5. k. Varazdin-Osijek

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
malta
Reactions:

Re: 5. k. Varazdin-Osijek

Post by malta » Sun Sep 20, 2020 9:57 pm

Tominho wrote:
Sun Sep 20, 2020 9:13 pm
Toplak ne može doći sebi kako Osijek igra.
Tolko nas je nahvalio nakon tekme na areni da to moram snimit i puštat :mrgreen:
Trpa se u stozer 🤪

Tominho
Reactions:

Post by Tominho » Sun Sep 20, 2020 10:11 pm

Tominho wrote:
Sun Sep 20, 2020 9:33 pm
Čekamo ocjenu za Ramona u Glasu i u Bijelo plavom podcastu :mrgreen:
Ivušić sigurno bez ocjene
Mierez i Silva ocjene 7, Ramon igrač utakmice

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Sun Sep 20, 2020 10:11 pm

pohvala bebeku,treba nekad i pohvalit kad dobro odradi posao
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Sun Sep 20, 2020 10:12 pm

Bravo ekipo!

Rutinski dobivena utakmica, hladnokrvno,bez ikakve komplikacije. Varaždin je bio nevidljiv, a dobro znamo koliko su nam nakon naseg vodstva takvi klubovi znali stvarati problema i otkidati bodova. Pa zašto je Toplakov Varaždin bio nevidljiv i sterilan? Pa sigurno ne slučajno, nego zato što im mi to niti u jednom trenutku nismo dopustili.

Presing u drugom poluvremenu protiv super moćnog Basela, kao i ovaj samouvjereni uraganski ulazak u utakmicu danas je Osijek kakvoga se PODRAZUMJEVA da uvijek zelimo gledati, ono sto ce Bjelko sigurno uvijek traziti od ekipe!

"MI SMO MOMČAD KOJA UVIJEK IMA IMPERATIV POBJEDE I TAKO ĆEMO ULAZITI U SVAKU UTAKMICU." :bravo:

Tako govori trener Osijeka. Tako govori covjek koji zna svoj posao i koji zna sto zeli od svoje ekipe.

"TAKO ĆEMO SE POSTAVITI I NA MAKSIMIRU I POLJUDU, U KRAJNJOJ LINIJI I DA IGRAMO U MANCHESTERU."

"Ne zelimo prosječnost, zelimo baš sam vrh i tko bude mogao ispunjavati postavljene zahtjeve ce biti tu." :bravo: To je pokazatelj, skolski primjer kako se ekipi gradi stav i razvija pobjednicki mentalitet. Nino Bule se prije ove izjave i nasmješio na Mihin nepotreban upit o nekakvom rezerviranom ulasku u utakmicu u last callu. A sto ne drugo i mogao, to je našem stožeru neshvatljivo.

Jako puno toga dobroga je ispred nas. Koliko se tu vec natruha organizirane igre i mehanizama vidi. Dodavanje prvom do sebe, kretnja igraca bez lopte, dubinske lopte u prostor kroz obranu a ne iza nje prema krilima, zato će i biti u početku vise zaledja, ali dok se sve ne uigra trebat ce vremena. Onakav korner nismo izveli ne pamtim, vidi se da su to uvježbavali. Jednostavnost... Ma milina! Tocno recept za riješiti protivnike kvalitete Varaždina.

Igor Silva je standardno nas najkompletniji igrač na terenu, ali jednom covjeku idu sve moje pohvale, a ujedno i isprike jer nisam vjerovao da ima takvo nogometno znanje, intelogenciju i da ce tako brzo ulaziti u formu kao sto je... Ramon Mierez! :) Kapa do poda doktore, tako se bori za Osijek. A kad si uz to jos tako tehnički potkovan i snažan igrač...Tek cemo vidjeti kakvu smo u zvijer dobili!

3 boda se vraćaju doma, idemo se dobro odmoriti i regenerirati i onda ludilo na tribinama protiv Gorice, a uopce ne sumnjam nakon viđenoga, ma i prije toga ne bih sumnjao, da ce zalaganje biti na jos vecoj razini!

Cestitke treneru, stozeru i igracima! Toliko mirno, opusteno, reklo bi se "lagano" da je bas bio gust gledati tekmu!

:k:
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

Tominho
Reactions:

Post by Tominho » Sun Sep 20, 2020 10:17 pm

Toplak:
"Nevjerojatno je s koliko se energije Osijek nametnuo u prvih 15 minuta. Kad to preživiš, onda dobiješ gol iz prekida. To me jedino smeta kod ove utakmice. Na kraju je presudila kvaliteta, ali to su takve utakmice. Ovaj Osijek nije onaj koji smo ranije gledali", rekao je Toplak pa dodao:

"Ne mogu dečkima zamjeriti ništa, dali su sve od sebe, ali mi ne možemo parirati Osijeku. Možemo raditi razliku protiv podjednakih momčadi, ali Osijek nas je stjerao u mišju rupu. Nismo mogli ništa."

