18.k. Osijek - Lokomotiva

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Luka1995
Reactions:

Re: 18.k. Osijek - Lokomotiva

Post by Luka1995 » Wed Dec 04, 2019 9:05 pm

lokal88 wrote:
Wed Dec 04, 2019 8:30 pm
Masa je nas najveci problem...da se redovno skuplja 500+ kriticne mase u kop, onda bi i bilo nekog znacajnog pritiska na igrace i upravu opcenito,a ovako preko fb i foruma oni to ne dozivljavaju
Kakav je to značajan pritisak na upravu i igrače?
Vidit ćeš kad se digne cijena karte na pampasu na 100€ pa će nas u kopu biti 12 i pol. A masa karata će se podijeliti regionalnim influenserima i bog te veselio.

Karikiram naravno al treba puhati na hladno.
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Wed Dec 04, 2019 11:03 pm

Kaze Kule da ce se morati odigrati puno bolje nego danas, ako se misli dobiti u nedjelju. Kriticniji je bio danas nakon Intera nego u subotu nakon Varazdina.
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Thu Dec 05, 2019 6:35 am

bijelo-plavi1988 wrote:
Wed Dec 04, 2019 11:03 pm
Kaze Kule da ce se morati odigrati puno bolje nego danas, ako se misli dobiti u nedjelju. Kriticniji je bio danas nakon Intera nego u subotu nakon Varazdina.
I trebao je biti, izgledali smo losije, brljavili ajme.
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

3vilP
Reactions:

Post by 3vilP » Thu Dec 05, 2019 8:15 am

i svejedno stvorili 6-7 čistih zicera...

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Thu Dec 05, 2019 10:26 am

Imam osjecaj da ce Lazslo konacno u nedjelju odigrati odlicno, a i zabiti gol sut---
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Thu Dec 05, 2019 10:55 am

I opet nam Bebek sudi koji bez VAR-a mijenja odluke gledajuci mrlje na dresovima :sm: ali zanimljivo da je promijenio odluku, a jos gore sto jedva ceka takve situacije da sudi penal i sebe stavi u prvi plan, a takav je oduvijek bio i ostao.
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Sat Dec 07, 2019 10:45 am

Osječanima će taj susret biti treći u tjedan dana, pa će Kulešević opet miješati kadrovske karte. Ne bi to bio toliki problem da u kadru nema veliki broj igrača koji nisu u optimalnom stanju, jer se tek vraćaju nakon dugih stanki zbog ozljeda, neki su još upitni za nastup, a neki će se i vratiti u konkurenciju. Hoće li možda izbor igrača prilagoditi specifičnostima za susret s Lokomotivom?

- Neću, jer se nemam običaj prilagođavati suparniku. Zanima me moja momčad i naša igra. Ima stvari u kojima sigurno možemo biti bolji. Ogledni primjer moglo bi biti drugo poluvrijeme susreta protiv Intera u kojem smo bili kompaktni, agilni i agresivni. Što se zdravstvene situacija tiče ona je dobra. Žaper i Majstorović, koji su preskočili susret protiv Intera, bit će zdravi. Upitan je Mance, Špoljarić nije još posve zdrav, ali mogao bi priliku čekati s klupe. Razmišljam i što s Laszlom koji je odigrao dvije cijele utakmice nakon što se vratio nakon ozljede. Možda Pilja gurnemo bliže vratima, a Lopa je također u dobroj formi. Tako postoje neke dvojbe, ali nadam se kako ću pogoditi s odabirom igrača - kaže Kulešević.

Onda se dotaknuo jednog čovjeka - Petra Bočkaja.

- Nisam načisto što ću s njim učiniti. Krenuti od početka, ili ga uvesti u igru naknadno. On još uvijek osjeća posljedice duge pauze zbog ozljede i nije spreman za svih 90 minuta. Zato bih ga radije na terenu imao u završnici susreta kada svojim potezima može odlučiti pitanje pobjednika. Vidjeli ste "slobodnjak" u Zaprešiću. Nema u Europi mnogo igrača koji tako kvalitetno izvode prekide. I zato mi ga je važno imati na terenu kada se utakmica lomi. Posebice zato jer u posljednje vrijeme imamo određenih problema s realizacijom. Teško zabijamo kroz igru, a kada je tako prekidi su uvijek dobrodošla alternativa - smatra trener osječkog prvoligaša.

http://www.glas-slavonije.hr/418277/6/B ... ka-podrska
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Sat Dec 07, 2019 11:41 am

Dakle, mogao bi Jerry krenut. Ili bi mozda bolje bilo da igramo neki 433, s Mirkom kao centralnim, Lopom i Ndockytom na krilima. Zaper, Laslo i Pilj u sredini. Ne znam jedino sto s Boskom. Mile i Majstor na stoperima, Silva desni bek, Sutalo mozda lijevi? Talys nije bio nesto dobar u Zapresicu.
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Sat Dec 07, 2019 7:51 pm

Sa ovim kiksom Hajduka, ova utakmica dobija jos vise na tezini i sa pobjedom se moze puno dobiti.

Svi na stadion u maglu sut---
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Sun Dec 08, 2019 9:04 am

Da, sve nekako vuce ilitiga mirisi na zekicevsko-skenderovsko-kulesevicevski (poput Varazdina) 1-1, ali zivim u nadi da cemo ih pomesti, da je danas taj dan...Ajmo, ajmo! Pored Rijeke...
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

Post Reply