8.kolo: Osijek- Varaždin

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Post Reply
vu80
Reactions:

Re: 8.kolo: Osijek- Varaždin

Post by vu80 » Sun Sep 15, 2019 7:14 pm

gadi mi se....ja prebacim 80km, vodim 3 djece....ostavim svaki put 200kn....baš im hvala

zrile29
Reactions:

Post by zrile29 » Sun Sep 15, 2019 7:33 pm

Hvala @k_u_k_a

Ajde, sada je barem preuzeo odgovornost, i to je napredak...
Mislim da je ispucao sve kredite i da svaki idući kiks donosi još lošiju atmosferu i manje ljudi na stadionu...
Nitko ne želi gledati remi sa fenjerašim na svom stadionu...

bushwacker
Reactions:

Post by bushwacker » Sun Sep 15, 2019 7:36 pm

Što je to bilo sa Kohortom danas?
Jel bio neki bojkot ili nešto drugo,čak je Ita morao intervenirati i povesti navijanje.-
Kad svijetla gasnu, i mjesec se pojavi mlad,
na obali Drave umoran odmara grad!

lokal88
Reactions:

Post by lokal88 » Sun Sep 15, 2019 7:38 pm

U 70min sam pomislio na ovaj scenarij, reko sam sebi de zamisli da nam daju ovi 2 komada u zadnjih 10min...... :crash:
Svima sve najbolje, odjavljujem se

Šime
Reactions:

Post by Šime » Sun Sep 15, 2019 8:01 pm

Da bi bio pobijednik moraš pobijediti!

SectorF
Reactions:

Post by SectorF » Sun Sep 15, 2019 8:59 pm

Utakmica u kojoj smo pokazali karakter koji je nekako u skladu mentalitetom, jednostavno trulo i bez i malo zustrine i emocije. Isto to prikazano je i na tribini, jad, bijeda i jedno veliko nista. Ucmali mentalitet kojemu smeta sunce i ne da mu se ustati sa stolice. Znaci, kakva je rekacija i puls publike tako je danas bilo na trerenu. Slicno ocekujem i na Pampasu.
Tuzno. Ne zasluzujemo bolje i tocka!

Umjesto da ih sameljemo mi secemo po terenu i cekamo kraj i da se pobjeda sama po sebi upise.

Kao klub imamo ono nesto a u globalu nista, narucito za nesto vise!

Bok, potrosen sam emotivno o razocaran do bola. Muka mi od pomosli kako cu se ujutro probuditi...
Ti si ljubav najveća... :k:

MrLule
Reactions:

Post by MrLule » Sun Sep 15, 2019 9:13 pm

Ma najbolje sad da je i publika kriva. Publika može i šutit, i jebat ti mrtvu mater, i navijat za tebe 90 minuta, ali ti poso odradit moras. U prosjeku imaju placu sto tisuca kuna mjesecno, netko vise, netko manje. Razmislite, bodri li vas netko na faksu/poslu?
Last edited by MrLule on Sun Sep 15, 2019 9:30 pm, edited 1 time in total.

bushwacker
Reactions:

