15.kolo Hajduk-Osijek

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
SectorF
Reactions:

Re: 15.kolo Hajduk-Osijek

Post by SectorF » Sun Nov 10, 2019 6:04 pm

Sta reci nakon ovoga danas?! Ne mogu im prigovoriti na volji i htjenju al tolko indiv gresaka u obrani da je to nevjerovatno. Kad sam mislio da smo sve ispucali u 1.pol mi to ponovimo za treci gol!
Obrana nam je pogubljena, sto zbog Skenderovih navika sto mozda zbog manjka odgovornosti i koncentracije sto pripisujem Kuletu.
I jednostavno ne mogu shvatit Kuletovu beskrvost kod 2:2 i dalje sav mlitav umjesto da pokretima, artikulacijama, energijom da do znanja da ih idemo sad dokrajcit a on ko mrtvo puhalo. Slegao rukama i ko kip. Uzas! Po meni je trebao prije ubacit Dzerija..jednostavno smo ih trebali dotici a mi dobijemo gol a njih nigdje cijelo 2.pol
Ne trebamo beskrvnjaka na klupi i to se mora cim prije rijesiti jer imamo ekipu da debelo bude druga iznad treceg...
I sta sad, ocekujemo da cemo sve dobiti do kraja polusezone? Mos misliti..Tesko jer sada dolaze utakmice na kojima smo na 50, 60 % jer je jednostavno takva energija i na klupi. Samim tim vjerovatno i poneki kiks.
Mestre reagiraj!
Ti si ljubav najveća... :k:

mariox
Reactions:

Post by mariox » Sun Nov 10, 2019 6:14 pm

Neka im to bude pritisak ali i motiv da moraš dobit sve do kraja ,nek daju sve od sebe pa jednom moramo napravit taj iskorak povezati 4-5 pobjeda zaredom, drugačije se ne postaje ozbiljan klub nema tu izbora za nas ,nema prava na kiks više tko se nemože sa tim nositi vrijeme je da ide iz kluba bio to trener,pomoćni,sportski,igrači kad se uzme u obzir sve uloženo vrijeme da se tako i ponašamo.

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Sun Nov 10, 2019 6:45 pm

Kaze Buric da smo prvi gol dali iz zaledja. Posto sam nakon 2:0 popizdio i prestao gledat,vratio se na drugo, nisam vidio nas prvi gol. O cem taj prica?
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Sun Nov 10, 2019 6:50 pm

JohnnyCash82 wrote:
Sun Nov 10, 2019 6:45 pm
Kaze Buric da smo prvi gol dali iz zaledja. Posto sam nakon 2:0 popizdio i prestao gledat,vratio se na drugo, nisam vidio nas prvi gol. O cem taj prica?
klosar smrdljivi baljezga,nema govora o zaleđu,kakav idiot !
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

Snupix
Reactions:

Post by Snupix » Sun Nov 10, 2019 6:55 pm

Ovu tekmu smo sami sebi pobjedili , obrana je bas kriminalna .Koliko god volim Skorica kao igraca daleko je on reprezativne razine.Od iducih 4 tekeme moraju se dobit barem 3.
Image

k_u_k_a
Reactions:

Post by k_u_k_a » Sun Nov 10, 2019 7:12 pm

Kupujem dresove (stare i nove) i šalove NK Osijek!

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Sun Nov 10, 2019 7:28 pm

split88 wrote:
Sun Nov 10, 2019 5:07 pm
Cekaj jel moguce da si mi obrisao post? Koja sprdacina od likova, ovo mi je zadnji post na ovom forumu :toilet: ko mamić na svojim presicama haha nema tuđeg mišljenj
Tko ti je obrisao post?

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Sun Nov 10, 2019 7:33 pm

sympathizer wrote:
Sun Nov 10, 2019 5:41 pm
NIJE U REDU DA SE SADA VAŠE OBJAVE VIDE, A NJEGOVA, CENZURIRANA, NE VIDI!
Uopće ne znam o čemu pišete.
Ne znam ni ja :dknow:

hihmih
Reactions:

Post by hihmih » Sun Nov 10, 2019 7:37 pm

"To je problem svima...hajduk jos dugo nece nista napravit...ali osijek, rijeka....nikad nista po meni
Jer nema tog pritiska
Nema atmosfere...nema zvizdanja kad triba, ovacije kad triba
Oni su danas dobili osijeka ali isto nisu smili doc isprid sjevera...ne mozes jednon utakmcion kupit ljude
A i igrali su ajme majko, srica nasa sta ni osijek nije bas bajan"
Evo iz prve ruke kako oni vide danasnji rezultat a kaze sprdaju se cijelo vrijeme na izjavu Kuleta o lincu
Razlika izmedju nas i njih, jbg

Seltik
Reactions:

Post by Seltik » Sun Nov 10, 2019 8:19 pm

Ljut sam razočaran, baš su mi pokvarili vikend. Ne radi samog poraza. da se ne lažemo nije životna tragedija kad izgubiš 3-2 na poljudu.

ALi stalno te oscilacije, malo se ponadaš jednu dvije dobiju, pa jednu dvije izgube.

Jedne sezone gubimo od malih, druge od velikih, treće je trener problem, onda neznamo igrat i u gostima, onda sljedeće kombinacija svega pomalo. Baš se osječam jadno i totalno nemam vjeru da ćemo ikada išta napraviti, pa čak niti puhati do 2-3 kola prije kraja za vratom Dinamu.

Škorić od reprezentativnog stopera odjednom proigra kao da loptu vidio nije, Mance vrijedi u napadu kao i ja poslije ručka… onaj crnac šta je promašio majko mila neinteligencije pred golom, ko djeca zažmiri i nabij pa možda uđe.. o poklonjenim golovima neću ni govoriti…. I onda kad je sve za kurac, onda likovi zabiju gol tako da od ivušića iz polu mrtvog kuta lopta udari o pod I onda pola sata pada kao svijeća pod gredu…

I onda slušam u drugom djelu kafića veselje 2 tovara i onda im ne smijem ić jebat mater jer bi ja onda bio incidentan jer i ovako su svi na obiteljskim ručkovima i druženjima a meni je " važniji nogomet" I onda još se vratiti sa prijavom za nasilje.. ugl bolje da me udari autobus nego da gledam poraz od Hajduka. :black: :black: :black: :black: :black: :black:

Post Reply