4.k: Osijek - Rijeka

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Centarhalf
Reactions:

Re: 4.k: Osijek - Rijeka

Post by Centarhalf » Sat Sep 12, 2020 7:15 pm

A i oparilo se :party: :party: :party:

Image
:sal: VRATIO, VRATIO, NENO SE VRATIOOOOOOOO,
EUROPOOO PAZI SE, OSJEČANI DOLAZEEEEE !!!
:sal:

Šime
Reactions:

Post by Šime » Sat Sep 12, 2020 7:17 pm

Centarhalf wrote:
Sat Sep 12, 2020 7:15 pm
A i oparilo se :party: :party: :party:

Image
Pih, ni hendikep nisi odigrao... :sm:
Isplata: 720,10 kn
Odigrani događaji
1. 702712 Osijek-Rijeka 12.09.2020. u 17:00
HENDIKEP 0:1 1 4,10
rezultat: 3:1

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Sat Sep 12, 2020 7:19 pm

op op, polako dečki! ako netko uživa u rezultatu 3:0, to sam onda ja!

MMMEEEEEEEEEĐĐĐĐĐUUUUUTIIIIIIIIMMMMMM

IZNIMNO SAM ZADOVOLJAN ŠTO SU SE SVEJEDNO U NAŠOJ IGRI VIDJELI NEDOSTACI, i to ajme.
rijeka se s nama igrala prvih 15 minuta 2. pol s igračem manje!!!
Iznimno sam zadovoljan da je Bjelica mogao vidjeti neke stare dječje bolesti u našoj igri.
čak sam siguran da će im imati što reći i da im neće dati da polete samo na osnovu ovog rezultata!

ima tu još jaaako puno posla!!

svejedno, velike čestitke dečkima na voljnom momentu i prikazanoj igri.

što se svih vas tiče na forumu, prihvaćam i dalje čestitke i pozdrave što sam agitirao za Miereza valjda mjesec dana i prije no što je prvi put spomenut.

:love: :love: :love: :love:
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

Šime
Reactions:

Post by Šime » Sat Sep 12, 2020 7:20 pm

Kempes wrote:
Sat Sep 12, 2020 7:19 pm
op op, polako dečki! ako netko uživa u rezultatu 3:0, to sam onda ja!

MMMEEEEEEEEEĐĐĐĐĐUUUUUTIIIIIIIIMMMMMM

IZNIMNO SAM ZADOVOLJAN ŠTO SU SE SVEJEDNO U NAŠOJ IGRI VIDJELI NEDOSTACI, i to ajme.
rijeka se s nama igrala prvih 15 minuta 2. pol s igračem manje!!!
Iznimno sam zadovoljan da je Bjelica mogao vidjeti neke stare dječje bolesti u našoj igri.
čak sam siguran da će im imati što reći i da im neće dati da polete samo na osnovu ovog rezultata!

ima tu još jaaako puno posla!!

svejedno, velike čestitke dečkima na voljnom momentu i prikazanoj igri.

što se svih vas tiče na forumu, prihvaćam i dalje čestitke i pozdrave što sam agitirao za Miereza valjda mjesec dana i prije no što je prvi put spomenut.

:love: :love: :love: :love:
Bome, mogu polako pripremati otkup...

russell
Reactions:

Post by russell » Sat Sep 12, 2020 7:22 pm

Ovo je bilo gadno, ali prelijepo.
Dobili smo, dobili smo uvjerljivo i konacno dosli do 3 boda. Malo ce im valjda sada krila narasti za dalje.

Osim prvih 15 min drugog poluvrijemena, najveći minus su ozljede. Nadam se da peri nije nista i da će biti spreman.

Čestitke svima :bravo:

SamoOsijek
Reactions:

Post by SamoOsijek » Sat Sep 12, 2020 7:24 pm

Čestitke igračima, treneru i stručnom stožeru na pobjedi!
Osim vrlo važna tri boda i pobjedničkog starta novog trenera, ovom pobjedom smo si kupili pripremu za Basel u pozitvnom ozračju.

Uh, što reći za utakmicu.
Idealno otvaranje utakmice i rano vodstvo. Nakon toga, ne samo da Rijeka ostaje sa igračem manje već iz baš tog prekida zabijamo za 2-0. Idealno! Nismo mogli poželjeti bolje.
I onda kad se čovjek poveseli drugom poluvremenu, poluvremenu gdje vodiš 2-0, imaš igrača više, gdje nakon vrućih i iscrpljujućih prvih 45 minuta očekuješ dominaciju u drugom poluvremenu, mi odigramo poprilično razočaravajuće drugo poluvrijeme. Rijeka uspostavlja potpunu ravnotežu, prijeti nam golu, a nekim trenucima nam čak sakriva loptu i plete nam "sitan vez". Sa igračem manjem?! U drugom poluvremenu kad se očekuje njihov pad!? I onda se opet dovodimo u situaciju gdje gledamo hoće li Rijeka nešto zabiti, hoće li biti sviran nekakav penal pa da si totalno zakompliciramo već dobivenu utakmicu.
Neke stvari treba pohvaliti. A i glupo je biti prekritičan kad pobjediš Rijeku 3-0. Prvi gol fenomenalan, Perin slobodnjak fantastičan, Mierez zabija gol u debiju,... Jugović i Žaper su, po meni, odigrali jako dobru utakmicu. Laszlo, također, dobar. Borbenost je bila na visokoj i potrebnoj razini. Tu se nema što prigovoriti.

