7.k Istra - Osijek

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
JohnnyCash82
Reactions:

Re: 7.k Istra - Osijek

Post by JohnnyCash82 » Sun Sep 01, 2019 10:36 am

Istru smo u drugom dijelu sabili, toliko smo bili brzi na lopti, bolji na lopti da je to cudo jedno. To je trajalo do Lopinog izlaska i kasnije Perinog. Nakon toga sam znao da pobjedu mozemo otpisat. Pa oni slini korneri Istrini, pa Spoljina nonsalancija koja nas je mogla skupo kostati..... Sve u svemu, na kraju je dobro da nismo izgubili. Jako smo tanki s klupom, ali bas jako. Niti jedan igrac, osim Talysa koji je sinoc bio na klupi ne bi donio impuls ni zupanijskom ligasu. To je cinjenica.
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Sun Sep 01, 2019 10:41 am

Luka1995 wrote:
Sun Sep 01, 2019 10:25 am
I tovarski teren jučer isto katastrofa. Čak sam imao dojam da ga namjerno useru jer oni ionako napucavaju duge i ne igraju nogomet po zemlji...
Kao da je purgerski teren na Rosenborgu bio bolji, ja sam ostao u šoku...

@russel, oprosti ali jučer ja napadačke igre vidio nisam a po prikazanom pobjedu nismo zaslužili. I ja sam bijesan zbog prilike koju smo imali, ali kad ti vezni red praktički ne postoji i sve se svede na preskakanje igre do sebičnog napadača 1 ili sebičnog napadača 2 koji se ubacuju i povuku previše na stranu pa tuku iskosa, što više reći...Gdje je kreativa veznog reda iz utakmice s tovarima? Gdje je IZNOŠENJE LOPTE STOPERA (najčešće Šutala) koji je fantastično iznosio loptu i slao ju u vezu protiv Hajduka. Jučer je bio nevidljiv. Pohvala Majstoru i Pilju, naravno i spasitelju Ivušiću, ostali ni za prolaz.
KULEŠEVIĆU, ODLAZI!

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Sun Sep 01, 2019 11:32 am

Obranit ćemo čast Osijeka,
prolit krv ako zatreba
pa nek znaju sve, duše prodane,
u našem gradu jedno ime je!

MrLule
Reactions:

Post by MrLule » Sun Sep 01, 2019 12:48 pm

Nije to zapravo bilo loše, ali nismo zabili...

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Mon Sep 02, 2019 7:05 am

Prva utakmica ove sezone koju nisam gledao. Ako je suditi po komentarima, nista nisam propustio. Pogledao sazetak i po sazetku bas i nismo briljirali sto i nije neka novost protiv ovakvih protivnika.

Valjda cemo danas zgotoviti jos koji transfer.

Post Reply