15.kolo Hajduk-Osijek

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Centarhalf
Reactions:

Re: 15.kolo Hajduk-Osijek

Post by Centarhalf » Tue Nov 12, 2019 6:36 am

MakiSl wrote:
Mon Nov 11, 2019 11:30 pm
U Stadionu vele da naša oba gola neregularna...😅😅
Ne znam zasto je tesko prihvatiti cinjenicu da su zaista oba nasa gola stigla nakon sudackih pogresaka i da tovarima nije sviran cisti penal !?

Takodjer ne znam ni zasto nitko nigdje nije spomenio da je Edouk po svim pravilima nogometne igre u 4. minuti MORAO dobiti zuti karton, sto znaci da bi mu onaj u 30 i nekoj minuti bio drugi i iskljucujuci!

Izgleda da je sreca da HNTV ne prenosi nase utakmice jer koje bi nam tek onda bilo opravdanje za ovakav bodovni zaostatak u odnosu na hajduk ?

Otvorite oci konacno i prihvatite cinjenicu da smo tu gdje jesmo zahvaljujuci vlastitim greskama i losim igrama, a ne zbog loseg sudjenja na nasu stetu ili zloglasnih komentara na televiziji!
:sal: VRATIO, VRATIO, NENO SE VRATIOOOOOOOO,
EUROPOOO PAZI SE, OSJEČANI DOLAZEEEEE !!!
:sal:

Rajnus
Reactions:

Post by Rajnus » Tue Nov 12, 2019 8:16 am

nije mi tesko priznati neku pogresku, ali meni ono uopce nije penal.
Bis dass der Tod uns scheidetUltras ticken anders, ultras leben anders!

Rajnus
Reactions:

Post by Rajnus » Tue Nov 12, 2019 8:16 am

nije mi tesko priznati neku pogresku, ali meni ono uopce nije penal, niti su se oni nesto previse bunili...

Rajnus
Reactions:

Post by Rajnus » Tue Nov 12, 2019 8:17 am

nije mi tesko priznati neku pogresku, ali meni ono uopce nije penal, niti su se oni nesto previse bunili...i to tesko ostecen je malo preteska rijec...

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Tue Nov 12, 2019 8:22 am

Ja ću prvi reći kad je nešto neregularno, ali seremo protiv ove tekme zato što je za hajduk uvijek sve regularno i uvijek imaju opravdanje za sve, dok su oni uvijek 'teško oštećeni'. Tko je napisao da je Osijek 'teško oštećen' u zagrebu? Nitko! Jebem ja tom indexu mater.
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Tue Nov 12, 2019 9:05 am

Centarhalf wrote:
Tue Nov 12, 2019 6:36 am
MakiSl wrote:
Mon Nov 11, 2019 11:30 pm
U Stadionu vele da naša oba gola neregularna...😅😅
Ne znam zasto je tesko prihvatiti cinjenicu da su zaista oba nasa gola stigla nakon sudackih pogresaka i da tovarima nije sviran cisti penal !?
Mozda zato sto to nije istina? To sto jedan strucnjak sa HRT-a koji je polagao ispit o pravilima nogometne igre 3 puta i nije ga mogao poloziti kaze, ne mora znaciti da je istina. Na HNTV-u kazu da prvi gol Osijeka nije zaledje i da su pocetkom ljeta dobili naputak da se to ne sudi, i da su bas takav primjer iznijeli na seminaru sudaca, a zasto to Strahonja ne zna nije za iznenaditi.

Strahonja:

Vaši sudački počeci?
Zanimljiva je anegdota kako sam postao nogometni sudac! Naime tijekom studija na Kine­zio­loš­kom fakultetu u Zagrebu, na ispitu iz nogometa u tri navrata nisam mogao položiti predmet Pravila nogometne igre. Budući da nekolicina nas nije uspijevala položiti taj ispit, profesor Jerković nam je onako ljutito rekao: „kada postanete nogometni suci i donesete potvrdu od HNS-a, onda ću vam priznati kolokvij Pravila nogometne igre“. I tada sam se na neki način zainatio, položio za nogometnog suca, donio tu potvrdu i položio ispit. Eto, i tako sam postao nogometni sudac, ni ne znajući do kuda ću dogurati.

https://www.zapresicki-spigl.biz/aktual ... susjedstva

Eto to je taj strucnjak sa HRT-a kojega su prenijeli svi mediji da je Hajduk "ostecen"...
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Tue Nov 12, 2019 9:36 am

jedini uspjeh slavonaca što su dalmatince, bosance, istrane i zagorce uvjerili da su oni HRVATI
danas su svi oni HRVATi, a slavonci su samo slavonci. znaš ono, kada govoriš o dalmaciji, hercegovini, istri, kažeš hrvati iz dalmacije, hrvati iz hercegovine, naaravno, hrvati iz bosne, hrvati iz njemačke... kužiš ono, postoji kategorija hrvati iz njemačke, prva generacija nikada nije ni znala književno govoriti hrvatski, a druga i treća stavlja glagol na zadnje mjesto u rečenici.

samo u slavoniji ne postoje hrvati, već samo slavonci. ono, imaš više vrsta mornara na nekom brodu, ali i male od kužine, oni nisu mornari, oni su mali od kužine, to što su na brodu nemaju pravo sebe nazivati mornarima.

pametnom dovoljno.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Tue Nov 12, 2019 5:40 pm

Nabijem Strahonju na onu stvar. Ispada da je Jajduk trebao pobijedit 4:0 i to svi tovarsko strujaski mediji prenose, dok Kovacicevih opservacija, koji je by the way i kontrolor u Uefi, nema nigdje po istima. Sramota. Koja je ovo prcija od drzave, ljudi moji. Sve me strah sto ce bit kad uvedu taj VAR.
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

Rajnus
Reactions:

Post by Rajnus » Tue Nov 12, 2019 7:13 pm

Pa VARat će se 😀

Lualua
Reactions:

Post by Lualua » Tue Nov 12, 2019 10:01 pm

Što vrijedi nama ovdje pametovati kad naš predsjednik ni da se počeška. Boli ga uvo za , gotovo pa jednom tjedno , blaćenje NK Osijeka od strane strahonje i klimanja glavom tovara šapita , jelečevića i sličnih...
U isto vrijeme se po forumima i kafanskim portalima malo malo priča o tzv. osječkom sudačkom lobiju.

Post Reply