji bi nam uz nas uobicajeno spori ulazak u tekmu mogao zadati probleme... tu je i taj neugodni Cuze, ne treba mu puno da zabije... citao sam da stize jos pokoji Alavezanin pa se nadam da nece uskociti vec protiv nas...

treba nam samo ozbiljan pristup..individualno smo bolji...
ria ria hungaria.
:love:

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Tue Aug 27, 2019 2:36 pm

bijelo-plavi1988 wrote:
Tue Aug 27, 2019 1:38 pm
Utakmica se igra u SUBOTU 31.8.2019. u 21:00 sati u Puli :sm:

Sudit ce Matoc, jedan od vecih antitalenata HNS-ovih sudaca.
tu sam te ceko,sta se ne javljaš :P

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Tue Aug 27, 2019 2:38 pm

marioart wrote:
Tue Aug 27, 2019 2:29 pm
Istra ove godine gura drugu pricu... vise domacih i mladi trener sa potencijalom...

ne igraju lose, ima tu nekog stofa koji bi nam uz nas uobicajeno spori ulazak u tekmu mogao zadati probleme... tu je i taj neugodni Cuze, ne treba mu puno da zabije... citao sam da stize jos pokoji Alavezanin pa se nadam da nece uskociti vec protiv nas...

belupo ih je nadigrao tamo,nije skender divlje patke jaje,proanalizirat ce on to sve kako,sta ...prije svega je jak analiticar + sto ima jos pojacanja u pro analiticarima,ugl . analiticari ce izanalizirat istru ,za uspjesnu duboku penetraciju sut---

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Tue Aug 27, 2019 2:47 pm

Najzanimljivija utakmica dosadasnjeg dijela sezone u mnogo toga. Prvo gostovanje s kojeg se ocekuju tri boda. Gorica nije bila mjerilo iz svima nama poznatog razloga. Zivo me interesira kako cemo se postavit. Samo da ne bude ono Dinino ""bod je dobar". Ne, nije dobar.
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

marioart
Reactions:

Post by marioart » Tue Aug 27, 2019 2:58 pm

nemesis wrote:
Tue Aug 27, 2019 2:38 pm
marioart wrote:
Tue Aug 27, 2019 2:29 pm

belupo ih je nadigrao tamo,nije skender divlje patke jaje,proanalizirat ce on to sve kako,sta ...prije svega je jak analiticar + sto ima jos pojacanja u pro analiticarima,ugl . analiticari ce izanalizirat istru ,za uspjesnu duboku penetraciju sut---
Za duboku penetraciju se treba dobro oznojiti :) ...

ne pisem ja to tek tako... sa slavenom i inkerom smo krenuli u mec kao golf sdi ... plus sto igramo u gostima... nasima je jednostavno slabija motivacija kad ne igraju sa hajdinri.... osim toga nema nam ni Lacija bez kojeg smo drugacija ekipa...

tako da.. puno trke, htjenja, borbe i zalaganja...

ajmo konacno nekoga posteno dobiti u gostima i u slucaju dinamovog kiksa u splitu ugurati se u vrh
ria ria hungaria.
:love:

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Wed Aug 28, 2019 7:17 am

Vjerovatni sastav: Ivusic - Sutalo, Guti, Majstor - Pero, Mile, Lopa, Pilj, Sorsa - Maric, Mance

--------------------------Mance------------------Maric----------------------------

---------------------------------------Lopa------------------------------------------

Pero-----------------------------------Pilj-------------------------------------Sorsa

----------------------------------------Mile-------------------------------------------

--------------------Sutalo------------Guti-------------Majstor---------------------

---------------------------------------Ivusic-------------------------------------------

Moguca i opcija da Mile ostane na svom mjestu u obrani, Talys na lijevi bok, a Pero u sredinu. U toj varijanti bi vjerovatno Maric igrao malo povucenije na jednoj strani, a Pero na drugoj. Lopa i Pilj bi tada trebali rudariti u sredini. Kod ove kombinacije najvise je upitna Talysova fizicka sprema.
:sal: VRATIO, VRATIO, NENO SE VRATIOOOOOOOO,
EUROPOOO PAZI SE, OSJEČANI DOLAZEEEEE !!!
:sal:

Post Reply