8.kolo: Osijek- Varaždin

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
bijelo-plavi1988
Reactions:

Re: 8.kolo: Osijek- Varaždin

Post by bijelo-plavi1988 » Sun Sep 15, 2019 10:22 pm

Šime wrote:
Sun Sep 15, 2019 8:01 pm
Da bi bio pobijednik moraš pobijediti!
Grunf: Ako mislis pobjediti, moras zabiti gol vise od protivnika :sm:
Obranit ćemo čast Osijeka,
prolit krv ako zatreba
pa nek znaju sve, duše prodane,
u našem gradu jedno ime je!

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Sun Sep 15, 2019 10:25 pm

bushwacker wrote:
Sun Sep 15, 2019 9:15 pm
Što je sa Manceom,jel on mačak u vreći,pa taj ne može zabiti gol u nikakvoj prilici?
Za milijun i 300 000 eura odstete da je ostalo sa strane i da se za te novce dovelo pravoga trenera, ono sto odigra Mance moze odigrati i Dugi, ako ne i bolje.... pa neka tome pravome treneru Dino bude pomocnik, ali eto ne ide to tako, nego ovako i kada mislis da ne moze gore, dogodi se ovo... SRAMOTA!!!!

Ali najbolje od svega i dalje bi bili 3. iako sa 2 boda vise pa vjerujem da Mestar i ostali nece vidjeti nikakav problem, kao sto nije problem ni sramotan broj ljudi na danasnjoj utakmici: 2521 sa vise od 4000 prodanih godisnjih.
prolit krv ako zatreba

Seltik
Reactions:

Post by Seltik » Sun Sep 15, 2019 10:45 pm

to su te famozne utakmice kad Osijek igra doma protiv zadnjega… ja neznam jesmo pobjedili 2-3 od 20 puta :sm:

rijeka hajduk X ... naravno, umjesto da smo s njima egal, mi dobijemo 2 komada od zadnjeg :love:

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Sun Sep 15, 2019 10:50 pm

Rudeša smo barem pobjedjivali kod kuce :mrgreen:

A i tako da smo pobjedili bi i dalje bili 3. :lol: tako da se ova dva izgubljena boda ne broje, a Varazdinu ovaj bod i tako nece pomoci da ostane u ligi.

Jebote, da li je nekoga od ovih sto su igrali danas i strucni stozer barem malo sramota?
prolit krv ako zatreba

Seltik
Reactions:

Post by Seltik » Sun Sep 15, 2019 11:14 pm

bijelo-plavi1988 wrote:
Sun Sep 15, 2019 10:50 pm
Rudeša smo barem pobjedjivali kod kuce :mrgreen:

A i tako da smo pobjedili bi i dalje bili 3. :lol: tako da se ova dva izgubljena boda ne broje, a Varazdinu ovaj bod i tako nece pomoci da ostane u ligi.

Jebote, da li je nekoga od ovih sto su igrali danas i strucni stozer barem malo sramota?
boli ih K... njima će sjest ili im je sjela, moja godišnja plaća ovaj mjesec, a ja budala nek se sutra u 6 ujutro u kamionu živciram i vrtim filmove šta smo primili i šta nismo zabili :tongue:

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Sun Sep 15, 2019 11:18 pm

Najzalosnije od svega je to sto je nama koji smo bili na utakimici vise neugodno nego ovima koji su bili na terenu, i dok je tako nece tu biti nista bolje....

A evo i sazetak:

Igrac kao Jugovic onako nesto napravi u zadnjim sekundama kod 2:1, e da sam to napravio bilo bi mi toliko neugodno da se ne bih ni na mobitel javljao kada bi me prijatelji zvali, ali njega vjerojatno boli kita, jer to u Rijeci nije radio.

