12.k Inter - Osijek

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
ramzes3
Reactions:

Re: 12.k Inter - Osijek

Post by ramzes3 » Sun Oct 20, 2019 9:08 pm

bijelo-plavi1988 wrote:
Sun Oct 20, 2019 8:17 pm
Zasto Mbakogu nije bio ni na klupi?
ozljeda kazu, no pitanje je di. mozda ona cura sa 24 sata, mozda sahovski turnir. netko je spomenuo da je poceo igrat 2 ligu kod nas za slatinu

MakiSl
Reactions:

Post by MakiSl » Sun Oct 20, 2019 9:34 pm

ramzes3 wrote:
Sun Oct 20, 2019 9:08 pm
bijelo-plavi1988 wrote:
ozljeda kazu, no pitanje je di. mozda ona cura sa 24 sata, mozda sahovski turnir. netko je spomenuo da je poceo igrat 2 ligu kod nas za slatinu
Slatina bazdrka po četvrtoj... Možda u malinogometnoj ekipi... 😀😀

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Sun Oct 20, 2019 9:38 pm

MakiSl wrote:
Sun Oct 20, 2019 9:34 pm
ramzes3 wrote:
Sun Oct 20, 2019 9:08 pm
bijelo-plavi1988 wrote:
Slatina bazdrka po četvrtoj... Možda u malinogometnoj ekipi... 😀😀
šahovksi klub slatina drzi drugo mjesto u 2 ligi !

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Sun Oct 20, 2019 10:23 pm

Sunce, vjetar, klizalo se... Mile glumi Lovrena da udje u prvih 11 reprezentacije... dobro smo prosli :sm:
Obranit ćemo čast Osijeka,
prolit krv ako zatreba
pa nek znaju sve, duše prodane,
u našem gradu jedno ime je!

SectorF
Reactions:

Post by SectorF » Sun Oct 20, 2019 11:59 pm

Ovo nije trener, ovo je rekreativac, trener bez i malo autoriteta, kakav on takvi igraci.
Sramota, dok nam ne dođe netko sa karakterom na klupu mozemo imati 10 Messia imat cemo slicne rezultate.
Ovo je setnja i dzabalebarenje. Pristup NULA, lagana promenada!

Ponavljam, bolje da je Dino ostao. Covjek je 10.puta strucniji i siguro 100 puta ambiciozniji, puno vise samokriticniji, ovaj je jedno veliko NISTA!

Gore od ovoga ne moze!
Ti si ljubav najveća... :k:

Jsp88
Reactions:

Post by Jsp88 » Mon Oct 21, 2019 12:17 am

SectorF wrote:
Sun Oct 20, 2019 11:59 pm
Ovo nije trener, ovo je rekreativac, trener bez i malo autoriteta, kakav on takvi igraci.
Sramota, dok nam ne dođe netko sa karakterom na klupu mozemo imati 10 Messia imat cemo slicne rezultate.
Ovo je setnja i dzabalebarenje. Pristup NULA, lagana promenada!

Ponavljam, bolje da je Dino ostao. Covjek je 10.puta strucniji i siguro 100 puta ambiciozniji, puno vise samokriticniji, ovaj je jedno veliko NISTA!

Gore od ovoga ne moze!
Jebeš mi sve ako Meštar namjerno ne radi ovaj cirkus s Kuleševićem da nas natjera da počnemo zazivati povratak kuma Skendera na klupu. Drugog objašnjenja nemam.

SamoOsijek
Reactions:

Post by SamoOsijek » Mon Oct 21, 2019 7:36 am

Užas jučer od utakmice. Igra, rezultat, katastrofalne greške,... - UŽAS.
Ne mogu drugačije opisati kad ekipa koja pretendira na drugo mjesto jedva izvuče bod u zadnjoj minuti kod zadnje ekipe prvenstva. I uz to primi tri gola!!!

Ono što se meni ne sviđa kad se nakon ovakvih rezultata nekako površno puno toga pripisuje nezalaganju igrača ili "kurcobolji". Samim time mi se smanjuje odgovornost trenera, ali i igrača na način da se stječe dojam da je jedini problem naše igre nekakvo fantomsko nezalaganje i mentalitet igrača. Ja ne mislim tako. Tj. ne mislim u potpunosti tako.

