16.k. Osijek - Istra

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Rajnus
Reactions:

Re: 16.k. Osijek - Istra

Post by Rajnus » Mon Nov 25, 2019 10:54 am

kad nam se vrati Laci, bit ce to jos bolje :beer:
Bis dass der Tod uns scheidetUltras ticken anders, ultras leben anders!

mariox
Reactions:

Post by mariox » Mon Nov 25, 2019 10:59 am

Čitam neke komentare pogotovo na Facebooku ja više neznam šta je sa ljudima vidjelo se da hoćemo,želimo borba uopće nije bila problem ali jednostavno nas lopta nije slušala cijela ekipa je imala loš dan i opet smo stvorili šansi ,stativa itd.. tri boda su tu sad treba Varaždin dobit ,kup euforiju dizat malo pozitive

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Mon Nov 25, 2019 11:00 am

Rajnus wrote:
Mon Nov 25, 2019 10:54 am
kad nam se vrati Laci, bit ce to jos bolje :beer:
Laszlo bi već u Varaždinu mogao zaigrati. I slažem se, to je ipak dimenzija više s njim potpuno zdravim u momčadi.
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

Lufus
Reactions:

Post by Lufus » Mon Nov 25, 2019 12:49 pm

zrile29 wrote:
Sun Nov 24, 2019 7:31 pm
JohnnyCash82 wrote:
Sun Nov 24, 2019 7:05 pm
Ono sto nam je opet falilo i fali nam vec duze su kvalitetni centarsutevi s bocnih pozicija. To osobito fali u utakmicama kad igras protiv bunkera kao danas.
Ne znam jel nama danas prošao jedan centaršut?
Svaki završi u bloku prvog igrača, strašno nešto...
Prekidi bezopasni, nama korneri završavaju na prvoj stativi što bude lako očišćeno.

mariox
Reactions:

Post by mariox » Mon Nov 25, 2019 1:08 pm

Prekidi su loši ali i lopta nam je spora i treba više kretanja bez lopte te tri stvari su jako bitne protiv bunkeraša zbog toga nam treba duze da pređemo na protivničku polovicu spori smo i ovi se stignu složit u obrambeni blok.

SamoOsijek
Reactions:

Post by SamoOsijek » Mon Nov 25, 2019 3:49 pm

Čestitke igračima i treneru na pobjedi!
Može se reći potpuno zaslužena pobjeda, koja je trebala biti izražena puno većom razlikom od ovih 1-0, ali isto tako, na kraju svega, može se reći sretna i spretna pobjeda. Iako je pobjeda ostvarena iz penala u zadnjim sekundama utakmice, pravo je čudo da Istra nije primila puno više golova.

Na kraju, treba čestitati i Istri. Došli su probati uzeti bod, odolijevali su napadima, u mnogim trenucima imali i sreće, borili se i sa igračem manje skoro cijelo poluvrijeme, ali na kraju nisu izdržali. Jedino moram reći da već dugo nisam vidio u Gradskom vrtu ovako defanzivno postavljenu ekipu bez ikakve namjere (ili mogućnosti) da ugrozi gol protivnika.

Nadam se da je ovo prva od četiri pobjede do kraja polu-sezone. A onda, nadam se, slijedi temeljita klupska analiza svih pogrešaka učinjenih u zadnje vrijeme.

I za kraj, moja poruka igračima oko ovog nekakvog nevoljkoga pozdravljanja igrača na kraju utakmice i slavljenja pobjede. Ako ste mišljenja da vas navijači, Istok, ili šta ja znam već tko, ne tretira na način na koji vi mislite da zaslužujete onda to jasno i glasno recite i to pokažite. Možda se stvari razjasne i izglade. U suprotnome, dođite pred Istok proslaviti pobjedu i ono najvažnije pokažite da to radite od srca, sa željom i entuzijazmom (ako treba i odglumite radost i veselje tih minutu-dvije). Jer ono jučer je bilo sve samo ne to. Proslava u kojoj slavite kao da vas je netko puškom natjerao i nije neko slavlje. Ili slavite sa srcem ili nemojte. Ovako to djeluje nekako ponižavajuće i za vas igrače, ali i za nas navijače.

:sal:

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Mon Nov 25, 2019 4:20 pm

Prošli put kao smo ljuti jer nisu došli, sad su došli, ali s premalom željom. Ovdje stvarno nitko nije normalan. Nije se rodio tko bi ugodio ovom gradu i ovoj tribini.Da nam dođu sve svjetske misice i skidaju nam se ispred istoka mi bi srali zašto su doveli tako premršave...
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

Seltik
Reactions:

Post by Seltik » Mon Nov 25, 2019 6:06 pm

Kolko je bilo ljudi ?

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Mon Nov 25, 2019 6:07 pm

Gledatelja: 2455
Obranit ćemo čast Osijeka,
prolit krv ako zatreba
pa nek znaju sve, duše prodane,
u našem gradu jedno ime je!

vu80
Reactions:

Post by vu80 » Mon Nov 25, 2019 8:15 pm

Na kraju utakmice bilo je vidljivo da ih Mile zove i gura prema istoku. Ja od toga ne bih pravio slona, sve je to normalno.

Vec je netko napisao ali da se nadovežem, Kohorta jučer za 10tku! Svih 95min! Tako se bodri svoj klub i kad se vodi i kad je teško!

Post Reply