17.k. Varaždin-Osijek

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Harry_Mata_Harry
Reactions:

Re: 17.k. Varaždin-Osijek

Post by Harry_Mata_Harry » Sat Nov 30, 2019 7:17 pm

Harry_Mata_Harry wrote:
Sat Nov 30, 2019 6:30 pm
Bravo Kule, legendo! :ave:
Ajd ovak. Da citiram samoga sebe. Nije Kule iskljucivi krivac danasnjeg poraza (ne bodovnog, ali u bilo kojem drugom smislu). Ovu neshvatljivu formaciju samo on ocito sebi moze objasniti...
Krivac je i konj Mance koji je placen faking 1000000 (milijun!!) eura, najskuplji igrac u povijesti kluba. Panj koji s 4 metra nije sposoban zakucati loptu u mrezu, sam kao duh, 2 puta na utakmici protiv fenjerasa! A asistirao je nikad u zivotu.
Podrska Sorsi. Covjek igra najbolje sto zna. Svaka nu cast na svemu, on moze biti dio prve ekipe, ali ne sjecam se da je cilj ekipe borba za 5. mjesto...Ako je, samo nek igra!
Krivac je Laszlo koji na terenu izgleda kao veteran s glavom pubertetlije, po cemu je on najbolje igracki ime koje jebogom krocilo u GV? Po cemu??
Sutalo mora igrati u prvoj postavi?? Kakve su ti pizdarije? Zasto bi morao igrati? Kakvo crno kocenje razvoja...odlicno je sto imamo 3 dobra stopera, pa kad ti je jedan kartoniran ili ozljedjen, imas zamjenu. Ili ga stavi na RB ako ga vec zelis imati u igri...
A eto mozda sam krivac i ja jer postavljam ankete koje ruse dignitet ovoga foruma. Nista nisam komentirao jucer, i sto se mene tice slobodno obrisite topic. Da sam htio imati pravu strucnu anketu, ja koji sam proveo jedino veliko istrazivanje povezano s utjecajem kluba na socioekonomski zivot grada, svaki njegov segment. Naravno da je anketa nestrucna. Ovo je BP forum. Ma jebe se meni hoce se nama trener zvati Prosinecki, Guardiola, Marko, Pero ili Đoko... Samo zelim da bude pravi trener kakvoga zasluzujemo!
Ispricavam se na rusenju digniteta, a nadam se kako @EUS i @Kempes primjecuju kako konjina od Mancea danas sramoti klub promasajima na razini pocetnika,i voditelj skole nogometa svojim maestralnim taktickim potezima. To je rusenje digniteta ovoga kluba!
Bod ovakvog Osijeka protiv fenjerasa je nedopustiv, s onom ekipom iz 2014. bi tamo na gostovanju uzeli bod kontam.
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

Istok
Reactions:

Post by Istok » Sat Nov 30, 2019 7:34 pm

Od utakmice do utakmice silim se ne mislit negativno,sad je prekipilo,bijesan ko pas. Boli me K za trenere,budžete,pampase,europe,AKO NE DOBIJETE U ZAPREŠIĆU NEMOJTE SE NI VRAĆAT
:sal: U OVOM GRADU JEDNO IME JE

Kifla13
Reactions:

Post by Kifla13 » Sat Nov 30, 2019 8:22 pm

Kuleševiću nisi na razini ekipe koja je ovoliko plačena...

:director:

k_u_k_a
Reactions:

Post by k_u_k_a » Sat Nov 30, 2019 9:25 pm

Kupujem dresove (stare i nove) i šalove NK Osijek!

sympathizer
Reactions:

Post by sympathizer » Sat Nov 30, 2019 10:00 pm

Po njegovim riječima sve je dobro :roll:
Nitko od novinara da ga upita o povratku na 3-5-2
Mi smo našoj općini obećanje dali...

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Sat Nov 30, 2019 10:09 pm

Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

ide druga
Reactions:

Post by ide druga » Sat Nov 30, 2019 10:57 pm

poslje hajduka sam rekao da smo ekipa za četvrto mjesto,sad se moram ispraviti,ekipa za peto mjesto...

mariox
Reactions:

Post by mariox » Sat Nov 30, 2019 11:37 pm

Pročitao sam Miletovu izjavu ajd ok ali mislim da je dosta izgovora klub koji tezi iskoraku nema pravo na ovakve kikseve previše je to za cijelu sezonu a ne u polusezoni to je sve bla bla da prođe frka i sve po starom,Mile ti si dijete kluba digni glas u svlačionici bez obzira sa kime si dobar ili ne ,kapetan si reci treneru ,daj izjavu novine prodrmat tu lažnu idealu gdje sve ok i svi su super ,nema više skrivanja pa da se izbjegava dolazak pred Istok ,vrijeme je za muda i iskorak tko ih ima neka igra tko ne jbg bilo to igrači ,trener,sportski , hvala na suradnji nemaš muda i kvalitet sretno dalje.

Delmat
Reactions:

Post by Delmat » Sat Nov 30, 2019 11:39 pm

Seltik wrote:
Sat Nov 30, 2019 5:37 pm
Seltik wrote:
Tue Nov 26, 2019 10:12 am
Varaždin je zadnja momčad lige ... posljednji su na tablici. Nema u Hrvatskoj lošiji i slabiji prvoligaški klub od njih. Osijek gostuje tamo.
:mrgreen: Jako me strah :lol:
Već vidim: Prekid crmog niza uz prvi ikada pogodak mladog ”Berića npr” koji nikada nije zabio gol ni na treningu. :lol: :lol:
Sam ću sebe citirati…

Povraća mi se od jada… ostao sam još 20 minuta gledati u plafon kafića da se smirim, na rubu se da se posvađam sa svima, ubili su mi volju za životom, ovako se jadno nisam osjećao nepamtim kada… Planirali smo na kup se zaputiti, ali neidem, ja da sebi iz đepa izbijem 400 500 kn cestarine i goriva da bi gledao ovakvu bijedu… da se razumijemo, nije problem izgubit ali je problem koji traje 5 sezona a nitko ništa ne poduzima, samo mazanje očiju i drkanje kurca.
I tako u krug... Pokvare ti dan, večer, vikend. Jebena utakmica. Budale smo i mi što nam jebena tekma pokvari raspoloženje makar i na 5min.

Poldrugač
Reactions:

Post by Poldrugač » Sun Dec 01, 2019 11:27 am

Da pohvalim nas 50-ak koji smo jucer bili u Varazdinu. Jedno od boljih navijanja na hnl gostovanju :cheer:

Post Reply