Polufinale kupa Rijeka - Osijek

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
mariox
Reactions:

Re: Polufinale kupa Rijeka - Osijek

Post by mariox » Wed Jun 03, 2020 11:47 am

https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet ... a-15001655

Baš mi ga zao ispričva se i Rijeci :roll: u jednom drugom članku se piše o Grezdi i kazni pa eto i kompenzacije da je bio crveni za Lončara Rijeka bi nas pregazila uglavnom mi pokrali Rijeku ,Pajač sve dobro vidio ,Grezda huligan jel čemu emocije kad je sve pošteno bilo jebem te državo zid-- kako se okreće priča stvarno su izgradili jebenu mašineriju Miško i Maminjo a Meštar misli da mu Miško lega kako je sam rekao čuju se često ono kao suradnja neka prva prilika eto ti Miška....a slabo se piše ili se brzo utišalo kako Pajač sudi tri kola zaredom 9-11 prvenstvo,pa kup tri zaredom pa koliko je igrača samo Pajač isključio u korist Rijeke u prvenstvu dva igrača Varaždin ,Istra i sad kup Lasla sve je to slučajno , kao nebitno ali ajmo o crvenom Lončara koji nije i Grezdi huliganu pa se nabraja sve.....Glasgow , Osijek .
Močvara je mirišljava voda za ovo i nadam se da se neće Osječki novinari utišati gdje god radili od novina do portala.

Ivan23HR
Reactions:

Post by Ivan23HR » Wed Jun 03, 2020 12:12 pm

BirtijaOS wrote:
Wed Jun 03, 2020 10:22 am
Dubravko Miličić, inače glavni sportski urednik 24 sata, u komentarima ispod objave na mojoj stranici o Pajaču: "Kompenzacija je sranje. Prvo nije Loncaru dao cisti crveni, da ne moze biti cisci. Da je to napravio, vjerojatno bi Rijeka lagano dobila. Onda je na poluvremenu vidio da je bio crveni, pa je odlucio kompenzirati i bez ikakvog razloga iskljucio Kleinheislera, a onda i dosudio penal..."

e tu sam popizdio, u tri zadnje utakmice su suci pet puta drakonski oštetili NK Osijek i nanijeli mu nemjerljivu štetu.. Sad bi oni sve to stavili pod tepih.. Ne pizdim samo isključivo na komentar, nego na svu tu medijsku mašineriju koja je sama ispropagirala "slučaj Krečak" i "slučaj Cibalia- finale Kupa" a nama ni dan-dva poslije utakmice ne daju pravo da imamo "slučaj Pajač".. To je samo bila kompenzacija i povijest će se prema njima tako pisati..
Zato sam ja screenshotao cijelo to dopisivanje na fejsu. Čisto da se vidi šta jedan novinar misli o toj godini, kao i da bude transparentno i da bude vidljiv svaki komentar. Dakle, on kao urednik sporta na 24sata OTVORENO PRIZNAJE DA SE DIGLA CIJELA HAJKA OKO 1999. Sad zašto se ne smije saznati cijela istina oko te godine i zašto se ne želi pokušati promijeniti povijest je drugi par opanaka. Zašto on kao novinar sa svojim kolegama ne smije/ ne želi govoriti o tome je također veliko pitanje. Mi smo etiketirani kao neko zlo i to ljudi puše svako malo. Uvijek se dobar dio pojedinaca vraćaju na 1999. kad se potegne rasprava oko nepravde. Možda tada nisu bili ni rođeni, nego sve znaju preko medija, ali svejedno nam nabijaju na nos kup utakmicu.
3.8. 2017. - Osijek 1:0 PSV

Grad na Dravi danas slavi, naprijed naši Bijelo - plavi

Prestali smo sanjati, počeli smo živjeti PAMPAS 2021

Rajnus
Reactions:

Post by Rajnus » Wed Jun 03, 2020 1:24 pm

Stavi to na net pa sheraj 🙂
Bis dass der Tod uns scheidetUltras ticken anders, ultras leben anders!

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Wed Jun 03, 2020 1:26 pm

ovdje mene ne jebe toliko što će riječani biti totalno suprotnog stava nego mi. što je tu začuđujuće? ništa. nisu u pravu, ali nije začuđujuće.

