Polufinale kupa Rijeka - Osijek

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Post Reply
Kempes
Reactions:

Polufinale kupa Rijeka - Osijek

Post by Kempes » Tue May 26, 2020 8:29 am

Fino ste se raspisali o utakmici ali ja ću sada zajebat stvar i otvorit zasebnu temu.

... na oduševljenje mnogih, ako ne i svih... :tongue: :tongue: :tongue:

Zanimljivo je to, ali sve što čitam o tim utakmicama se može svesti, haha... dobra, draga, poštena, čista, nevina, djevičanski čista rijeka se sastaje protiv zločastog, zlog i naopakog, lopovskog, nepoštenog, opakog Osijeka.

ne samo da je rijeka u tom meču favorit, već je apsolutni favorit, a Osijek ne da nije favorit, već nema apsolutno nikakve šanse. i nema to veze sada s rijekom i rivalstvom prema njima, nego nekako... ajmo reći sa stavom te neke "neutralne" javnosti, zg klikbajt mediji, copi-pejst portali, forumima koji su toliko inficirani tovarlukom, više nego slamovi johanesburga sidom.

nije egzaktan, ali je ogledan primjer podcast s vannabe statističarom, vannabe nogometnim trenerom (zapravo propalom FM verzijom nagelsmana) i neću reći vannabe klaunom od voditelja, jer lik to očito je...
www.youtube.com/watch?v=XTwoo6oGgng&t

dapače, večernji nas je tako obradovao ovim člankom:
https://www.vecernji.hr/sport/video-biv ... cu-1405098
kako je eto zločasti Nk Osijek uzeo nekakav naslov sirotoj rijeci, a kao da je rijeka uopće smjela biti prvak dok je predsjednik tog kluba bio preCstojnik ureda od sranje kojeg se nije smjelo nasekirati oduzimanjem naslova faking kroaciji, jer je sranjo na samrti i ne smije mu se skratiti život.

dalje. iako su projekti, nazovimo ih tako, rijeke i nas dosta slični, i nemogu biti previše različiti, jer je riječ o privatizaciji klubova, nečemu što se radi praktički "by the book", nečuveno je koliko je drugačiji stav javnosti prema onome što se ovdje radi i onome što se napravilo u rijeci.

npr. gradnja našeg stadiona se po svim medijima dočekalo i još uvijek prati s toliko skepse, poruge, cinizma, objesti, zlobnih komentara, a čak ni mainstream mediji valjda od zlobe toliko slabo prate i reklamiraju taj projekt, što je logično, jer mainstream medij = zg medij, nemogu od zlobe probaviti što će neki tamo nekakav Osijek imati pristojan stadion što zg nikada neće imati zbog lopova koji vladaju tim gradom. tako da je gradnja rujevice dočekana s punooo više simpatija i odobrenja valjda znajući da će taj stadion na kraju ispasti kao grunfov auto pa neće moći zasjeniti ni njihov usrani ruglomir.

da se vratimo na utakmicu. ne, neznam koje su nam šanse, ali sigurno nismo bez šansi kao što bi većina države željela. ne znam, a kontam i većina ovdje ne zna šta očekivati nakon ove stanke, nisam ih gledao, ne znam u kakvoj su formi i stvarno se od naših sve može očekivati. Dalje, najveća enigma i najveći upitnik u cijelom klubu je trener i općenito stručni stožer. na prvu kontam, pa imali su više nego dovoljno vremena razmisliti o toj utakmici i kako će ju pripremiti, a s druge strane nisi siguran koliko je to uopće dobro, stvarno, ali stvarno ne želim ispast zloban, čovjek pomisli da bi ponekad rezultat bio bolji da igrače pustiš s lance ko divlje pse da bi moglo bolje ispasti.

Naša najveća prednost i ono što su svi svjesni (pri tome mislim na nas koji pratimo klub), da je naš rezultat debeeelooo ispod onoga što ovaj kadar i ovi dečki mogu, čak kontam da su igrača, bar većina njih u kadru tog svjesni (ne računajući pojedince kojima je 3-4 mjesto taman, što ćeš više??) i zapravo što su nas svi već otpisali u toj utakmici, ali i općenito u poziciji za borbu za 2. mjesto, pravim sportašima i nogometašima bi to bio dovoljan motiv da imaju krvave oči ne samo u utakmici u nedjelju, nego i svakoj utakmici nakon nje. zapravo, kako god ispadne na kraju ovih mjesec i po - dva, svi navijači i simpatizeri ovog kluba će biti načisto tko je, a tko nije više za ovaj klub.