Moje mišljenje je da klub treba stvoriti atmosferu, a trener odraditi svoje kako bi svaki igrač (ili barem većina njih) mogli dati svoj maksimum. Kod nas toga nema! Mislim da kod nas niti jedan igrač nije blizu svog maksimuma. Igrači ne igraju pozicije na kojima se najbolje snalaze. Siguran sam da i oni sami prepoznaju ova lutanja sa trenerima. Mnogi igrači sigurno ovo sve doživljavaju kao gubitak vremena. Jednostavno, imam dojam da igrači nisu u optimalnom stanju dati svoj maksimum. I onda dolazi do toga da igrači igraju loše, nisu zadovoljni, dolazi do nervoze, vide da stvari ne funkcioniraju - a naš zaključak bude da nema zalaganja i da ne grizu. I naravno, dojam je takav, ne griješimo mi. Ali, moje mišljenje je da većina igrača nisu dovedeni u optimalno stanje da pružaju svoje najbolje partije. U nogometu postoji puno psihologije, nije sve baš tako jednostavno. Svlačionica je jedan prilično zajeban kolektiv. I lako može doći do takvog stanja svlačionice da nama navijačima sve rezultira dojmom kurcobolje.

Npr. Mile Škoriću je u krugu reprezentacije i kandidat je možda čak i za prvi sastav protiv Slovačke. Sigurno nema kurcobolju. Dapače, siguran sam da je upravo nepostojanje kurcobolje rezultiralo njegovim greškama. Možda je sve ovo oko repke na takav način utjecalo na njega da je htio puno, a na kraju je sve ispalo loše. Znači, suprotno od kurcobolje.
Siguran sam da Laszlo nije lik koji se zajebava. Ne čini mi se takav karakter. ALi, lik definitivno igra jako loše. Toliko loše da veći utjecaj na našu igru ima jedan Pilj nego Laszlo, reprezentativac Mađarske. E sad, zašto je tome tako? Uvijek ostaje mogućnost da je lik jednostavno nemotiviran, ne vidi budućnost u Osijeku i HNL-u. Ali, isto tako, može biti da je u Osijeku htio napraviti korak naprijed u karijeri, a dočekuju ga Skender i Kulešević na trenerskoj poziciji, možda sustav igre koji mu ne odgovara, možda uloga u ekipi i njegova pozicija,... Ne znam! Ali, ono što znam je da je posao trenera dovesti ga u takvo stanje da pruža svoje najbolje igre, da i on osjeti napredak u svojoj igri, jednostavno - da se osjeća dobro. On ničime ne odaje dojam čovjeka koji je zadovoljan.
Dalo bi se tu još dosta toga reći. Znam da će mnogi reći da ih se ne treba tetošiti i da nisu oni nikakve mimoze. Ali, ja vidim tako ulogu trenera. Izvuci iz većine igrača maksimum, uklopi ih u sustav koji im najbolje odgovara, pronađi im najbolje pozicije, osiguraj im organizaciju igru, glavu i rep, automatizme u igri. U svemu tome omogući da do izražaja dođu i njihove individualne kvalitete i to je to.

O Kuleševićevoj pressici je već puno toga rečeno. Priče o suncu, terenu, i takvim stvarima je smiješno komentirati. ALi, zato mi uopće nije smiješno kad trener Osijeka izjavi da je zadovoljan bodom u Zaprešiću.

osjecankadgo
Reactions:

Post by osjecankadgo » Mon Oct 21, 2019 10:02 am

Od jučerašnje utakmice mi se nekako mota po glavi nešto, možda griješim. Kada je bilo rečeno da stiže novi trener i da će biti stranac, igrači su ubacili ne u petu, već u desetu i igrali kao nikad, kako su neki na ovom forumu komentirali, možda ih novi trener gleda sa tribine, pa se htjeli dokazati. No kako je ovo završilo sa trenerom i jučerašnja utakmica, možda i igrači podsvjesno ili ne, žele utjecati na Meštra da NAĐE pravog trenera, da su one dobre partije Kuleta bile neka slučajnost, a ne iskustvo i znanje.

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Mon Oct 21, 2019 5:44 pm

kempes otvaraj novu dretvu, imam osjecaj da ta ide preko 20+

Lufus
Reactions:

Post by Lufus » Mon Oct 21, 2019 8:21 pm

Maverick wrote:
Fri Oct 18, 2019 10:48 am
egoskop wrote:
Fri Oct 18, 2019 10:44 am

Opet ova Sanja pa jebemti život. Ta sudi jedino nama....
I redovno nas jebe. Umjesto da je obratno. :lol:
Ovaj put odlično mahala :mrgreen:

Post Reply