Samo jedna rijec ih sve moze opisivati:

SRAMOTA!!!!
prolit krv ako zatreba

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Mon Sep 16, 2019 6:00 am

Mance bi mi za situaciju iz 28. minute (ima i na sazetku) dobio peterostruku kaznu u odnosu na sve ostale!

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Mon Sep 16, 2019 7:40 am

Nikad skuplja momcad Osijeka igra nikad losiji nogomet. Svi vi koji spominjete publiku i nenavijanje kao neki uzrok beskrvne i sramotne igre pricate gluposti. Je, malo ljudi dolazi, Kohorte takodjer nikad manje, teska melankolija i letargija, ali zasto je to tako? Pa ne mozes muljati publiku na taj nacin. Tko sjedi na klupi Osijeka? Tko je u strucnom stozeru? Sto ti ljudi mogu i znaju?

Krasno pokrenut grad do sad, zaista. Siti su ljudi nepotizma u ovoj drzavi na svim razinama, da bi ga jos dolazili gledat i s tribina.
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Mon Sep 16, 2019 8:19 am

Jel sad završila pljuvačina? Jel može netko napisati dvije rečenice o utakmici ili ćemo samo pljuvati Skendera (koji je to jučer zaslužio)?

Šorša umjesto Talysa? Zašto?
Igor Silva dobitak i to kakav!
Jugović uspavan i kriv za drugi gol, dao je nekoliko okomitih lopti, ali to je sve.
I Mile je zaplivao par puta.
Žaper je ušao, ali radio je samo grešku do greške.
Ndockyt je pokazao brzinu i prodornost.
Marića nigdje, osim slobodnjaka.
Mance katastrofalan, istina stalno su bila dvojica ili trojica oko njega.
Laszlo još nema svoje mjesto, stalno je izgubljen i neiskorišten.

Loše postavljena(zbog lijeve strane) i još gore završena utakmica jer dvije zamjene na kraju nisu donijele ništa.

Reakcija dijela istoka koji plješće na 2:2 je za popizdit, ja se hvatam za glavu i doslovno me fizički boli, a oni tjeraju neki jebeni inat.

Na skandiranje "Odlazi" Zekić je čekao dvije godine, a ovakvih je utakmica imao koliko hoćete (sjetite se onog Rudeša ili onih sto puta po 1:1).

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Mon Sep 16, 2019 8:26 am

gunners wrote:
Mon Sep 16, 2019 8:19 am
Jel sad završila pljuvačina? Jel može netko napisati dvije rečenice o utakmici ili ćemo samo pljuvati Skendera (koji je to jučer zaslužio)?

Šorša umjesto Talysa? Zašto?
Igor Silva dobitak i to kakav!
Jugović uspavan i kriv za drugi gol, dao je nekoliko okomitih lopti, ali to je sve.
I Mile je zaplivao par puta.
Žaper je ušao, ali radio je samo grešku do greške.
Ndockyt je pokazao brzinu i prodornost.
Marića nigdje, osim slobodnjaka.
Mance katastrofalan, istina stalno su bila dvojica ili trojica oko njega.
Laszlo još nema svoje mjesto, stalno je izgubljen i neiskorišten.

Loše postavljena(zbog lijeve strane) i još gore završena utakmica jer dvije zamjene na kraju nisu donijele ništa.

Reakcija dijela istoka koji plješće na 2:2 je za popizdit, ja se hvatam za glavu i doslovno me fizički boli, a oni tjeraju neki jebeni inat.

Na skandiranje "Odlazi" Zekić je čekao dvije godine, a ovakvih je utakmica imao koliko hoćete (sjetite se onog Rudeša ili onih sto puta po 1:1).
Niti jedan njegov remi, ruku na srce, nije bio ovakav. Ovo je nešto specifično, mi smo s vjerojatno drugom po igračkoj kvaliteti ekipom HNL-a nakon vodstva 2-0 prosuli bodove protiv posljednje ekipe prvenstva u 2 minute...
KULEŠEVIĆU, ODLAZI!

Post Reply