16.k. Osijek - Istra

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Istok
Reactions:

Re: 16.k. Osijek - Istra

Post by Istok » Sun Nov 24, 2019 7:06 pm

I baš mi je žao što ona Miletova prečka nije završila malo niže. Trudi se,al ga ne ide.
P.S. Pilj je beskoristan povučeniji u ovoj formaciji.
:sal: U OVOM GRADU JEDNO IME JE

zrile29
Reactions:

Post by zrile29 » Sun Nov 24, 2019 7:31 pm

JohnnyCash82 wrote:
Sun Nov 24, 2019 7:05 pm
Ono sto nam je opet falilo i fali nam vec duze su kvalitetni centarsutevi s bocnih pozicija. To osobito fali u utakmicama kad igras protiv bunkera kao danas.
Ne znam jel nama danas prošao jedan centaršut?
Svaki završi u bloku prvog igrača, strašno nešto...

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Sun Nov 24, 2019 7:38 pm

zrile29 wrote:
Sun Nov 24, 2019 7:31 pm
JohnnyCash82 wrote:
Sun Nov 24, 2019 7:05 pm
Ono sto nam je opet falilo i fali nam vec duze su kvalitetni centarsutevi s bocnih pozicija. To osobito fali u utakmicama kad igras protiv bunkera kao danas.
Ne znam jel nama danas prošao jedan centaršut?
Svaki završi u bloku prvog igrača, strašno nešto...
je,od talysa par puta je prosao,takav je jedan i zavrsio na precki (udarac špolje ),talys je danas dobro odigrao
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Sun Nov 24, 2019 8:02 pm

Osim zadnjih 20 minuta prvog poluvremena, generalno sam zadovoljan igrom danas. Nije nas išlo što je je, dvije prečke, Marićevi ziceri promašeni, nekoliko nelogično jakih dodavanja kad su igrači bili u dobroj poziciji, a Istra nije napravila apsolutno ništa. Domancija naših koja nažalost nije okrunjena s više golova, šteta, ali ova pobjeda je strašno važna, tako da. Pišemo tri boda i idemo dalje.
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

Seltik
Reactions:

Post by Seltik » Sun Nov 24, 2019 8:24 pm

Marića više nema smisla komentirati.. jer očito da je takav i nema tu puno popravaka.
Čovjek ima jako puno nelogičnih poteza i tragičnih promašaja, a opet zabija redovno, I igra jako dobro u polju.

Mbakogu mi je bio totalno beskoristan… a Ndockyt je uzeo jedno 20 lopti… ali sve u svemu slaba nogometna inteligencija..

Momčad koja ima 1 bod više od zadnjega se sa čovjekom više pobjedila u 95 oj minuti iz penala… neznam… nije dobro...
Ne sviđa mi se što nemožemo stvorit onaj neki pritisak što daje huk na tribinama, onaj početni pritisak na domaćem terenu, nego to sve izgleda lagano i opušteno… kao na 3-0

hihmih
Reactions:

Post by hihmih » Sun Nov 24, 2019 8:45 pm

Sve sto pisete kao mane stoji, ni nemojte zaboraviti kako ih Kulesevic vodi tek 5,6 kola. Treba vremena da se sve ispravi, uigra. Skender ih je unazadio i usporio svojom nebuloznom taktikom.

Cayetano
Reactions:

Post by Cayetano » Sun Nov 24, 2019 8:55 pm

Izvještaj
https://youtu.be/9-GmE5fCP-A

Srce boli od promašaja

vu80
Reactions:

Post by vu80 » Sun Nov 24, 2019 8:58 pm

ja sam zadovoljan sa viđenim. Najbitnije mi je bilo da se vidi želja i pokušaji. sva sreća nagradilo nas je a penal se nisam usudio gledati. strah me bilo ajme....i jedva...ali vrijedna 3 boda.

teško je igrati protiv takvog bunkera i jačima. vidi se brža igra, to mi se sviđa! Silva mi je bio ok na boku, Talis me malo živcira sa centaršuto ali ajd...sredina je bila jako gusta pa mi nitko nije previše iskakao. u nekim trenucima smo igrali 2-4-4....kod Marina to ne bi doživili nikada jer bi danjih 5 valjalo loptu 3 dana...

Treba biti realan, da smo zabili brzo bilo bi tu golova ajme. pa imali smo 2 prečke, 2-3 čista udarca bezveze preko gola i dosta polupilika i udaraca koji su mogli biti opasni.

Idemo dalje, 3 boda su tu!

bushwacker
Reactions:

Post by bushwacker » Sun Nov 24, 2019 9:35 pm

Ma tri boda su najvažnija,ova utakmica će ubrzo biti zaboravljena.
Glavno da smo malo pobjegli lokomotivi i gorici i da imamo lijepu situaciju da im pobjegnemo još dalje u sljedećim kolima.

Samo Osijek
Kad svijetla gasnu, i mjesec se pojavi mlad,
na obali Drave umoran odmara grad!

sympathizer
Reactions:

Post by sympathizer » Sun Nov 24, 2019 9:43 pm

Dobro je to bilo. Teško bi protiv ovog bunkera i jači od nas. Primjetno zalaganje kod svakog igrača.
Ndockyt mi se čini kao igrač koji treba ulaziti s klupe, također i Mbakogu. Pilj nije odigrao nešto bajno.
Mi smo našoj općini obećanje dali...

Post Reply