26. kolo: Osijek - Varaždin

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Tominho
Reactions:

Re: 26. kolo: Osijek - Varaždin

Post by Tominho » Sat Mar 07, 2020 7:32 pm

Grezdi će se vratit jer ima želju. Veći problem je vraćanje unazad par igrača kod 2:0 protiv Vž kući

eyewear
Reactions:

Post by eyewear » Sat Mar 07, 2020 7:37 pm

:drink: 6 piva na stadionu...sve je lijepo i ružičasto kup--

monon
Reactions:

Post by monon » Sat Mar 07, 2020 7:41 pm

Ma nije on jedini samo sam nekako od njega više očekivao na ostale sam naviknu već. netočna dodavanja, šutevi i predugo zadržavanje lopte je naša svakodnevnica od naših igrača meni jedino Marić iskače sa finishingom i smijte se koliko hocete mance sa shoting power, lacika sa passingom ostalo mi je prosjek i Škorić sa anticipation

Maverick
Reactions:

Post by Maverick » Sat Mar 07, 2020 7:48 pm

jopa332 wrote:
Sat Mar 07, 2020 6:55 pm
Nisam u Osijeku, znaci nista se na tribini nije desilo? Skandiranje? Prosvjedi?
Ma ništa. Probao ja par puta na svom dijelu, ali ništa. Jedino je bilo zviždanje dok su predstavljali ekipu na semaforu.

Razočaran totalno.

ljubica sataraš
Reactions:

Post by ljubica sataraš » Sat Mar 07, 2020 7:52 pm

Mislim da je i uprava očekivala neke reakcije, nikad više zaštitara na zapadu, petorica samo unutar centralne tribine.
Zapadna tribina

jopa332
Reactions:

Post by jopa332 » Sat Mar 07, 2020 7:58 pm

Maverick wrote:
Sat Mar 07, 2020 7:48 pm
jopa332 wrote:
Sat Mar 07, 2020 6:55 pm
Nisam u Osijeku, znaci nista se na tribini nije desilo? Skandiranje? Prosvjedi?
Ma ništa. Probao ja par puta na svom dijelu, ali ništa. Jedino je bilo zviždanje dok su predstavljali ekipu na semaforu.

Razočaran totalno.
Jebiga, zato nam je takva drzava... Niko nebi nista (ukljucujuci i mene, da sad ne ispadne da sam ja drukciji), samo suti i radi i budi zadovoljan sto te HDZ/SDP (sve politicke stranke) i drugi masovno kradu... Najveci problem su nebitne gluposti, a nije problem sto nam je skolstvo u kurcu, nije problem sto je autocesta skupa ko da se vozis po zlatu, nije problem sto je zdravstvo u kurcu, nego je problem ko je di bio ‘91, jel treba biti istanbulska ili ne i ostale gluposti..
Ista stvar s nk Osijekom, sve nebitno je nama problem, a ne vidimo prave probleme, losa organizacija mladjih kateogrija, losa struka, los rad, to nisu problemi, nego su problemi jel bilo zaledje ili ne, jel nam treba var ili ne...
Ne zelimo se bavit s nasim problemima, nego HNSom, Hajdukom, Dinamom, sucima...
"Moj Osijek pun je sunca, uz Dravu miran i tih, za mene ostat' će uvijek najljepša pjesma i stih!"

eyewear
Reactions:

Post by eyewear » Sat Mar 07, 2020 8:02 pm

Ajd jednom se ostavite vrijeđanja...jbt svi normalni u svijetu navijaju i bodre klub i kad su zadnji i kad su prvi...samo kod nas ako se ne pobjedi ide serija uvreda i vrijeđanja

jopa332
Reactions:

Post by jopa332 » Sat Mar 07, 2020 8:06 pm

eyewear wrote:
Sat Mar 07, 2020 8:02 pm
Ajd jednom se ostavite vrijeđanja...jbt svi normalni u svijetu navijaju i bodre klub i kad su zadnji i kad su prvi...samo kod nas ako se ne pobjedi ide serija uvreda i vrijeđanja
Naravno, nije poanta vrijedanja, nego pokazat nezadovoljstvo... Ne mozes kupit klub i stavit na odgovorna mjesta ljude iz rodbine, kumove, prijatelje, poznanike, nego trebas stavit STRUCNJAKE!! To je moja najveca zamjerka, pa nije Mate Rimac napravio firmu s bratom, sestrom, kumom, nego sa strucnjacima iz podrucja elektricnih automobila!
"Moj Osijek pun je sunca, uz Dravu miran i tih, za mene ostat' će uvijek najljepša pjesma i stih!"

Seltik
Reactions:

Post by Seltik » Sat Mar 07, 2020 8:08 pm

Slabo… posljednji na tablici u rangu amatera… al eto prva pobjeda protiv njih…

fascinira šta sve mi možemo promašiti, umjesto da se iživimo nad njima, mi promašimo penali i jedno 2-3 puta s crte…
ako pogledate statistiku utakmice, ubili smo ih, to bi neka Rijeka I Hajduk na čija mjesta pucamo riješili sa po 6-0 a mi opet "samo" 2-0

Barem ga je Mirko dao, da nastavi niz… nisam ni najmanje nešto super sretan, pa ovo nebi nikad smjelo biti upitno…

čekamo lokomotivu… :black: :sal:

P.S. konačno da je Kohorta donjela zastave da tribina dobije malo boje… zakasnili su jedno kolo, ali bolje ikad nego nikad :)

Maverick
Reactions:

Post by Maverick » Sat Mar 07, 2020 8:11 pm

eyewear wrote:
Sat Mar 07, 2020 8:02 pm
Tko priča o vrijeđanju? Sta je točno uvreda u "Kule odlazi"?!

Post Reply