Post by bushwacker » Sun Sep 15, 2019 9:15 pm

Ma ne mogu se oni više izvlačiti na atmosferu s tribina,u kavezu je danas bila još i gora atmosfera nego na Istoku pa su Varaždinci u dvije minute zabili dva gola i izvukli veliki remi za sebe.
Jebote njihovo je da igraju i pobjede zadnju momčad u ligi sa bar hendikepom a ne ovako se sramotiti.
Jad i bijeda.
I meni je sada trenutno mučno i najbolje bih javio šefu da nemogu sutra doći na posao ali to neću napraviti nego ću otići i pošteno odraditi kao i ostatak vas a oni su danas bili na svome radnom mjestu i sjebali su.
Ne možemo uvijek mi navijači biti krivi, to je sasvim normalno da su danas svi bili protiv Skendera kada se iz aviona vidjelo da radi gluposti sa ekipom.
Što ga ovi beskičmenjaci od novinara na pressici nisu pitali sljedeća pitanja neka objasni:
Otkud sad odjednom Jugović ispred Žapera?
Jel Žaper nešto sjebo u utakmicama da se Jugovića forsira prije njega?
Zašto je Šorša sada bolji na lijevom boku od Talysa koji je lijevi bočni?
Jel Talys toliko loš bočni igrač da je priučeni desni bočni bolji izbor od njega na lijevom boku?
Čemu i danas igra sa tri zadnja igrača?
Pa kada ćemo igrati ofenzivno nego protiv fenjeraša kod kuće?
Ako i igra sa tri u zadnjem redu zašto mijenja pozicije i stavlja Šutalo na mjestu libera kada je Mile bio izvrstan u toj poziciji?
Što je sa Manceom,jel on mačak u vreći,pa taj ne može zabiti gol u nikakvoj prilici?
Zašto nama pojačanja uvijek dolaze nespremna i teeba im bar mjesec dana da zaigraju a danas npr vidimo da su i Andrijašević i Bradarić igrali za svoje ekipe čim su došli,i to su igrači koji nisu mjesecima igrali a svejedno odmah igraju i za Rijeku i za Hajduk?
Kad svijetla gasnu, i mjesec se pojavi mlad,
na obali Drave umoran odmara grad!

SectorF
Reactions:

Post by SectorF » Sun Sep 15, 2019 9:37 pm

bushwacker wrote:
Sun Sep 15, 2019 9:15 pm
Ma ne mogu se oni više izvlačiti na atmosferu s tribina,u kavezu je danas bila još i gora atmosfera nego na Istoku pa su Varaždinci u dvije minute zabili dva gola i izvukli veliki remi za sebe.
Jebote njihovo je da igraju i pobjede zadnju momčad u ligi sa bar hendikepom a ne ovako se sramotiti.
Jad i bijeda.
I meni je sada trenutno mučno i najbolje bih javio šefu da nemogu sutra doći na posao ali to neću napraviti nego ću otići i pošteno odraditi kao i ostatak vas a oni su danas bili na svome radnom mjestu i sjebali su.
Ne možemo uvijek mi navijači biti krivi, to je sasvim normalno da su danas svi bili protiv Skendera kada se iz aviona vidjelo da radi gluposti sa ekipom.
Što ga ovi beskičmenjaci od novinara na pressici nisu pitali sljedeća pitanja neka objasni:
Otkud sad odjednom Jugović ispred Žapera?
Jel Žaper nešto sjebo u utakmicama da se Jugovića forsira prije njega?
Zašto je Šorša sada bolji na lijevom boku od Talysa koji je lijevi bočni?
Jel Talys toliko loš bočni igrač da je priučeni desni bočni bolji izbor od njega na lijevom boku?
Čemu i danas igra sa tri zadnja igrača?
Pa kada ćemo igrati ofenzivno nego protiv fenjeraša kod kuće?
Ako i igra sa tri u zadnjem redu zašto mijenja pozicije i stavlja Šutalo na mjestu libera kada je Mile bio izvrstan u toj poziciji?
Što je sa Manceom,jel on mačak u vreći,pa taj ne može zabiti gol u nikakvoj prilici?
Zašto nama pojačanja uvijek dolaze nespremna i teeba im bar mjesec dana da zaigraju a danas npr vidimo da su i Andrijašević i Bradarić igrali za svoje ekipe čim su došli,i to su igrači koji nisu mjesecima igrali a svejedno odmah igraju i za Rijeku i za Hajduk?
Slazem se u potpunosti. Uz sve navedeno smatram da je atmosfera i rekacija tribine dio svega ovoga sto si nabrojao!
Puno je upitnika a mi se vrtimo u krug, ocekujemo li mozda prvise, koji je razlog ovoga svega a ne mozemo pobijediti ekipu od koje se jači XY puta vise!
Ti si ljubav najveća... :k:

hihmih
Reactions:

Post by hihmih » Sun Sep 15, 2019 9:56 pm

Scoria na Areni u 5 recenica sve objasnio. Najvaznija, "4 godine su prosle od ulaska investitora, to nije mali period. period u kojem je ulagano dosta novaca i sad je vrijeme rezultat. Iskorak prema samom vrhu hrv. nogometa. “

Post Reply