5. k. Varazdin-Osijek

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Kempes
Reactions:

Re: 5. k. Varazdin-Osijek

Post by Kempes » Sat Sep 19, 2020 11:38 am

ako Pero nije 1 000 000% FIT, onda neću da krene od prve minute!
biti će isti kurac kao protiv basela. iako, da se razumijemo nije bio nešto loš, ali je bio... onako natruhe onoga što zna pokazati.

Bolje da se spremi ovih tjedan dana i bude superfit kada dolazi Gorica, a ne opet poluzalječen primi udarac i opet 5 dana ne trenira, pa mi opet... jooooooj oće biti Pero spreman? JEBEŠ TO!

Pa bolje da Grezda krene jer ne može ni on vječno odigrati slabo, ali desno krilo, a Erceg lijevo.

znam da će se činiti suluda ideja ali ja ću prije vidjeti zadnji pas od Žapera nego od Lasla ili Pilja, da, stavio bi njega iza Miereza, ko ga jebe, treba jednom napraviti i taj eksperiment. a i opasniji je po gol protivnika od svih ostalih veznjaka, osim što se Jugo golgeterski probudio, i da naravno da njegova pozicija ne smije biti upitna.

Ndockyt je kasični CM i da je 100% zdrav, vidio bi njega u paru s Jugovićem, iako Jugović je sigurniji kada mu je Žaper iza leđa, ajmo zamjenit uloge njih dvojice. uglavnom, krenuti će Lacika (a Merveil s klupe), iako nije oduševio nešto prema naprijed, svoj obol defanzivno itekako da.
ili u krajnju ruku staviti Jugovića iza Miereza? Kako god, Lacika je predmet napada zbog njegovih "nezavršnica", pa pada u sjenu što uglavnom dobro i vrlo dobro odradi u svim ostalim segmentima. Znači, njega za sada maknuti s pozcije 10tke.

e da, i još nešto poslije pajača, Grezda je u onoj utakmici protiv pro reke u kupu bio možda i naš najbolji igrač, uz Peru. Desno je uz Igora dosta dobro izgledao. Ok, jasno je da Bjelica voli igrače "s krivom nogom" na toj poziciji, ali ni on nikada ne robuje svojim idejama.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

LegaLega031
Reactions:

Post by LegaLega031 » Sat Sep 19, 2020 11:46 am

Mierez mora krenuti od prve minute, a ostalo neka Bjelko procijeni tko koliko može :sal:

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Sat Sep 19, 2020 12:14 pm

Mislim da bi mogao biti ovaj sastav:

Ivusic, Jurcevic, Majstorovic, Skoric, Silva, Zaper, Jugovic, Laszlo, Erceg, Ndockyt, Mierez.
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

Mladjo
Reactions:

Post by Mladjo » Sat Sep 19, 2020 12:34 pm

Bojim se da mierez još uvijek nema snage za više od poluvremena. Vjerujem da će do gorice biti fit, a ovo sutra dobiti kako god znamo i umijemo. Igra me u sutrašnjoj utakmici najmanje zanima. Zanima me voljni moment
Üdvözöljük a magyar barátainkat!

lokal88
Reactions:

Post by lokal88 » Sat Sep 19, 2020 1:32 pm

I ja sam za da Bockaj odmori ovu tekmu..sad ima priliku, ako ikoga treba stedit onda je to on...svi znamo sta moze kad je 100% spreman, a takav nam je najpotrebniji

Maverick
Reactions:

Post by Maverick » Sat Sep 19, 2020 1:33 pm

Naš trener nije rekao da će bod bit dobar, već da idemo na pobjedu i da je očekujemo i da ćemo se tako postaviti od prve minute.

Jel ja sanjam? 😎

Konačno taj stav!

russell
Reactions:

Post by russell » Sat Sep 19, 2020 2:00 pm

Valjda ce i biti tako :sal:

Volio bih da i beljo koju minutu uhvati

malta
Reactions:

Post by malta » Sat Sep 19, 2020 2:47 pm

Mladjo wrote:
Sat Sep 19, 2020 12:34 pm
Bojim se da mierez još uvijek nema snage za više od poluvremena. Vjerujem da će do gorice biti fit, a ovo sutra dobiti kako god znamo i umijemo. Igra me u sutrašnjoj utakmici najmanje zanima. Zanima me voljni moment
Ako idemo kako Bjelica kaže od prve minute po pobjedu, onda očekujem da napadamo s njim pa neka izadje u 60.toj i udje Beljo da malo osjeti igru

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Sat Sep 19, 2020 3:10 pm

malta wrote:
Sat Sep 19, 2020 2:47 pm
Mladjo wrote:
Sat Sep 19, 2020 12:34 pm
Ako idemo kako Bjelica kaže od prve minute po pobjedu, onda očekujem da napadamo s njim pa neka izadje u 60.toj i udje Beljo da malo osjeti igru
slažem se.

nego... pogledao sam sve moguće hajlajce istre u utakmicama u kojima je on igrao. znači nisam tražio njegove golove, nego i asiste koje ih je imao, ali i moguće situacije u kojima je on sudjelovao, a koje nisu rezultirale golom.

ako se sjećate protiv rijeke igrala su obojica. i on i Beljo, sada zbog još uvijek tanke klupe kontam da jedan mora ući i zamjeniti druoga. međutim, Mierez jako putno troši energiju protivnika i dosta ih navuče na sebe. njegove asistencije su se svodile uglavnom da ga traže ubačajima, a on leđima okrenut golu se izlakta za pozicijiu, zadrži loptu i traži povratnom suigrača koji dolazi iz drugog plana.

naravno, igrao je tako u istri, ali vidjelo se da zna jako dobro napadat protivnika "u leđa" i odigravati suigrače u for. uglavnom, pokazao je natruhe onoga što sam kontao da ima, a najvažnije u cijeloj priči da ne samo da on može biti dobar strijelac već taj drugi netko pored njega, drugi napadač, polušpica ili neka 10etka može sakupiti jako puno golova.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

Tominho
Reactions:

Post by Tominho » Sat Sep 19, 2020 3:14 pm

Moglo bi se nakupit golova i asista i njemu i Boharu ali i ostalima :P

Post Reply