Bilo je danas dobrih i jako dobrih pojedinaca. Ali bilo je i onih loših i još lošijih.
Jako me nerviraju reakcije Ivušića na ubačaje pred gol. Ono po čemu smo ga hvalili kad je zamijenio Malenicu, sad mu se u zadnjih nekoliko utakmica pokazuje kao velika slabost. Ne znam što se događa!
Talys, po meni, danas prilično loš. Osim njegovih stalnih mana i nedostataka, danas je bio loš u nekim stvarima u kojima je inače sasvim ok. Kao da je pod dojmom dolaska Bjelice ili možda konkurencije, ali prilično loš i nesiguran danas.
Isto tako, ja od Grezde očekujem više. Ma ne više nego puno više. Ovo što on pokazuje nije dovoljno. U napadu nedorečen i igra na bljeskove, a u fazi obrane nedovoljno angažiran i nedovoljno odgovoran.

Uglavnom, tri boda se pišu. Barem smo mi u Osijeku navikli na tu frazu. Najbitnije je bilo dobiti ovu utakmicu. Svakom novom pobjedom si kupujemo vrijeme da Bjelica radi sa ekipom u pozitivnoj atmosferi. A to je jako bitno. Nije imao puno vremena tj. skoro pa uopće nije imao vremena da navikne ekipu na svoje ideje, a važne utakmice su već krenule. Zato je svaka pobjeda iznimno važna. A uvjeren sam da ćemo iz utakmice u utakmicu izgledati sve bolje. Također, dobiti će uvid u kvalitete pojedinih igrača, pa očekujem i u tom smislu određeni napredak.

Uglavnom, važna pobjeda danas. Ali, isto tako i pokazatelj Bjelici koliko će posla imati.

malta
Reactions:

Post by malta » Sat Sep 12, 2020 7:28 pm

Nino Bule - čovjek par puta poludio zbog rasporeda i na Škorića i Majstora kad nisu krenuli na skok na kraju prvog poluvremena

Bjelica - baš se vidi tko bi mogao brzo ispast iz ekipe, a tko će biti dobitnici. Grezda npr će izletit brzo ak ne pocme više surađivati s ostalima. Talys očito shvatio da je dobio konkurenciju, par puta mu nisu dali da ide visoko naprijed, možda se i ozlijedio (drzao se za zadnju lozu i vikao da ne može), ali je pod dojmom izgleda i mora više ak ne želi ispast. Erceg kopao i rovao, šteta kartona pa je morao usporiti. On bi čak mogao na Grezdino mjesto, a Mierez naprijed. Mierez nema snage još ali vidi se da će biti napast. Jurcevic lik je baš visok i željan igre.
Bjelica baš bodrio Belju u par kontakata.
Mile shvatio da mora gorit za svaku loptu.

Loše što nam je Rijeka napravila probleme s igračem manje i prava je sreća da Colak nije zabio mrtvaca.

Ima tu puno posla za napraviti reda. Bjelica tražio stalno manje dodira i više suradnje Žapera Jugovica i Lasla i to će se sigurno morati vježbat još.

Na zagrijavanju su ih baš gazili i očito će se raditi puno na kondiciji.

Lufus
Reactions:

Post by Lufus » Sat Sep 12, 2020 7:30 pm

Jel se meni učinilo ili je on Arseniću nakon VAR-a prvo pokazao žuri pa crveni?

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Sat Sep 12, 2020 7:31 pm

Lufus wrote:
Sat Sep 12, 2020 7:30 pm
Ne, pokazao mu je žuti prije VAR-a, a nakon VAR-a je poništio taj žuti i izvadio direktan crveni
:sal: VRATIO, VRATIO, NENO SE VRATIOOOOOOOO,
EUROPOOO PAZI SE, OSJEČANI DOLAZEEEEE !!!

BirtijaOS
Reactions:

Post by BirtijaOS » Sat Sep 12, 2020 7:31 pm

Lufus wrote:
Sat Sep 12, 2020 7:30 pm
Pokazao mu je da se žuti briše a crveni piše :mrgreen:

Post Reply