10.kolo Slaven Belupo - Osijek

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Kempes
Reactions:

Re: 10.kolo Slaven Belupo - Osijek

Post by Kempes » Sat Sep 28, 2019 10:50 pm

BirtijaOS wrote:
Sat Sep 28, 2019 10:01 pm
Da smo izgubili 4:0 sad bi imali bar 20 stranica na topicu , pohvale nam izgleda mao slabije idu :mrgreen:
klasika...
BirtijaOS wrote:
Sat Sep 28, 2019 10:01 pm
Dečkima kapa do poda! Samo tako dalje, duga je sezona, ovakvim pristupom imamo šansu popraviti sve i dostići ekipu sa vrha vrlo brzo
tako je! čestitka dečkima!
gunners wrote:
Sat Sep 28, 2019 10:09 pm
Tako to treba izgledati. Proradila je veza Marić-Mance, Žaper je odigrao odlično i to je to. Ostali isto na nivou, Silva odličan, Lopa isto...
:bravo: :cheer:
svi su dobro odigrali, neću posebno pohvaliti ove koji su najboljim igračkim godinama jer ovo im treba biti standard!
svakako ću posebno pohvaliti Šutala i Žapera jer su najmlađi i tek stasaju, odigrali su vrhunski!
Talys vrlo dobar, samo da malo bolje odlučuje pri odabiru centaršuta, tj. nije baš previše se ustalio na toj poziciji i još je na vi s napadačima, kada napadaju prvu stativu, on šalje povratnu i obrnuto, ali to su detalji na kojima se još može poraditi.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Sat Sep 28, 2019 10:54 pm

jedan detalj od nas koji smo pratili prijenos, a moguće da ste i vi ekipa koji ste bili na tribini to primjetili, a primjetio je i komentator... kaže Guti dok se zagrijava korigira Talysa na kombianciji hrvatskog i portugalskog

:fan: :fan:

znači čovjek izgubio poziciju u ekipi, a maksimalno pozitivan! svaka mu čast!

zrile29
Reactions:

Post by zrile29 » Sun Sep 29, 2019 1:22 am

russell wrote:
Sat Sep 28, 2019 7:27 pm
Kako igramo?
Kao Barca, Lpool i Bayern kombinirano...
Slaven imao prilike u 5. i 85. minuti. Stvarno su naši dečki igrali nogomet.
Da smo barem bili bez trenera od početka sezone :)

I bez trenera, ovi dečki trebaju biti minimalno treći u HNL-u...
Ali ipak se još uvijek nadam strancu...

SamoOsijek
Reactions:

Post by SamoOsijek » Sun Sep 29, 2019 6:41 am

Čestitke igračima i privremenom treneru na jučerašnjoj pobjedi. Uvjerljiva pobjeda koja je bila prijeko potrebna kako bi uhvatili priključak sa vrhom tablice.

Formacijski smo odigrali kao i kod Skendera. Ono što sam primjetio je bila jedna odlučnija i aktivnija igra prema naprijed i ono što je definitivno bilo drugačije jest želja i motivacija. Vidjelo se kod igrača velika želja i motivacija za pobjedom.
Ne mogu reći da je igra bila neka maestralna. Znali smo nebrojeno puta odigrati bolju utakmicu, a uopće ne pobijediti a kamoli sa 0-4. Bili smo dosta učinkoviti u realizaciji, što je bilo i za očekivati kod najslabije obrane lige. Iako, ne treba zaboraviti da su na početku utakmice i oni imali svoju šansu tj. stativu.

Drago mi je što je Mance zabio gol i da je odigrao dobru utakmicu jer ovo dosada nije bilo baš nešto. Nadam se da će ga krenuti golovi i da će pokazati da vrijedi one silne novce.
Isto tako mi je drago što je Lopa zabio gol. Znao je on već ponekad odigrati dobru utakmicu, ali bi se već u idućoj vratio u jako loša izdanja. Nadam se da ovaj puta neće biti tako, iako sam izgubio nadu da nam on može biti od koristi. Nikako ne mogu shvatiti njegov pad forme od onog famoznog proljeća. Svi smo znali da ne može u kontinuitetu ponavljati onakve igre i golove, ali da će baš tako nestati sa terena mi je totalno neshvatljivo. Mislim da nikada neću zaboraviti onaj njegov gol protiv Istre. Jedan od ljepših golova koje sam vidio na Gradskom vrtu.