na kraju, smatram da je jako dobro što se dogodila ova stanka, atmosfera je bila puno i previše loša u klubu i oko kluba zbog loših rezultata, polufinale je slijedilo nakon utakmice s lokomotivom u kojoj su oni mogli dobiti sve, a ništa ne izgubiti, a u kojoj smo mi mogli izgubiti sve, a malo toga dobiti, jer ni tih 3 boda nebi puno previše popravilo atmosferu uoči kupa.

znači kada sam ja morao otvoriti rezlutate da provjerim, čekaj, gdje smo ono to mi prosipali bodove, onda je sve jasno :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
zaključak: glave igrača su "ohlađene" od onoga što je bilo i kontam zagrijane za sve ono što će biti, što se tiče taktike, formacije i čega god sve ne... imajući na umu što mi možemo, a što mogu oni.. reći ću samo jedno: u jednostavnosti se krije genijalnost.

idemo po to finale!
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

nemesis
Reactions:

Re: Polufinale kupa Rijeka - Osijek

Post by nemesis » Tue May 26, 2020 9:55 am

Kempes wrote:
Tue May 26, 2020 8:29 am
Fino ste se raspisali o utakmici ali ja ću sada zajebat stvar i otvorit zasebnu temu.

... na oduševljenje mnogih, ako ne i svih... :tongue: :tongue: :tongue:

Zanimljivo je to, ali sve što čitam o tim utakmicama se može svesti, haha... dobra, draga, poštena, čista, nevina, djevičanski čista rijeka se sastaje protiv zločastog, zlog i naopakog, lopovskog, nepoštenog, opakog Osijeka.

evo svi se raspisali... pa nemoš jebeno vjerovat,mater im jebem,treba probudit onaj inat u nasim pičkama od igrača,kako je ljubojević rekao,NEMA EMOCIJE ,treba im uletit u svlacionicu i pošamarat ih sve da dođu sebi,prvog trenera,da pocnu igrat kako znaju !! ajmo Osijek
https://www.24sata.hr/sport/krecak-ispa ... wJb7zPqdXQ
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Tue May 26, 2020 10:40 am

Ko će dočekat nedjelju, treba ih zgazit!!!
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Tue May 26, 2020 10:57 am

Vec nervozan ko pas, u glavi mi prolazi sve, pocevsi od nase mlake blijede kulesevicevsko-beskrvne partije do toga da ih rastavimo i planiramo put u Šibenik uz opcu ludnicu!
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

SectorF
Reactions:

Post by SectorF » Tue May 26, 2020 12:03 pm

Trofej nam je blizu, ekipu imamo, ekipa ima znanje, vjerujem i zelju.. Pobjeda bi nas digla i u neku euforiju koje vec nema duze vrijeme.. Nema je jer nas je ovo lutanje i promasji s trenerima spustilo i poprilicno djeluje na razultate, jer da nije tako bilo bi i uoci ove tekme itekako vise ocekivanja pa i te euforije.

Ovako nasa zelja je tu al u podsvjesti znamo da nas strucni stozer na celu sa Kuletom nije dorastao zadatku, sve ima neki nedorecen i gorak okus jer znam da mozemo punooo bolje sa ovim kadrom i to me pati uzasnoo jako!

Tekmu jedva cekam al kad se sjetim onoga na klupi nije mi dobro!
Bit ce zajebano, jer i Rijeka itekako vidi sansu za jos jedan trofej u kupu koji cesto osvaja zadnjih godina!
Ti si ljubav najveća... :k:

mariox
Reactions:

Post by mariox » Tue May 26, 2020 12:06 pm

Ovo su sve naručeni članci pred kup nadam se da ćemo ih razbit nisam ih nikad nešto ali sad mi se ta Rijeka još više gadi.

Rajnus
Reactions:

Post by Rajnus » Tue May 26, 2020 7:52 pm

Bis dass der Tod uns scheidetUltras ticken anders, ultras leben anders!

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Tue May 26, 2020 11:28 pm

⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Tue May 26, 2020 11:44 pm

Koja jebena opterecenost nasih Rijekom...i fascinacija. Pa boli vas K za njih. Idite tamo i razvalite ih.
Poslusajte samo izjave Rozmana za polufinale. Niti jednom nas nije spomenuo, fokusiran je samo na svoju momcad, a nas trener cvili kako je Rijeka mocna "Pobjeda NK Osijeka na Rujevici bit ce velika stvar." Kaze nas trener. Ma dajte molim vas, kao da Vinogradar ide na Rujevicu....Muka mi je
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

Maverick
Reactions:

Post by Maverick » Wed May 27, 2020 11:18 am

Svi pričaju o zaleđu od 20cm kao epskoj krađi, a penal kakav su dobili, zaboravljaju.

Post Reply