15.kolo Hajduk-Osijek

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
vu80
Reactions:

Re: 15.kolo Hajduk-Osijek

Post by vu80 » Sun Nov 10, 2019 8:48 pm

Meni je žao, ljut sam...ali nisam razočaran.
Golove smo primili iz glupih gresaka ali mi smo danas igrali!! I najveci moj strah je bio da se ne zavucemo u 16terac i cekamo 0:0.

Opet smo pokazali karakter i vratili sa 0:2. I to mi je drago, nismo se raspali

Ps. Bijeloplavi, lega pretjerujes...perjas po svakome tko ti ne paše bez argumenata...svi smo ovdje iz istog razloga.

Pps. Split...ajde ne glumi mimozu. Nije da ima previse kvalitetnih na forumu pa da.ostajemo bez njih.

lokal88
Reactions:

Post by lokal88 » Sun Nov 10, 2019 8:53 pm

Da ne bude sve crno, ja cu samo opet pohvalit Peru. Uso je i idealno uposlio 2-3 puta suigrace koji da su jednu samo iskoristili sada bi vjerujem slavili i pricali o karakteru ekipe koja se 2 put za redom vraca iz 2-0 i okrece rezultat

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Sun Nov 10, 2019 9:11 pm

vu80 wrote:
Sun Nov 10, 2019 8:48 pm
Ps. Bijeloplavi, lega pretjerujes...perjas po svakome tko ti ne paše bez argumenata...svi smo ovdje iz istog razloga.
Ako citas djelomicno i napreskokce, onda imas pravo, ALI ipak se ne bih slozio sa tobom, sva svoja zapazanja pokusavam argumentirati, a to sto se nekima ne svidja je druga stvar, ja se mogu sa nekim prepucavati na forumu u vezi neke teme, ali za razliku od drugih kada se slazem sa njim to cu mu i pokazati, koliko puta sam se zakacio sa nemesisom ili Kempesom pa sam se isto puno puta slozio sa njima, dok kod drugih koji se i medjusobno poznaju to i nije slucaj.

A da nekada pretjerujem i to je istina, ponesu me emocije i ne mogu si pomoci... a ako sam nekoga povrijedio, evo jos jednom se ispricavam, jer kao sto kazes svi smo tu iz istoga razloga i sigurno mi nije cilj da nekoga vrijedjam tko je iz istoga razloga ovdje.
Obranit ćemo čast Osijeka,
prolit krv ako zatreba
pa nek znaju sve, duše prodane,
u našem gradu jedno ime je!

Tominho
Reactions:

Post by Tominho » Sun Nov 10, 2019 9:24 pm

Igramo puno okomitije uz Ndockyta. I Pilj je okomit al fali mu iskustva.
Žaper i Šutalo griješe ali pristali smo na to i isplatit će se.
Ispuhao sam se sad i lakše podnosim ipak ovakav poraz od 3:2 nego onakve od Dinama od 1:0 bez nade.
Ndocky bi uz pravog Lasla i Peru mogao biti bingo

Mladjo
Reactions:

Post by Mladjo » Sun Nov 10, 2019 9:34 pm

Previše je falio majstorović... kada se vrati, a ako se okrećemo sustavu s četvoricom iza (daj bože), netko od trojca silva, šutalo, žaper će morati izvisiti. Radije bih da forsiramo naše dečke, a ne posudjenog silvu, ali niti je šutalo desni bek, niti je miletova najbolja pozicija zadnji vezni, a šutala bih opet zadnjeg od te trojice poslao na klupu. U svakom slučaju, teška odluka...
Üdvözöljük a magyar barátainkat!

LuxAnimus
Reactions:

Post by LuxAnimus » Sun Nov 10, 2019 10:42 pm

"srića da smo igrali s osijekom koji je po kvaliteti peta, šesta ekipa lige"

Hhahahah kakvi su to jazavci. Tamo nitko ne želi sebi priznati da su pobjedili samo zato što smo mi sami sebe sjebali, a ne da su nas nadigrali. Da je danas igrao Majstorović i da je Šutalo bio na razini (kao što je npr. bio u 6. kolu kada smo igrali s hajdukom tu u Os) nema šanse da bi to danas završilo 3:2 za njih. Isto kao što bi utakmica bila potpuno drugačija da je Bočkaj mogao igrati cijelu utakmicu.

Ne kažem da mi sad trebamo tražiti neka opravdanja, ali trebaš biti jebeni debil za reći da smo mi 6. ekipa lige, a sebe smatrati 2. ekipom na osnovu ove jedne utakmice

mariox
Reactions:

Post by mariox » Sun Nov 10, 2019 11:09 pm

https://sportnet.rtl.hr/vijesti/531101/ ... ed-dinama/

Poletjeli su visoko sad če tresnut :D ali zasada su u pravu drugi su mi kaskamo sedam bodova mi tvrdimo da smo bolji a to ćemo dokazat sljedećih pet utakmica hoćemo 5/5 pobjeda i zaobići ove visoko letače malo ih spustit na zemlju.

EUS
Reactions:

Post by EUS » Sun Nov 10, 2019 11:38 pm

Igrali smo hrabro i Hajduk nas nije nadigrao.
Svidio mi se danas i mahom brzi tok lopte, najviše sekunda, sekunda i pol, barem u 2/3 kontakata sa loptom. Čak ni Lopa i Pilj nisu zavlačili, a to je prije bio redovan slučaj. To su vjerojatno vježbali i tu vidim bitan napredak.
Iduće 4 tekme trebaju biti 12 bodova... bez onog idemo probat pobjedit.
Uvijek na pobjedu! Samo jako! Samo Osijek!

mariox
Reactions:

Post by mariox » Sun Nov 10, 2019 11:43 pm

EUS wrote:
Sun Nov 10, 2019 11:38 pm
Igrali smo hrabro i Hajduk nas nije nadigrao.
Svidio mi se danas i mahom brzi tok lopte, najviše sekunda, sekunda i pol, barem u 2/3 kontakata sa loptom. Čak ni Lopa i Pilj nisu zavlačili, a to je prije bio redovan slučaj. To su vjerojatno vježbali i tu vidim bitan napredak.
Iduće 4 tekme trebaju biti 12 bodova... bez onog idemo probat pobjedit.
I kup prolaz tj. pobjeda u 90

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Mon Nov 11, 2019 12:38 am

Znam da je teško reći, ali realno Mile je zaslužio klupu. On je ikona, kapetan i sigurno neće ići na klupu, ali trenutno mislim da je to najbolje u interesu kluba. Majstorović je pouzdan i siguran, a Šutalo je talent koji griješi (u zadnje dvije utakmice baš puno), ali ga takvog moramo istrpiti jer njegovim igranjem u B momčadi nećemo ništa dobiti. On mora proći taj razvojni dio i naučiti.

Žapera ne bi micao iz sastava jer je njegov domet ogroman, kao i Šutalov. Žaper je i statistički (uz Majstorovića) jedini naš igrač koji se 5 puta našao u momčadi kola po instatu. To nije mala stvar, radi puno posla koji se na prvu ruku ne vidi i mislim da je njegov domet visoko. Smatram da i njega treba istrpiti. Prije bi na klupu stavio Pilja jer mislim da on ne može više puno napredovati, iako je iznimno zahvalan i dobar igrač. Mislim da s 442 možemo igrati dobro i lijepo. Nadam se da će se u ovoj pauzi obrana konsolidirati i da neće raditi greške kao u pionirima i smatram da je sve osim prolaska u kupu i 12 bodova do zime neuspjeh.
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

Post Reply