Polufinale kupa Rijeka - Osijek

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
egoskop
Reactions:

Re: Polufinale kupa Rijeka - Osijek

Post by egoskop » Tue Jun 02, 2020 11:54 pm

Maverick wrote:
Tue Jun 02, 2020 8:10 pm
Šta se ovo događa?
Koje?
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

Maverick
Reactions:

Post by Maverick » Wed Jun 03, 2020 7:30 am

egoskop wrote:
Tue Jun 02, 2020 11:54 pm
Maverick wrote:
Tue Jun 02, 2020 8:10 pm
Šta se ovo događa?
Koje?
Ma ovo, počeli se dogradonačelnici javljat i tako...galama velika oko ovog u Rijeci.

A onda sam skontao...idu izbori :)
Pampas je Retfala!

zrile29
Reactions:

Post by zrile29 » Wed Jun 03, 2020 7:44 am

Centarhalf wrote:
Tue Jun 02, 2020 7:38 pm
bushwacker wrote:
Tue Jun 02, 2020 6:30 pm
Ja ne kontam neke ljude ovdje.
Znači nekoliko postova ispred je cijeli isječak gdje se vidi da je prvi na loptu došao Lončar!!!
Prvi je došao do lopte!!!
Čovjek je izbio loptu i nije ni dirnuo protivničkog igrača,ili ako ga je nakon što se noga odbila od lopte lagano dotakao to je to!
Kakav jebeni crveni karton????
U potpunosti se slažem sa svime napisanim! Ne zato jer smo mi u pitanju, već općenito! Čisti start na loptu i to nije ni za žuti karton. Da je kojim slučajem promašio loptu i pomeo Gorgnona to bi bio čisti crveni karton. Ovako po definiciji nije ni prekršaj, ni bilo kakav karton, već čisti start na loptu gdje je u produžetku klizečeg starta malo zahvatio i Gorgona, ali je prije toga igrao na loptu tako da tu nema ni prekršaja, niti mu se može prikačiti bilo kakva namjera prekršaja.
Vi vidite u kojoj je visini don lončara prije kontakta s loptom? On ide u visini koljena skoro... u početku uklizavanja je problem ne nakon odbijanja od lopte...
ne pravim se Papa koji skrušeno nešto priznaje, ali u županijskim ligama nakon ovakvog starta bi ispala masovna tučnjava 100%...

BirtijaOS
Reactions:

Post by BirtijaOS » Wed Jun 03, 2020 10:22 am

Dubravko Miličić, inače glavni sportski urednik 24 sata, u komentarima ispod objave na mojoj stranici o Pajaču: "Kompenzacija je sranje. Prvo nije Loncaru dao cisti crveni, da ne moze biti cisci. Da je to napravio, vjerojatno bi Rijeka lagano dobila. Onda je na poluvremenu vidio da je bio crveni, pa je odlucio kompenzirati i bez ikakvog razloga iskljucio Kleinheislera, a onda i dosudio penal..."

e tu sam popizdio, u tri zadnje utakmice su suci pet puta drakonski oštetili NK Osijek i nanijeli mu nemjerljivu štetu.. Sad bi oni sve to stavili pod tepih.. Ne pizdim samo isključivo na komentar, nego na svu tu medijsku mašineriju koja je sama ispropagirala "slučaj Krečak" i "slučaj Cibalia- finale Kupa" a nama ni dan-dva poslije utakmice ne daju pravo da imamo "slučaj Pajač".. To je samo bila kompenzacija i povijest će se prema njima tako pisati..

mariox
Reactions:

