16.k. Osijek - Istra

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
mariox
Reactions:

Re: 16.k. Osijek - Istra

Post by mariox » Sun Nov 24, 2019 9:56 pm

Ma mi smo očekivali ipak više jer Istra je na dnu i možda su igrači isto mislili da če lakše probiti bunker i to je po meni ta nesigurnost kod primanja lopte,petljanje bez veze pronalaženje kompliciranijih rješenja danas nije išlo cijeloj ekipi a dobili smo utakmicu i to je nešto ,tri boda pobjeda , teško ali zasluzeno ,sad idemo dalje idemo opaliti Varaždin imamo 3 boda od 12 ....

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Sun Nov 24, 2019 11:02 pm

Realno trebali smo ih rastavit na proste faktore rezom kao sto smo igrom... 2 grede, 2 nemoguća promašaja Marica... 5-0 je trebalo biti. Ne sjecam se kada smo zadnji puta nekoga tako deklasirali igrom. Kao i Tuzlake, samo je onda puno toga ulazilo. Ne tražite dlaku u jajetu.
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

Suri
Reactions:

Post by Suri » Sun Nov 24, 2019 11:13 pm

Ne sjećam se kad smo zadnji puta nakon prvenstvene stanke odigrali dobru utakmicu.

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Sun Nov 24, 2019 11:37 pm

Dobra igra, igrači željni igre i nadigravanja. Ndockyt i Mbakogu danas loši, no pobjeda se piše i ne treba sad tražiti dlaku u jajetu. Istra nam nije prešla centar, a u Puli smo sa sličnim sastavom opasno visili. Ova tekma će vrlo brzo pasti u zaborav, no 3 boda su u džepu i to je sve što mene trenutno zanima.
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

EUS
Reactions:

Post by EUS » Mon Nov 25, 2019 12:17 am

Rajnus wrote:
Sun Nov 24, 2019 5:28 pm
bolje da je on igrao umjesto Jerry-a...ili kako se vec zove. Covjek je prevara...
Ma no. Jerry zna posao, uvjeren sam, pogledao sam sat vremena njegovih golova i igre u napadu. Ali godinu dana nije na terenu i to je problem. Uz malo sreće i rad na treninzima mogao bi proraditi...
Uvijek na pobjedu! Samo jako! Samo Osijek!

EUS
Reactions:

Post by EUS » Mon Nov 25, 2019 12:25 am

Rajnus wrote:
Sun Nov 24, 2019 5:34 pm
ono sto je danas za pohvaliti jest brdo oduzetih lopti. Bilo je htjenje kod igraca i to im se ne moze osporiti... Isli su bas na svaku loptu...
Pa to nam je i najbitnije. Sjećamo se svi kako je to znalo izgledati, i to godinama, godinama... Da se igrači neambiciozno vuku po terenu, prezadovoljni sredinom tablice. Ovaj Osijek je po meni uvjerljivo najjači u povijesti kluba, bar kada se radi o pojedinačnoj kvaliteti. No, stvoriti momčad koja se poznaje u dušu i diše zajedno, e to je proces. U svakom slučaju, imamo potencijala, a to je najbitnije.

EUS
Reactions:

Post by EUS » Mon Nov 25, 2019 12:56 am

Tominho wrote:
Sun Nov 24, 2019 7:02 pm
... trener je na pressici rekao da nije zadovoljan sa oporavljenicima Bockajem i Jerryem pa i Piljem koji se očito potrošio...
Meni se jako svidjelo što je trener danas na pressici komentirao igrače i dao svoje viđenje njihovog doprinosa igri, i to ne samo u pozitivnom već i u negativnom smislu. To nisu radili ni Zekić ni Skender, a smatram da je to vrlo poželjno. Nije to priča samo za svlačionicu, već i za navijače i širu javnost. Tako znamo razmišljanje trenera, koji se ne treba skrivati iza lažnog monolita kolektivnog zajedništva. Svatko individualno unosi sebe i odgovoran je za svoje neuspjehe ili uspjehe.
I tako se sve vidi "iz aviona", pa zašto ne izreći poneki vrijednosni sud, što može biti korisno za igrače kada im se javno kaže istina.

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Mon Nov 25, 2019 6:27 am

ramzes3 wrote:
Sun Nov 24, 2019 6:19 pm
jugovic je doso iz čing linga za 0 €

tak i igra
Krivo.

Jugovic igra kao da je nama platio da dodje iz cing linga :dknow:

I to je jedina Kuletova diskutabilna odluka koju je donio za vrijeme utakmice. Mi imamo nepovoljan rezultat i trebamo stisnut ko nikad, a on u igru uvodi Jugovica koji se krece po terenu poput kornjace, a onda kad dobije loptu u noge treba mu 5 minuta da obradi podatke i odluci sto ce s njom.

Lopa takodjer 2 minute do isteka 90 minuta kod nepovoljnog rezultata forsirano ulazi u 47 driblinga na centru. I nije mu prvi put da ima takve poteze. Jebiga, nema drugog objasnjenja osim da je covjek jednostavno glup.
:sal: VRATIO, VRATIO, NENO SE VRATIOOOOOOOO,
EUROPOOO PAZI SE, OSJEČANI DOLAZEEEEE !!!
:sal:

vu80
Reactions:

Post by vu80 » Mon Nov 25, 2019 6:46 am

Centarhalf wrote:
Mon Nov 25, 2019 6:27 am
ramzes3 wrote:
Sun Nov 24, 2019 6:19 pm
jugovic je doso iz čing linga za 0 €

tak i igra

Lopa takodjer ..... Jebiga, nema drugog objasnjenja osim da je covjek jednostavno glup.

Fino mišljenje... jel bio glup i kad je zakucao protiv Rijeke?

Istina je da nekad predugo carini loptu, ali jucer je skroz korektno odigrao, mjenjao pozicije, bio agresiva na loptu. S obzirom kako je puno igraca stajalo u bloku, dobro je igrao.
A i da nije....možeš ga voljeti, nevoljeti ali nazvati ga glupim, nije zasluzio nitko od njih.

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Mon Nov 25, 2019 6:57 am

vu80 wrote:
Mon Nov 25, 2019 6:46 am

Fino mišljenje... jel bio glup i kad je zakucao protiv Rijeke?
Igrac s 5 dobrih poteza na 100 losih.

Nisam jedan od onih koji ce misljenje o nekome mijenjati svakih tjedan dana, niti nakon jednog dobrog ili loseg poteza. Mi trenutno u momcadi imamo dosta igraca koji su na ovaj ili onaj nacin limitirani.

Lopa je jedan od onih ciji su talent i nogometne vjestine neupitni, ali nazalost zbog manjka nogometne inteligencije mi od toga najcesce imamo puno vise stete nego koristi.

Evo tebi za ljubav cu korigirati tu izjavu koja ruzno i sirovo zvuci, pa je prepraviti u - Lopa je u nogometnom smislu izrazito neinteligentan i nepromisljen.
:sal: VRATIO, VRATIO, NENO SE VRATIOOOOOOOO,
EUROPOOO PAZI SE, OSJEČANI DOLAZEEEEE !!!
:sal:

Post Reply