Tominho
Reactions:

Post by Tominho » Sun Sep 20, 2020 10:25 pm

Ako se ikako može, treba nekako doći do inf.koliko su pretrčali Mierez, Erceg i Silva

3vilP
Reactions:

Post by 3vilP » Sun Sep 20, 2020 10:26 pm

Kad budemo mogli svako poluvrijeme 25-30 minuta igrati kao prvih 15 minuta ove utakmice, to će biti to

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Sun Sep 20, 2020 11:08 pm

Harry_Mata_Harry wrote:
Sun Sep 20, 2020 10:12 pm
Bravo ekipo!

Rutinski dobivena utakmica, hladnokrvno,bez ikakve komplikacije. Varaždin je bio nevidljiv, a dobro znamo koliko su nam nakon naseg vodstva takvi klubovi znali stvarati problema i otkidati bodova. Pa zašto je Toplakov Varaždin bio nevidljiv i sterilan? Pa sigurno ne slučajno, nego zato što im mi to niti u jednom trenutku nismo dopustili.

Presing u drugom poluvremenu protiv super moćnog Basela, kao i ovaj samouvjereni uraganski ulazak u utakmicu danas je Osijek kakvoga se PODRAZUMJEVA da uvijek zelimo gledati, ono sto ce Bjelko sigurno uvijek traziti od ekipe!

"MI SMO MOMČAD KOJA UVIJEK IMA IMPERATIV POBJEDE I TAKO ĆEMO ULAZITI U SVAKU UTAKMICU." :bravo:

Tako govori trener Osijeka. Tako govori covjek koji zna svoj posao i koji zna sto zeli od svoje ekipe.

"TAKO ĆEMO SE POSTAVITI I NA MAKSIMIRU I POLJUDU, U KRAJNJOJ LINIJI I DA IGRAMO U MANCHESTERU."

"Ne zelimo prosječnost, zelimo baš sam vrh i tko bude mogao ispunjavati postavljene zahtjeve ce biti tu." :bravo: To je pokazatelj, skolski primjer kako se ekipi gradi stav i razvija pobjednicki mentalitet. Nino Bule se prije ove izjave i nasmješio na Mihin nepotreban upit o nekakvom rezerviranom ulasku u utakmicu u last callu. A sto ne drugo i mogao, to je našem stožeru neshvatljivo.

Jako puno toga dobroga je ispred nas. Koliko se tu vec natruha organizirane igre i mehanizama vidi. Dodavanje prvom do sebe, kretnja igraca bez lopte, dubinske lopte u prostor kroz obranu a ne iza nje prema krilima, zato će i biti u početku vise zaledja, ali dok se sve ne uigra trebat ce vremena. Onakav korner nismo izveli ne pamtim, vidi se da su to uvježbavali. Jednostavnost... Ma milina! Tocno recept za riješiti protivnike kvalitete Varaždina.

Igor Silva je standardno nas najkompletniji igrač na terenu, ali jednom covjeku idu sve moje pohvale, a ujedno i isprike jer nisam vjerovao da ima takvo nogometno znanje, intelogenciju i da ce tako brzo ulaziti u formu kao sto je... Ramon Mierez! :) Kapa do poda doktore, tako se bori za Osijek. A kad si uz to jos tako tehnički potkovan i snažan igrač...Tek cemo vidjeti kakvu smo u zvijer dobili!

3 boda se vraćaju doma, idemo se dobro odmoriti i regenerirati i onda ludilo na tribinama protiv Gorice, a uopce ne sumnjam nakon viđenoga, ma i prije toga ne bih sumnjao, da ce zalaganje biti na jos vecoj razini!

Cestitke treneru, stozeru i igracima! Toliko mirno, opusteno, reklo bi se "lagano" da je bas bio gust gledati tekmu!

:k:
https://bijelo-plavi.com/wp/rutinski-dobiveno/
:sal: :wave:

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Sun Sep 20, 2020 11:29 pm

Odlično. Dominantno, bez obzira na minimalnu pobjedu. Ovakvim utakmicama se love velike stvari.
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

mariox
Reactions:

Post by mariox » Mon Sep 21, 2020 12:11 am

https://sportnet.rtl.hr/vijesti/542899/ ... a-ne-damo/

Tako je sa Dinamom slično dok je igrao kao sa" drugom" ekipom u HNL gol ,dva a protivnik nemoćan tri boda i to je to , vjerujem da je utakmica sa Baselom ostavila traga jer bi inače ovo bilo još i bolje sigurno bi dominirali više od 20 min a i ovo je pokazatelj da idemo u pravom smjeru.

Post Reply