Post by mariox » Wed Jun 03, 2020 11:47 am

https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet ... a-15001655

Baš mi ga zao ispričva se i Rijeci :roll: u jednom drugom članku se piše o Grezdi i kazni pa eto i kompenzacije da je bio crveni za Lončara Rijeka bi nas pregazila uglavnom mi pokrali Rijeku ,Pajač sve dobro vidio ,Grezda huligan jel čemu emocije kad je sve pošteno bilo jebem te državo zid-- kako se okreće priča stvarno su izgradili jebenu mašineriju Miško i Maminjo a Meštar misli da mu Miško lega kako je sam rekao čuju se često ono kao suradnja neka prva prilika eto ti Miška....a slabo se piše ili se brzo utišalo kako Pajač sudi tri kola zaredom 9-11 prvenstvo,pa kup tri zaredom pa koliko je igrača samo Pajač isključio u korist Rijeke u prvenstvu dva igrača Varaždin ,Istra i sad kup Lasla sve je to slučajno , kao nebitno ali ajmo o crvenom Lončara koji nije i Grezdi huliganu pa se nabraja sve.....Glasgow , Osijek .
Močvara je mirišljava voda za ovo i nadam se da se neće Osječki novinari utišati gdje god radili od novina do portala.

Ivan23HR
Reactions:

Post by Ivan23HR » Wed Jun 03, 2020 12:12 pm

BirtijaOS wrote:
Wed Jun 03, 2020 10:22 am
Dubravko Miličić, inače glavni sportski urednik 24 sata, u komentarima ispod objave na mojoj stranici o Pajaču: "Kompenzacija je sranje. Prvo nije Loncaru dao cisti crveni, da ne moze biti cisci. Da je to napravio, vjerojatno bi Rijeka lagano dobila. Onda je na poluvremenu vidio da je bio crveni, pa je odlucio kompenzirati i bez ikakvog razloga iskljucio Kleinheislera, a onda i dosudio penal..."

e tu sam popizdio, u tri zadnje utakmice su suci pet puta drakonski oštetili NK Osijek i nanijeli mu nemjerljivu štetu.. Sad bi oni sve to stavili pod tepih.. Ne pizdim samo isključivo na komentar, nego na svu tu medijsku mašineriju koja je sama ispropagirala "slučaj Krečak" i "slučaj Cibalia- finale Kupa" a nama ni dan-dva poslije utakmice ne daju pravo da imamo "slučaj Pajač".. To je samo bila kompenzacija i povijest će se prema njima tako pisati..
Zato sam ja screenshotao cijelo to dopisivanje na fejsu. Čisto da se vidi šta jedan novinar misli o toj godini, kao i da bude transparentno i da bude vidljiv svaki komentar. Dakle, on kao urednik sporta na 24sata OTVORENO PRIZNAJE DA SE DIGLA CIJELA HAJKA OKO 1999. Sad zašto se ne smije saznati cijela istina oko te godine i zašto se ne želi pokušati promijeniti povijest je drugi par opanaka. Zašto on kao novinar sa svojim kolegama ne smije/ ne želi govoriti o tome je također veliko pitanje. Mi smo etiketirani kao neko zlo i to ljudi puše svako malo. Uvijek se dobar dio pojedinaca vraćaju na 1999. kad se potegne rasprava oko nepravde. Možda tada nisu bili ni rođeni, nego sve znaju preko medija, ali svejedno nam nabijaju na nos kup utakmicu.
3.8. 2017. - Osijek 1:0 PSV

Grad na Dravi danas slavi, naprijed naši Bijelo - plavi

Prestali smo sanjati, počeli smo živjeti PAMPAS 2021

PB12 | BPTV

Rajnus
Reactions:

Post by Rajnus » Wed Jun 03, 2020 1:24 pm

Stavi to na net pa sheraj 🙂
Bis dass der Tod uns scheidetUltras ticken anders, ultras leben anders!

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Wed Jun 03, 2020 1:42 pm

Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

mariox
Reactions:

Post by mariox » Wed Jun 03, 2020 1:55 pm

A je....kakva mašinerija i glavni urednik SN se uključio svaka čast Rijeci kakav su sustav izgradili u par godina ili koriste Mamićeve kanale pa zar je sad nekom čudno zašto u SN dobijemo članak za koje mi povećalo treba pa ovo kao da žrtvu silovanja optužiš da je izazvala silovatelja ,ovo je nevjerojatno .

Rajnus
Reactions:

Post by Rajnus » Wed Jun 03, 2020 2:31 pm

Ma mogu se oni prati i izvrtati koliko hoće. Svima je jasno što se dogodilo. Tema će iskakati svake godine barem jednom...
Bis dass der Tod uns scheidetUltras ticken anders, ultras leben anders!

Post Reply