19.k. Osijek - Slaven Belupo

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Centarhalf
Reactions:

19.k. Osijek - Slaven Belupo

Post by Centarhalf » Mon Dec 09, 2019 10:08 am

NEDJELJA 15.12.2019. 15:00
STADION GRADSKI VRT

Otvaram ovu temu simbolicno jer sam otvorio temu za utakmicu protiv istog suparnika na otvaranju sezone, pa eto onda i za zatvaranje ove polusezone. Nek se ponovi i rezultat sa starta prvenstva (2:0) i bit ce super :sal:

Mi bi ovdje mogli biti kompletni, a Slaven dolazi bez suspendiranog dvojca - Goda & Radivojevic, koji obojica popunjavaju poziciju lijevog beka tako da ce Slaven na tom mjestu biti sasvim sigurno jako oslabljen jer ce morati traziti nekakvo novo rijesenje.

NO BEZ OBZIRA TKO NJIMA IGRAO ILI NE IGRAO, NAS SVETI ZADATAK JE U OVOJ UTAKMICI UZETI 3 BODA!
:sal: VRATIO, VRATIO, NENO SE VRATIOOOOOOOO,
EUROPOOO PAZI SE, OSJEČANI DOLAZEEEEE !!!
:sal:

ramzes3
Reactions:

Re: 19.k. Osijek - Slaven Belupo

Post by ramzes3 » Mon Dec 09, 2019 11:03 am

mogo bi im zadatak osim 3 boda bit i posluzivanje kuhanog vina

sponzor nexe drzi feravino. how hard can it be

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Tue Dec 10, 2019 3:06 pm

ramzes3 wrote:
Mon Dec 09, 2019 11:03 am
mogo bi im zadatak osim 3 boda bit i posluzivanje kuhanog vina

sponzor nexe drzi feravino. how hard can it be
da, ali... kad ovi dedeki koji prate belupo čuju da bi se djelilo kuhano vino potegnulo bi ih više nego za finale kupa tu prije 3-4 godine, odjednom bi imali utakmicu visokog rizika
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Tue Dec 10, 2019 3:10 pm

#Hoćemo3Tisuće

Kako se sada stvari čine sunce (lijepo vrijeme za ovo doba godine), ne bi trebalo biti inverzije i magle. Termin od 15h u nedjelju što je sasvim ok, strašno bitna tekma za zaključavanje polusezone i ostanka u borbi za 2. mjesto. Dolazi nakon pobjede u kupu i visoke pobjede protiv direktnog konkurenta.

Ajmo stranice, ajmo ljudi, kad ako ne sad!

SVI! :sal:
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Tue Dec 10, 2019 3:10 pm

ajmo malo o utakmici...

ne sumnjam ja u analitičke sposobnosti stručnog stožera... pa vjerujem da, ako već nisu, da će do početka utakmice skrenuti pozornost i na to da će belupo garant većinu svojih šansi tražiti iz prekida... pa vrijedi onda pogledati i ovaj video. možda je primjećen ovaj detalj već u svezi njihovog izvođenja kornera? nema veze, kako mi baš vooolimo, alii vooooooooooooooolimo primati iz prekida i kornera, podsjetnik igračima i stožeru da se ne zajebavaju u tim situacijama.

znači lijepo uočeno od stručnjaka, imaju šablonu koje se moramo pripaziti

e da. btw. Mužek ovdje fino kaže da su možda sada olakšali Jakiroviću posao pred utakmicu s Belupom...

NOOOOOOOOOOTTTT

naravno da su primili gol iz te situacije...

što se kaže pametnom dovoljno...
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Wed Dec 11, 2019 9:02 pm

Franck Mbia Etoundi novi je igrač Slaven Belupa. Kamerunac rođen 30. kolovoza 1990. godine u Douali danas se priključio novoj momčadi, a ugovor je potpisao do ljeta 2021. godine.

Etoundi može igrati na poziciji isturenog napadača ili na oba krila. U svojoj je karijeri branio boje švicarskih, turskih i francuskih klubova. Igrao je za Xamax, St. Gallen i Zürich, Kasimpasu, Boluspor i Sochaux. Upisao je i sedam nastupa za nacionalnu vrstu Kameruna, a bio je i član momčadi koja je 2015. godine igrala na Afričkom kupu nacija.

– “Sretan sam što sam potpisao za Slaven Belupo i što ću igrati u jednoj ozbiljnoj i jakoj ligi koja je na vrlo dobrom glasu u inozemstvu. Cilj mi je igrati u kontinuitetu dobro, zabijati golove i pomagati klubu da ostvaruje pobjede. Želim da svaki navijač Slaven Belupa osjeti da sam na svakoj utakmici dao svoj maksimum i da na kraju sezone svi zajedno budemo sretni. Nadam se da ćemo u prvenstvu uloviti priključak s klubovima ispred nas, a da ćemo u Kupu otići do samog kraja. Hvala klubu na prilici, a ja ću se svojim zalaganjem i igrama pokušati zahvaliti na istoj.”

Novi napadač Slaven Belupa pravo nastupa imat će već protiv Osijeka u nedjelju.

– “Osjećam se dobro. Naravno, da bih bio na razini na kojoj želim biti morat ću proći pripreme koje jedva čekam. Ako će trener osjetiti da me može iskoristiti već u nedjelju protiv Osijeka, zašto ne? Spreman sam pomoći mojem novom klubu i novim suigračima!”

Osim dolaska Etoundija Farmaceuti bilježe i jedan odlazak, ugovor s klubom je sporazumno raskinuo južnokorejski veznjak Myeong-jin Ko koji je pristigao tijekom ljeta, a u polusezoni je upisao samo četiri nastupa.

bushwacker
Reactions:

Post by bushwacker » Wed Dec 11, 2019 9:47 pm

Samo hrabro po 3 boda i na zimsku stanku sa nekom pozitivom oko kluba.
Osobito nakon ovakvog turbulentnog prvog dijela prvenstva.
Blizu smo drugom mjestu sa pobjedom i nedjelju i polufinale kupa je tu tako da smo izvukli ovaj kraj godine.

:k: :k: :k:
Kad svijetla gasnu, i mjesec se pojavi mlad,
na obali Drave umoran odmara grad!

Delmat
Reactions:

Post by Delmat » Thu Dec 12, 2019 5:28 am

https://www.glas-slavonije.hr/418598/6/ ... u-povijest

Keler i jucer i danas u glasu zaboravio na najzanimljiviju tekmu ove jeseni u GV. :crash:

Osijek-Rijeka 3:2

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Thu Dec 12, 2019 3:56 pm

Prošle sezone nisam mogao na zadnje kolo jer sam bio u Budimpešti pa je pao snijeg i odgodio tekmu, tako da sam ipak otišao. A sad nedjelja Beč pa se tako molim da opet napada da se odgodi na ponedjeljak :)
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

Plusic
Reactions:

Post by Plusic » Thu Dec 12, 2019 5:53 pm

Postao si neozbiljan kao moj prijatelj K. :tongue:

kakav je to advent dok traje prvenstvo :nono:

Post Reply