međutim, jebeno je simptomatično da kada treba ostatak javnosti odabrati stranu, koja god to bila situacija, i protiv koga kod, uvijek smo mi jebena stranka. na stranu rijeka i riječani, ako uzmeš ostatak "neutralne" javnosti. Lončar je trebao za ono dobiti žuti karton, gledajte ovako, je li opasan start? je. i sad na kraju krajeva, ako je opet dosvirao drugi žuti za Laszla, gdje je vidio jebeni penal?
moj uvodni post je o tome govorio. cijela neutralna javnost zbog nekog razloga ima uvijek nas gleda kao na te koji smo negatvci, a svi pored nas čisti, nedužni, čistih netaknutih guzica kakvih nema ni u vestalnom hramu. svo to sotoniziranje ovog kluba je počelo od strane imbexa jer je netko jednom iz svečane lože potjerao nekakvu nebitnu sportsku kvazinovinarku za koju je copy paste nuklearna fizika, a onda svi ostali portali i klikbejt govnari zajahali val hejtanja i prosipanja mržnje prema ovom klubu. kao da je ovaj klub, NOGOMETNI KLUB OSIJEK, osvojio 20 prvenstava i 10 kupova na valu pljačke, otimačine, isisavanja novaca iz državnih poduzeća, potezanja političkih linija i veza i čak korištenja tajnih službi.

uglavnom sve ovo me podsjeća na jednu utakmicu, drago mi je da sam svojevremeno napravio ovaj video:

znači takav šitstorm je bio i nakon ove utakmice, iako je penal bio čist kada je Lesjak povučen taman toliko da loptu ne zahvati čelom nego mu padne na tjeme. opet su se našli dva lika koji neemaju veze s rijekom, jedan otvoreno simpatizira hajduk (i belupo, jer su njegovi kako je on rekao od tamo), drugi bez ideala, lica i naličja, odbačen u svojoj rodnoj sredini, a u novoj nikad prihvaćen, se prodaje kao nekakva nogometna sveznalica, su iskenjali tada tonu govana kako je Osijeku nešto u toj utakmici bilo poklonjeno.

Međutim, razlog zbog kojeg ovaj video dižem iz mrtvih je 4:40, kada je igrač rijeke ušarafio svoj đon, kojim slučajem, baš Grezdi u butni mišić. Start koji je bio oštriji od starta Lončara prije 3 dana isto nije bio nagrađen niti žutim kartonom. Niti je to kasnije tko spominjao u analizi, niti su novinari razglabali o tome, niti je komentator koji je poznat po svom cinizmu protiv nas, nije našao shodno da niti nakon ponovljene snimke komentira kako je to trebao biti crveni karton. Iako si ranije dao za pravo komentirati kako je Grezda zaslužio crveni za identičan start za kojeg je mesar maleš dobio žuti. uglavnom igrač rijeke nije dobio niti žuti, taman posla crveni, jer im nebi bilo napamet izsključiti još jednog igrača rijeke nakon što je isključeno ono smeće vešović.

I opet, je li trebao dobiti Lončar žuti, je. Crveni nikako pa jedva da ga je očešao. To opet nije bitno, samo navodim kao primjer kako se protiv našeg kluba jedva čeka napraviti nekakav šitstorm jer je to naprosto postao dio pop kulture. zasrati ovaj klub, grad i regiju na svakom koraku i svakoj prilici.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Wed Jun 03, 2020 1:42 pm

Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

mariox
Reactions:

Post by mariox » Wed Jun 03, 2020 1:55 pm

A je....kakva mašinerija i glavni urednik SN se uključio svaka čast Rijeci kakav su sustav izgradili u par godina ili koriste Mamićeve kanale pa zar je sad nekom čudno zašto u SN dobijemo članak za koje mi povećalo treba pa ovo kao da žrtvu silovanja optužiš da je izazvala silovatelja ,ovo je nevjerojatno .

Rajnus
Reactions:

Post by Rajnus » Wed Jun 03, 2020 2:31 pm

Ma mogu se oni prati i izvrtati koliko hoće. Svima je jasno što se dogodilo. Tema će iskakati svake godine barem jednom...
Bis dass der Tod uns scheidetUltras ticken anders, ultras leben anders!

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Wed Jun 03, 2020 2:59 pm

mariox wrote:
Wed Jun 03, 2020 1:55 pm
A je....kakva mašinerija i glavni urednik SN se uključio svaka čast Rijeci kakav su sustav izgradili u par godina ili koriste Mamićeve kanale pa zar je sad nekom čudno zašto u SN dobijemo članak za koje mi povećalo treba pa ovo kao da žrtvu silovanja optužiš da je izazvala silovatelja ,ovo je nevjerojatno .
napada masinerija i dalje

https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet ... i-15001662
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

Maverick
Reactions:

Post by Maverick » Wed Jun 03, 2020 3:14 pm

A zašto vas to sve čudi?

Image

Maverick
Reactions:

Post by Maverick » Wed Jun 03, 2020 3:21 pm

Pitanje je, možemo li ovo iskoristiti? Na način da nas ova medijska ofenziva mobilizira i napali?

Mislim, ja napeto čekam 1.7. i uvjeren sam da ću doći prije zagrijavanja i jebat im mater cijelo zagrijavanje (Rijeci, jel). Nabrijan sam totalno.

Post Reply