9.kolo Lokomotiva - Osijek

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
JohnnyCash82
Reactions:

Re: 9.kolo Lokomotiva - Osijek

Post by JohnnyCash82 » Fri Sep 20, 2019 8:09 pm

Nedavno je i Keler u Glasu napisao kako je neshvatljivo da i druga ekipa igra slican kontrolirani nogomet koji tjera ljude sa stadiona. Bokte, pa taj Skender je teski pocetnik, a sve mu se prilagodjava kao da je glavom i bradom, uz staz i ZNANjE, Sir Alex. Pa to je tuzno i ruzno, ljudi moji. Nije niti cudno da smo apsolutno svugdje postali predmet sprdnje i smijeha.
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

mariox
Reactions:

Post by mariox » Fri Sep 20, 2019 8:11 pm

U ponedjeljak kad pogledamo tablicu kad se kompletira kolo uopće me neće zanimat koliko smo zapucali zicera,kakve smo golove dobili i sl.

MrLule
Reactions:

Post by MrLule » Fri Sep 20, 2019 8:13 pm

JohnnyCash82 wrote:
Fri Sep 20, 2019 8:09 pm
Nedavno je i Keler u Glasu napisao kako je neshvatljivo da i druga ekipa igra slican kontrolirani nogomet koji tjera ljude sa stadiona. Bokte, pa taj Skender je teski pocetnik, a sve mu se prilagodjava kao da je glavom i bradom, uz staz i ZNANjE, Sir Alex. Pa to je tuzno i ruzno, ljudi moji. Nije niti cudno da smo apsolutno svugdje postali predmet sprdnje i smijeha.
Tako je!
Zar nije preveliki rizik podrediti cijelu sportsku viziju i omladinsku školu kluba treneru za kojeg uopće nismo sigurni da je taj.
Na kraju krajeva to moze donijeti velike financijske gubitke..

Rajnus
Reactions:

Post by Rajnus » Fri Sep 20, 2019 8:15 pm

To sve ide na Mestrovica... to je njegova odgovornost, ne Skenderova....
Bis dass der Tod uns scheidetUltras ticken anders, ultras leben anders!

Seltik
Reactions:

Post by Seltik » Fri Sep 20, 2019 8:19 pm

Na stranu sad Skender i sve, ali ovo je utakmica koja po šansama i igri je trebala otić na našu stranu.
Tresem se na onu promašenu šansu Marića u drugom poluvremenu, ja sam na srednjici takvih zabio jedno 250 u životu, pa nema ništa lakše kad ti lopta tako malo u koso ide a golman ide na tebe i u koso izlazi sa gola, u trku bez zamaha se to pruži pored njega, doslovno 95 od 100 su golovi….

kad smo jadni, nema bodova, kad smo solidni nema bodova. Ovo je totalno otišlo u K. :black: :black: :black: :black: :black: odma da budem neraspoložen cijeli vikend.

Rajnus
Reactions:

Post by Rajnus » Fri Sep 20, 2019 8:20 pm

zaboravljas na vratnicu lokomotive i mrtvu sansu na samom kraju. Pa mi imamo samo jedan udarac u ovir vise od Lokomotive...

zrile29
Reactions:

Post by zrile29 » Fri Sep 20, 2019 8:21 pm

Rajnus wrote:
Fri Sep 20, 2019 7:48 pm
Prerano smo dali gol

:tongue:

Skender danas p(d)okazao da nije 2:0 opasan rezultat nego 1:0 ,
U njegovoj filozofiji na 2:0 izvuče barem bod dok na 1:0 glatko gubiš utakmicu...

Nema veze, bod kući i nula sa strane i ostajemo u ligi zid--

Tominho
Reactions:

Post by Tominho » Fri Sep 20, 2019 8:21 pm

Seltik wrote:
Fri Sep 20, 2019 8:19 pm
Na stranu sad Skender i sve, ali ovo je utakmica koja po šansama i igri je trebala otić na našu stranu.
Tresem se na onu promašenu šansu Marića u drugom poluvremenu, ja sam na srednjici takvih zabio jedno 250 u životu, pa nema ništa lakše kad ti lopta tako malo u koso ide a golman ide na tebe i u koso izlazi sa gola, u trku bez zamaha se to pruži pored njega, doslovno 95 od 100 su golovi….

kad smo jadni, nema bodova, kad smo solidni nema bodova. Ovo je totalno otišlo u K. :black: :black: :black: :black: :black: odma da budem neraspoložen cijeli vikend.
+
Protiv nas su svi golmani igrači utakmice i svatko tko da gol da prvi gol ikada. To nije slučajno, to je karma kad je nešto na silu, kad nismo klapa, kad je fake nešto

Rajnus
Reactions:

Post by Rajnus » Fri Sep 20, 2019 8:22 pm

ne vjerujem u karmu i srecu....karma je manjak koncetracije, a 'srecu' treba isprovocirati...

Seltik
Reactions:

Post by Seltik » Fri Sep 20, 2019 8:24 pm

Tominho wrote:
Fri Sep 20, 2019 8:21 pm
Seltik wrote:
Fri Sep 20, 2019 8:19 pm

+
Protiv nas su svi golmani igrači utakmice i svatko tko da gol da prvi gol ikada. To nije slučajno, to je karma kad je nešto na silu, kad nismo klapa, kad je fake nešto

Dobro si me podsjetio, :sm: opet da, prvi gol ikad otkad se rodio, i Golman nakon utakmice sa nama ima ponudu iz Reala :sm: :tongue: to je već toliko postalo standardno da je zastrašujuće

Post Reply