13.k: Dinamo - Osijek

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Post Reply
Centarhalf
Reactions:

13.k: Dinamo - Osijek

Post by Centarhalf » Wed Oct 23, 2019 9:31 pm

Nedjelja 27.10.2019 17:30, igralište kraj Zoo-a u Zagrebu.

Sudi Pajac iz Zeline sut--

Kako stvari stoje mi smo bez Silve, Lope, Jugovica, Bockaja, Lasla i Mbakogua

Dinamo sigurno bez Ademija, Gavranovica i Perica

Imamo li se cemu nadati !? :dknow: Osjecaj je da je moral u svlacionici na jako niskoj razini, da smo daleko i od forme i od potrebnog voljnog momenta, atmosfera u navijackim krugovima je takodjer jaaakooo daleko od idealne. Ne treba ni govoriti koliko bi nam pobjeda u ovoj utakmici mogla okrenuti sve navedeno za 180 stupnjeva! Ali lako je reci ...

hihmih
Reactions:

Re: 13.k: Dinamo - Osijek

Post by hihmih » Wed Oct 23, 2019 10:06 pm

Posaugat cemo barem 2, 3komada. Nista vise ne ocekujem. Nemam na osnovu cega gajiti optimizam. Nažalost anger--

EUS
Reactions:

Post by EUS » Wed Oct 23, 2019 10:23 pm

Šta kukate. Samo hrabro i samo naprijed
Uvijek na pobjedu! Samo jako! Samo Osijek!

bushwacker
Reactions:

Post by bushwacker » Wed Oct 23, 2019 11:19 pm

Ma izgubiti nećemo..
Otkud uopće tolika malodušnost,pa ti klošari nisu mogli dobiti one ukrajinske rudare koji još i ne igraju na svom stadionu niti u svome gradu.
Sada sam maloprije na forumu A.Ville čitao kakve poruke pred utakmicu sa Cityjem ostavljaju njihovi navijači.
Pa to je ludilo.
Niti jedan njihov fan nema sumnje u pozitivan rezultat sa trenutno najjačom nogometnom ekipom na svijetu pa kako bi se onda mi bojali jednog dinama.
Nema veze što je Osijek trenutno u nekakvoj silaznoj putanji sa igrom i sa cijelim okruženjem oko struke ali mi njih(da citiram njihovog gazdu) "gazimo kao plitak potok"...
Da sam ja na mjestu Kuleševića napravio bih upravo ono što je meka strana dinama.
Ne bih išao na visoke lopte nikako,pojačao bih naše bokove,ostavio na klupi Mancea i tražio napadačke akcije preko njhovog desnog boka gdje su najslabiji.
Znači kada već moramo igrati taj njihov 3-5-2 onda bih izveo ovakav neki sastav.

Ivušić-Lončar,Guti,Majstorović-Talys,Žaper,Škorić,Pilj,Šutalo-Špoljarić,Marić

S time da bih pokušao duplirati bokove gdje bi Lončar bio na krajnjoj desnoj strani uz Šutala a na suprotnoj strani bih tražio da se Špoljo povlači uz sam rub da čini dvostruki blok sa Talysom.
Mile bi mi morao igrati u vezi zbog velikog broja veznjaka koji su otpali i s time da bih mu namijenio Žaperovu ulogu,tog tzv osigurača u vezi a Pilja i Žapera bih povukao bliže golu.

E da sam ja Kulešević..... :D :D :D
Kad svijetla gasnu, i mjesec se pojavi mlad,
na obali Drave umoran odmara grad!

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Wed Oct 23, 2019 11:37 pm

Samo 5 stopera u prvih 11? Otto Baricu jesi to ti? :sm:
Obranit ćemo čast Osijeka,
prolit krv ako zatreba
pa nek znaju sve, duše prodane,
u našem gradu jedno ime je!

jopa332
Reactions:

Post by jopa332 » Wed Oct 23, 2019 11:41 pm

Ako smo u Zapresicu bili zadovoljni s bodom, ne bi se cudio da je cilj izgubit manje od 2 razlike na Maksimiru... anger--
"Moj Osijek pun je sunca, uz Dravu miran i tih, za mene ostat' će uvijek najljepša pjesma i stih!"

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Thu Oct 24, 2019 12:34 am

Dok je Kuleta, ne ocekujem nista osim 2-3 komada. Kao kad recimo u firmi u racunovodstvu radi rođo tokar, tako je to kod nas kad posao obavlja osoba koja nije trener.
KULEŠEVIĆU, ODLAZI!

lokal88
Reactions:

Post by lokal88 » Thu Oct 24, 2019 1:11 am

Ja sam prognoziro najveci debakl ikad protiv dinama, a nakon svega ovog u zadnjih tj dana cvrsto ostajem u tom uvjerenju. Jedini koji to moze a vjv i hoce sprjecit je Bjelica, nakon 2-3 komada ce povuc kocnicu i igrat se, u najboljem slucaju..
Nemam vise povjerenja i optimizma u ovoj ekipi.
Imaju kvalitetu koja nije popracena strucnjacima i zato ce konstantno igrat toplo/hladno. Mozda ce bodovi bit tu ali daleko je to od onog sto svi ocekuju.

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Thu Oct 24, 2019 6:02 am

Ocekivani sastav nas: Ivusic - Talys, Majstor, Mile, Sutalo - Zaper, Mioc, Pilj, Ndockyt - Maric, Mance

Moguci sastav dinama: Livakovic - Moubandje, Leskovic, Gvardiol, Pinto - Situm, Gojak, Hajrovic, Ivanusec, Kondzor - Petkovic

hihmih
Reactions:

Post by hihmih » Thu Oct 24, 2019 9:30 am

Kaze buschwacker "klosari nisu mogli dobiti te ukrajinske rudare"
A mi smo se bas proslavili sa gospodom iz Sofije!?

Post Reply