5. k. Varazdin-Osijek

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
bijelo-plavi1988
Reactions:

5. k. Varazdin-Osijek

Post by bijelo-plavi1988 » Fri Sep 18, 2020 12:16 am

Igra se utakmica jako brzo, a Samir Toplak ceka skalp Bjelice da dokaze da je trener za Dinamo :sm:

Nedjelja 20.09.2020.
19:05 sati
sudi Bebek

Pobjedjujemo sa hendikepom za sve one koji sumnjaju.
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

Centarhalf
Reactions:

Re: 5. k. Varazdin-Osijek

Post by Centarhalf » Fri Sep 18, 2020 8:07 am

Da li pobjedjujemo s hendikepom - u to bas i nisam uvjeren. Ali u svakom slucaju moramo dobiti makar na guzove.

Ocekujem ispremijesan sastav gdje ce neki pojedinci koji su jucer odradili cijelu utakmicu poceti s klupe, a vjerovatno bi i Bockaj mogao odmoriti. Mierez bi mogao krenuti od 1. minute
:sal: VRATIO, VRATIO, NENO SE VRATIOOOOOOOO,
EUROPOOO PAZI SE, OSJEČANI DOLAZEEEEE !!!
:sal:

russell
Reactions:

Post by russell » Fri Sep 18, 2020 8:09 am

Bit ce gadno ovo, em je moral opet pao, em imaju 1 i po trening, daj 3 boda makar kako pa onda do gorice stignemo nesto promijeniti

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Fri Sep 18, 2020 9:06 am

ma kontam da nije moral pao, kakvo padanje morala. trebaju i oni racionalno gledati na stvari.
siguran sam da će biti promjena u prvom sastavu, ali nažalost Bjelica i stožer nemaju još uvijek širinu koju traže, pa je jedini razlog zašto će i protiv Vž neki igrati (iako bi im dobro došlo hlađenje na klupi, što je uvijek ok) to što su drugi nespremni ili ozdljeđeni.

kontam ipak da će Mierez krenuti od prve minute, jer sada već sigurno ima snage za 60 minuta, a lijevo Erceg. eeee sad, Grezda je zaslužio klupu, međutim ako će Pero opet morati igrati i "biti spreman" zato jer će fizioterapeuti ga učiniti "spremnim" onda bolje da on odmori pa da konačno bude spreman protiv Gorice za 10 dana! a ne ovako, nemamo od Pere ni P. Možda će netko predložiti da krene Ndockyt, ali isto nisam za to ako nije spreman.

bolje da Grezda krene od prve minute ali desno. Erceg lijevo, A "EL TORO" ( :love: :love: :love: ) na devetki. e sad... ja bi umjesto Kleinhaislera na tu poziciju stavio Holzhausera :mrgreen: :mrgreen: ok ok šala šala (al nije šala da ima u 5 utakmica 5 golova i 3 asista)... no dobro, Bohar ako potpisuje ne vjerujem da će biti tu već protiv vž, a i bilo bi neozbiljno bez upoznavanja s igračima na treningu ga odmah stavit u vatru.

ako je Jurčević spreman kontam da će on od prve minute, pa bar 60 minuta odigrati.

dakle, meni je najveći upitnik na toj "desetki". možda će opet krenuti Pero desno, Grezda lijevo, u špici Mierez a iza njega Erceg?

ahm... aj malo soli na ranu, zamislite da imamo Mirka i Miereza :blush: :blush: :blush: :blush:
Mirkooo vraaatiii seeeeeeeee :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Fri Sep 18, 2020 9:08 am

Bohar ako dođe,(ako se svi poljaci uspiju ispotpisivat na ugovor danas)ce bit gurnut u vatru u prvih 11 da ga jebes

-------------mierez-------------
bohar------laslo--------erceg
--------jugovic----zaper------
Jurčević--šogi--mile-silva
--------------ivušić----------------
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Fri Sep 18, 2020 10:27 am

Ocekujem isti sastav protiv Vž, ali mislim da Bohar nece igrati, Erceg vjv lijevo krilo a Pero ili Ndockyt desno. Mozda proba i s Piljem umjesto Lasla
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Fri Sep 18, 2020 10:59 am

Mene ova utakmica puno više zanima od one s Baselom, koliko god to suludo zvučalo. Jer upravo je to vrsta utakmice na kakvim smo lomili zube još od Zekića. A takve bi trebali dobijati samo na pristup. Koji je tradicionalno izostajao. Znajući da Bjelica u svakoj utakmici traži maksimum, mogao bi Varaždin gadno fasovat.
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

SakyOS
Reactions:

Post by SakyOS » Fri Sep 18, 2020 11:50 am

Istina. Nije se moglo puno očekivati od ove utakmice koliko god smo mi priželjkivali prolaz. Basel je ipak klasu jači, a naši još uvijek nisu taj mentalitet iz glave izbacili. To će Bjelko riješiti ali treba vremena. Da je došao ranije, mislim da bi ishod bio drugačiji ovako šta je tu je.
Utakmica sa Varaždinom će sad pokazati možemo li naprijed ove sezone ili ne. Moje mišljenje je da možemo i hoćemo.
Kad se uigraju dečki koji su pristigli, dođu još ta priželjkivana pojačanja, i maknemo one koji se nemogu nositi sa očekivanjima biti ćemo daleko jači nego prošle sezone. Al polako, utakmicu po utakmicu idemo rješavati i stepenicu po stepenicu do vrha!

:sal: :fan:

jopa332
Reactions:

Post by jopa332 » Fri Sep 18, 2020 3:02 pm

Uzet 3 boda kako god znamo... :sal:
"Moj Osijek pun je sunca, uz Dravu miran i tih, za mene ostat' će uvijek najljepša pjesma i stih!"

russell
Reactions:

Post by russell » Sat Sep 19, 2020 11:20 am

Ndockyt je spreman za sutra. Bas me zanima kako ce ga bjelko koristiti

Post Reply