4.k: Osijek - Rijeka

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
ljubica sataraš
Reactions:

Re: 4.k: Osijek - Rijeka

Post by ljubica sataraš » Sat Sep 12, 2020 8:50 pm

Last edited by ljubica sataraš on Sat Sep 12, 2020 8:53 pm, edited 1 time in total.
Zapadna tribina

Slobodna zona
Reactions:

Post by Slobodna zona » Sat Sep 12, 2020 8:51 pm

Nije baš isto. Ovdje je protivnik imao igrača manje.

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Sat Sep 12, 2020 9:00 pm

Po meni igra dobra, na momente jako pametno razvlacenje Rijeke po terenu koja nije znala onda sto bi s loptom, a nekome senzor mozda ucinilo da nam linije stoje daleko. Nije se mogao ni ocekivati odmah boom, pobjednicki stav je dobio tekmu, znali smo od početka da dobivamo...
Samo naprijed Nenade! :party: :k:
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

zos
Reactions:

Post by zos » Sat Sep 12, 2020 9:19 pm

Slobodna zona wrote:
Sat Sep 12, 2020 8:51 pm
Ma dobro - i jedno i drugo je u sferi šbbkbb, ali kako god - poanta mog upisa je da su obje utakmice završile nerealno visokim rezultatom (prva po nas negativno, a druga pozitivno).

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Sat Sep 12, 2020 9:22 pm

Slobodna zona wrote:
Sat Sep 12, 2020 8:51 pm
a ruku na srce nedostajao im je Pajač. tek se sad vidi kakav efekt ima na njihovu igru i koliko im igra pati kada njega nema.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

Slobodna zona
Reactions:

Post by Slobodna zona » Sat Sep 12, 2020 9:31 pm

Ovaj Mierez ako bude zdrav i za mjesec,dva skine nekih 5-10kg, jest će malu djecu u HNLu :ave:

Redcode
Reactions:

Post by Redcode » Sat Sep 12, 2020 9:32 pm

Šime wrote:
Sat Sep 12, 2020 7:01 pm
Redcode wrote:
Sat Sep 12, 2020 6:29 pm
Realno ovo nije bio prekršaj na Bočkaju nwgo prekršaj Bočkaja i penal za Rijeku
Pa bio je đon??????
BOčkaj njaga lupa po nozi. Tako je meni izgledalo. Al ako se var nije oglasio onda je valjda sve okej
Sve dok smo živi i sve dok nas ima, sve dok je Osijeka na Dravi 💪

bushwacker
Reactions:

Post by bushwacker » Sat Sep 12, 2020 9:35 pm

Generalno gledano jedna korektna utakmica.
Prva Bjeličina pa se vidi da ima još hrpa grešaka koje nije uspio popraviti a koje je naslijedio i isto tako se vidi da je puno radio na nekim shemama igre.
Osobito se to vidjelo u prvom poluvremenu dok su mu igrači bili skoncentriraniji.
Nakon one gluposti Arsenića momčad je pala u blagu letargiju i opet se po milijunti puta pojavio pristup lakoćemo.
Ništa novog od našeg kluba.
Mene Rijeka iskreno nije sa ničim impresionirala i dojma sam da utakmica niti u jednom trenutku nije mogla otići na njihovu stranu kao što neki sada pišu.
Bjelica će imati puno puno posla sa ovim igračima,da im izbije iz glave taj pad koncentracije i da jednako grizu svih 90 minuta.
Nekako mi najveći dužnik ostaje taj Laslo,iako ga se sada hvali za ovaj nastup.
Bokovi su bili stvarno korektni,pa čak i taj Talys kojeg se u zadnje vrijeme s razlogom dosta proziva.
U napadu se vidi da je Erceg velika radilica i šteta što ga neće gol.Mierez je pokazao da bi mogao biti pravo osvježenje u napadu.
Grezda pokazuje neke znakove odgovornije igre ali slažem se da je njemu pozicija u prvih 11 najviše upitna i to ne zbog neznanja nego zbog nonšalancije.Bjelica to neće dugo trpiti.
O Peri i njegovom talentu nemam što reći.Kada je čist u glavi i fizički fit njemu je mjesto u ligi petice po kvaliteti.
Jugoviću svaka čast za onu majstoriju kod gola i danas je baš dobro izgledao,kao i Žaper koji je samo za nijansu bio slabiji i pretvara se lagano u našeg Casemira ili Busquetsa,puno radi a ne primjećuje se toliko njegov učinak.
Najviše od svega me brinu oni za koje sam mislio da su najjači adut Osijeka.Stoperi.
Nisu danas napravili nikakve katastrofalne greške ali kao da nisu glavom nekad u utakmici.
Najbolji primjer je onaj pokušaj škarica Čolaka u prvom dijelu.Majstor je poklonio Čolaku priliku za gol i imamo sreće što je onaj komad budale od Čolaka htio završiti na naslovnicama svih portala i išao praviti neke akrobacije.Bilo koji drugi napadač bi to lako primio i zabio.
Mislim da bi se to sa Miletom i Majstorom trebalo što prije razriješiti,idu li negdje ili ostaju,ne trbe nam da nam stupovi obrane misle o ičemu drugom osim o dresu koji nose.
Ako bi netko od njih i htio transfer treba ga pustiti.Ovako nekoncentriranstoper više šteti nego koristi.

I još jednom bravo Bjelici na tri boda i na dobroj igri većinom utakmice.
Imamo se čemu radovati.
Konačno.

:k: :k: :k:
Kad svijetla gasnu, i mjesec se pojavi mlad,
na obali Drave umoran odmara grad!

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Sat Sep 12, 2020 9:38 pm

Redcode wrote:
Sat Sep 12, 2020 9:32 pm

BOčkaj njaga lupa po nozi. Tako je meni izgledalo. Al ako se var nije oglasio onda je valjda sve okej
Tko zna - da je sudio Jović možda bi svirao tropenal za Rijeku... :cool:

Jebe se nama tko je koga, nama je ispalo dobro i ćao! Nećemo srati u tanjur iz kojega jedemo! :nono:
:sal: VRATIO, VRATIO, NENO SE VRATIOOOOOOOO,
EUROPOOO PAZI SE, OSJEČANI DOLAZEEEEE !!!
:sal:

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Sat Sep 12, 2020 9:41 pm

Redcode wrote:
Sat Sep 12, 2020 9:32 pm
Šime wrote:
Sat Sep 12, 2020 7:01 pm
Redcode wrote:
Sat Sep 12, 2020 6:29 pm
Realno ovo nije bio prekršaj na Bočkaju nwgo prekršaj Bočkaja i penal za Rijeku
Pa bio je đon??????
Ovaj ide djonom i ozlijedi Bockaja, a ti pricas o penalu za njih?!?!?
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

Post Reply