Nadam se da se ovaj već pomalo "cirkus" sa izborom novog trenera neće još previše odužiti te da ćemo pobijediti Goricu i u pozitivnom raspoloženju dočekati reprezentativnu stanku. A nakon stanke više nemamo prostora za kikseve. Gradski vrt mora postati neosvojiva tvrđava, a bodovi se moraju skupljati i u gostima. Kao jučer.

:sal:

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Sun Sep 29, 2019 10:08 am

kak se lijepo bilo danas probudit :drum:
gledam sad sastav (jucer nisam bio u stanju) ,sorse nema na mapi vise,niko ga nitko ni ne spominje,ozljeda ili nesto trece ?
...uglavnom ljepše igramo bez njega (a jesam zloban) ,al dobro bi nam dosao kao back up
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Sun Sep 29, 2019 10:25 am

nemesis wrote:
Sun Sep 29, 2019 10:08 am
gledam sad sastav (jucer nisam bio u stanju) ,sorse nema na mapi vise,niko ga nitko ni ne spominje,ozljeda ili nesto trece ?
...uglavnom ljepše igramo bez njega (a jesam zloban) ,al dobro bi nam dosao kao back up
nisam primjetio da ga nema na klupi.
naši treneri idu iz krajnosti u krajnost s njime.
on je backup igrač i sigurno može doprinjeti svojim iskustvom pri zatvaranju utakmice.
na desnoj strani može biti dobar samo onoliko koliko je dobro "uparen" s drugim igračem koji mu otvara prostor
u 352 to ide malo teže i većinu utakmice on sam mora držati desnu stranu, u 442 to ajd nekako i ide.
on i Matas su se sjajno nadopunjavali i pokrivali se, a tada su bili 6-7 godina mlađi.
sada kada je stariji staviš ga samog da drži cijelu desnu stranu pa je to neka srednja žalost, ajd ok.
ali staviš ga na lijevu stranu gdje je pogubljen u prijevodu?? protiv faking varaždina!
znači nije on tu ništa kriv... to je tako.
a sada ga više ni nema na klupi?
a isti k je bilo i pod Zekićem, otpiše ga kompletno (umjesto samo da ga stavi na klupu), ne povede ga ni na pripreme, a onda mjesec dana kasnije stavi od 1. min protiv faking dinama u zg!

mi navijači nismo tu da odlučujemo o nečijoj sudbini i da se nekoga šupira ili nogira, već samo tražimo da se realno sagleda uloga svakog igrača u ekipi u skladu s njegovim trenutnim ili trajnim potencijalima.

k_u_k_a
Reactions:

Post by k_u_k_a » Sun Sep 29, 2019 10:28 am

Kempes wrote:
Sun Sep 29, 2019 10:25 am
on i Matas su se sjajno nadopunjavali
Kraljevi centaršuta! :D
Kupujem dresove (stare i nove) i šalove NK Osijek!

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Sun Sep 29, 2019 10:33 am

btw. ovaj silva je lud,lud...jeben desni bek sut--- treba ga otkupit odma na zimu
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

russell
Reactions:

Post by russell » Sun Sep 29, 2019 10:37 am

Problematičan je u obrani, ali izrazito okomit igrač, možemo reći Dedaj na steroidima :D

Nisam bio u hrv pa nisam gledao, ali po sazetcim lijepo je to izgledalo. Imamo kadar za prve tri ekipe, a s nekakvim poštenim trenerom sigurno se možemo potuci za 2 mjesto

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Sun Sep 29, 2019 10:41 am

nemesis wrote:
Sun Sep 29, 2019 10:08 am
Mislim da sam neki dan procitao da je Sorsa ozlijedjen i van stroja. Slazem se da nam treba u rosteru.
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

Post Reply