19.k. Osijek - Slaven Belupo

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
hihmih
Reactions:

Re: 19.k. Osijek - Slaven Belupo

Post by hihmih » Sun Dec 15, 2019 9:06 pm

Hoce mi netko objasniti sto je to "slavonski inat" ili jos bolje izvedenica "osječki inat"?Hvala

Lualua
Reactions:

Post by Lualua » Sun Dec 15, 2019 9:12 pm

Rajnus wrote:
Sun Dec 15, 2019 8:38 pm
Da bi se dogodile temeljite promjene prvo Meštrović mora letit... Možemo mi promjeniti trenera kad će klub opet praviti pizdarije koje unose sav nemir.
Eto npr. pizdarija u klubu: glavni liječnik u klubu je "rodijak" iz splita koji nosa ajdukovu zastavicu po Osijeku i sprda se s time da je on navijač hajduka i doktor u NK Osijeku. Znači ne bezveze nego voditelj zdravstvene službe.

Istok
Reactions:

Post by Istok » Sun Dec 15, 2019 9:12 pm

U gradu gdje se masovno frenetično prate utakmice GNK u LP, gdje se dijele dresovi ljigežima ( i ljigežicama) zbog kvazi PR-a, a navija se da protivnik da gol (3 utakmice u zadnjih godinu dana), javno daje stadion na korištenje dok još nije ni izgrađen,itd.
SAMI SEBI SMO NAJVEĆI NEPRIJATELJI!!
:sal: U OVOM GRADU JEDNO IME JE

Istok
Reactions:

Post by Istok » Sun Dec 15, 2019 9:15 pm

hihmih wrote:
Sun Dec 15, 2019 9:06 pm
Hoce mi netko objasniti sto je to "slavonski inat" ili jos bolje izvedenica "osječki inat"?Hvala
I mene to zanima,u bilo kojoj društvenoj sferi
:sal: U OVOM GRADU JEDNO IME JE

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Sun Dec 15, 2019 9:34 pm

Istok wrote:
Sun Dec 15, 2019 9:15 pm
hihmih wrote:
to je isto kao i moj kurac od 30 cm
što više pričam o njemu, to je manje realnije da ga stvarno imam
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

marioart
Reactions:

Post by marioart » Sun Dec 15, 2019 9:48 pm

Rajnus wrote:
Da bi se dogodile temeljite promjene prvo Meštrović mora letit... Možemo mi promjeniti trenera kad će klub opet praviti pizdarije koje unose sav nemir.
tesko ce predstavnik vlasnika "letit" kad ispnjava sve ciljeve koji su mu postavljeni :)
ria ria hungaria.
:love:

bushwacker
Reactions:

Post by bushwacker » Sun Dec 15, 2019 9:56 pm

Istok wrote:
Sun Dec 15, 2019 9:15 pm
hihmih wrote:
Eto , ja ću ti lega objasniti što je to "inat".
Znači ta riječ označava situaciju u kojoj se ne daš zajebavati, u kojoj se ne daš gaziti, u kojoj se suprostavljaš autoritetu, u kojoj ćeš činiti po svome makar ti svi rekli da bi trebao popustiti, u kojoj ćeš napraviti onako kako si rekao pa makar duboko u sebi ponekad smatrao da je to pogrešno ili da ćeš imati gadne posljedice.Ali napraviti ćeš to zato što si tako odgojen i živiš u ovom dijelu RH i u ovome gradu.
NK Osijek i postoji još uvijek samo zato što se određeni broj ljudi prije nekoliko godina "zainatio" i napravio demonstracije kada se odlučivalo da li da ide u stečaj.
Tako da,možemo mi ovdje pljuvati po nama svima ali danas na stadionu je dokazano da taj "inat" postoji upravo zato što nismo dozvolili da Miletov ispad na jednom opskurnom internet portalu prođe bez naše reakcije ma kakva ona bila.
Mi nismo tovari da te iste igrače ganjamo po gradu i tučemo zato što smo mi ipak civiliziraniji ali ovo je bio naš način da uz negodovanje sa Tribine Istok Gradskog Vrta pokažemo da nam je više pun kurac tih tzv velikih igrača koji samo čekaju da se uvuku dinamovcima u analni otvor.
Ja se već godinama borim da više prestane ta fascinacija sa dinamom barem u Osijeku ali očito je to toliko uzelo maha da se teško može iskorijeniti.
I zadnje što sam očekivao da tako nešto napravi jedan dečko iz Novih Mikanovaca koji za sve što ima u životu može zahvaliti NK Osijeku a posebno Kohorti koja ga je držala na dlanu godinama.
I kada mu je išlo loše prije mjesec-dva mi smo svejedno davali podršku tom istom Miletu i nikome nismo dali na njega,barem ja nisam.
A ti isti dinamovci kojima se on pokušao uvući u šupak su bili prvi koji su ga izbacivali iz reprezentacije Hrvatske.
Tako da,nemojte ovdje kriviti navijače ili građane Osijeka što se Mile posrao po svome klupskom kolegi Mirku Mariću a time i po svima nama nego kriviti treba samo njega i ostatak ljudi u stručnom stožeru i upravi kluba koji tako misle.

I ja sam prije nekoga vremena na ovome forumu napisao da bi na izbrisano Bjelićino mjesto trebalo naslikati našeg kapetana ali sada shvaćam što su određeni forumaši ovdje (očito pametniji od mene) mislili kada su rekli da se ne treba ljude koji su još u pogonu stavljati na mural legendi NK Osijeka.
To nam je prvo Bjelica dokazao a očito sada i Mile.
Kad svijetla gasnu, i mjesec se pojavi mlad,
na obali Drave umoran odmara grad!

Rajnus
Reactions:

Post by Rajnus » Sun Dec 15, 2019 9:59 pm

marioart wrote:
Sun Dec 15, 2019 9:48 pm
Rajnus wrote:
tesko ce predstavnik vlasnika "letit" kad ispnjava sve ciljeve koji su mu postavljeni :)
Nije sve tako bajno ni na relaciji Meštrović - Meszaros.
Bis dass der Tod uns scheidetUltras ticken anders, ultras leben anders!

mariox
Reactions:

Post by mariox » Sun Dec 15, 2019 10:30 pm

hihmih wrote:
To je možda bilo nekad pa je sad opjevano u pjesmama

Ima ali kod manjine nažalost

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Sun Dec 15, 2019 10:33 pm

Joj isuse sad radite esmeraldu od kluba

Ima pizdarija u klubu, di ih nema.

Pogledaj rijeku, gazda im se nudi da imas osjecaj da bi pobjegao iz kluba da mu neko da 10 000 keša za njega. O Hajduku ni ne moram, Dinamu pogotovo.

Ak se trazi savršenstvo, tu je FM sa šiframa

Za sve ostalo je tu pravi klub oko kojeg su ljudi sa svojim prednostima i manama. Sa igracima različitih karaktera kao i navijaca di svaki ima svoje preferencije kako nešto napravio u klubu

Ako neki misle da bi navijaci bolje vodili klub jer ga vole, eno kako to izgleda u Splitu.

Treba sam malo odmorit mj i pol i bit ce lakse na proljece

Post Reply