ELQ: Osijek - Basel

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
LegaLega031
Reactions:

Re: ELQ: Osijek - Basel

Post by LegaLega031 » Wed Sep 16, 2020 9:43 pm

Centarhalf wrote:
Wed Sep 16, 2020 9:29 pm
Džakaaaaaaaaa :papa:

Eee to je to što nam je za početak trebalo!

+Bjelkov nastup na presici bi danas trebao biti obavezan crtić prije spavanja za sve naše igrače tako da i oni sami sebe uvjere da oni ovo MOGU dobit!

Sutra u ovo vrijeme :drum: :sal: :drum:
Kraj prvog i pocetak drugog poluvremena :lol:

drvoznanja
Reactions:

Post by drvoznanja » Wed Sep 16, 2020 10:21 pm

https://telesport.telegram.hr/na-prvu/n ... s-dinamom/

Navijači Ferencvarosa protiv Dinama (foto + video).
Sad je kasno za organizirat protiv Basela, ali nije loše za znat za dalje. Očito se može :dknow:

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Wed Sep 16, 2020 10:58 pm

zanimljivo je da je miditijilililand ili kako se zovu, izbacio mlade dečkiće iz berna 3:0 ligi prvaka. da me netko pita za taj miditijililijajaland konto bi da je to neki klubić kao slaven prolupo. a opet ti mlađahni dečkići su toliko uvjerljivo ispred basela... čisto usporedbe odnosa snaga.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

Bruben
Reactions:

Post by Bruben » Wed Sep 16, 2020 11:11 pm

Kempes wrote:
Wed Sep 16, 2020 10:58 pm
zanimljivo je da je miditijilililand ili kako se zovu, izbacio mlade dečkiće iz berna 3:0 ligi prvaka. da me netko pita za taj miditijililijajaland konto bi da je to neki klubić kao slaven prolupo. a opet ti mlađahni dečkići su toliko uvjerljivo ispred basela... čisto usporedbe odnosa snaga.
Sutra se nastavlja eliminiranje švicarskih predstavnika. :tongue:

vu80
Reactions:

Post by vu80 » Thu Sep 17, 2020 6:21 am

Idemooooooooo!!!!!! :sal:

BirtijaOS
Reactions:

Post by BirtijaOS » Thu Sep 17, 2020 6:30 am

"Niko nije lud da spava, sve i da bi tija ne može..." :mrgreen: ufff

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Thu Sep 17, 2020 7:09 am

Ajmoooooooo!!
Pored rijeke... :fan: :k: :sal:
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

SamoOsijek
Reactions:

Post by SamoOsijek » Thu Sep 17, 2020 7:11 am

Danas počinje novo europsko putovanje našeg Osijeka. Nadam se da neće biti putovanje od samo jedne utakmice.

Ždrijeb nas nije pomazio. Basel je vrlo težak protivnik. S druge strane, drago mi je što smo izvukli protivnika kojeg nije nemoguće pobijediti, a opet je dovoljno veliko ime u europskom nogometu da naša pobjeda može vrlo jako odjeknuti.

Ono što moram reći da mi utakmica sa Rijekom nije donijela nekakav dodatni impuls optimizma pred ovu utakmicu. Rijeka nam je sa igračem manjem stvarala previše problema i unatoč visokoj pobjedi, nisam ohrabren. Bojim se da bi sa takvim izdanjem gadno stradali protiv Basela. Naravno, ovo je sasvim druga utakmica. Bjelica je imao još par dana više za pripremu igrača. I ono možda najbitnije. Možda je utakmica protiv Rijeke bilo baš ono što nam je trebalo tj. što je trebalo Bjelici. Visoka pobjeda, ali isto tako saznanja o mnogim slabostima naše igre. I naravno, bolji uvid u mogućnosti pojedinih igrača.

Basel je, po svemu, danas favorit. Njihova reputacija u europskom nogometu je neusporediva sa našom. Skuplja su ekipa, iskusnija u ovakvim dvobojima, a onda uz sve to prednost im je i što nema publike. Očito nisu u najboljem stanju, kako igrački, kako u formi, pa i u još nekim segmentima kluba, ali i dalje su favoriti. Nije mi se nikako svidjelo što je onaj njihov poraz protiv njemačkog trećeligaša dobio takvu pažnju. Nekako se kroz medije, a sve kroz prizmu tog njihovog poraza, želi provući teza da smo mi eto skoro pa favoriti, da ne bi bilo nikakvo iznenađenje da Osijek pobijedi,... Naravno, zastupljena je i teza da bi sa Kuleševićem bili topovsko meso za Basel, a eto sada sa Bjelicom smo skoro pa favoriti. Opet ću reći kao prije Rijeke. Bjelica je fantastičan trener, ali nije čarobnjak. Ne kažem da nam za pobjedu protiv Basela treba čarobnjak. Ne! Treba nam odlična utakmica, sa malo neraspoloženih pojedinaca, treba nam dobra, koncentrirana i organizirana igra, i naravno nešto sreće.

Ove sezone je bilo dosta manje ili više neočekivanih rezultata u europskim natjecanjima. Igra se jedna utakmica, u specifičnim okolnostima i sve je moguće. Nadam se da ćemo i mi, nakon današnje utakmice, biti jedno od tih iznenađenja.

:sal:

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Thu Sep 17, 2020 8:05 am

Ako prodjemo Basel, prva stvar koju treba odmah nakon utakmice napraviti je odgoditi utakmicu s Goricom! Utakmica se mora odgoditi najkasnije 8 dana prije termina odigravanja utakmice. S obzirom na njihovu trenutnu formu to bi bile 2 muhe jednim udarcem - odmor nakon Anorthosisa (i nadam se priprema za finalnu rundu kvalifikacija), i izbacivanje Gorice iz kolosijeka jer je tesko vjerovatno da ce oni zadrzati formu u kojoj su trenutno
:sal: VRATIO, VRATIO, NENO SE VRATIOOOOOOOO,
EUROPOOO PAZI SE, OSJEČANI DOLAZEEEEE !!!
:sal:

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Thu Sep 17, 2020 8:16 am

Vjerujem u promjenu formacije, pa čak dijelom i kadra, jer je u sam Bjelica najavio da bi promjena moglo biti...

Da sam na Bjelkovom mjestu:

-----------------------------Erceg---------------------------
-----Grezda-------------Žaper---------Bočkaj-------

Jurčević---------------Škorić-------------------Silva
-----Majstorović------Gutieri------Lončar--------

-----------------------------Ivušić---------------------------
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

Post Reply