6. k. Osijek - Gorica

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Post Reply
Luka1995
Reactions:

Re: 6. k. Osijek - Gorica

Post by Luka1995 » Wed Sep 23, 2020 11:14 pm

Tako sam ja jedan rođendan ko dijete slavio u 13:30 jer je dolazio hajduk u 17 :D
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

jopa332
Reactions:

Post by jopa332 » Thu Sep 24, 2020 12:23 am

Kempes wrote:
Wed Sep 23, 2020 9:01 pm
joooj lijepo objasnite, rođendan je svake godine, a utakmica tek svaka dva tjedna! :mrgreen: :mrgreen:
rođendan može čekati :lol: :party:
Glupost, utakmica 6. kola u sezoni 20/21, Osijek - Gorica je samo jednom u zivotu! Ovo se nikad nece ponovit vise, a rodjendan je svake godine... :party:
"Moj Osijek pun je sunca, uz Dravu miran i tih, za mene ostat' će uvijek najljepša pjesma i stih!"

Slobodna zona
Reactions:

Post by Slobodna zona » Fri Sep 25, 2020 7:58 pm

Trener Gorice: Osijek je jedna od najboljih ekipa u Hrvatskoj

Jako lijep izazov je pred nama i pripremamo se za njega vrlo odgovorno, budući da znamo da je Osijek u jako dobroj formi, čak i u maloj euforiji nakon dvije pobjede zaredom s novim trenerom. Prvi put igraju pred svojim navijačima i siguran sam da će se igrači i trener željeti dokazati. Mi moramo biti na svom maksimumu, a tako se za utakmicu i pripremamo", rekao je trener Gorice.

Unatoč bodovnoj prednosti Gorice u odnosu na Osijek, trener je svjestan da njegovu momčad sutra očekuje nimalo lak zadatak.

"Osijek je vrlo izbalansirana momčad, po mome mišljenju jedna od najboljih momčadi u Hrvatskoj. Rekao bih da nemaju slabu točku, na svakoj poziciji imaju prava rješenja u svakome segmentu. Momčad s takvim balansom mora ciljati na najviše pozicije i nema sumnje da će sutra biti veliki favorit

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Fri Sep 25, 2020 8:37 pm

Slobodna zona wrote:
Fri Sep 25, 2020 7:58 pm

Trener Gorice: Osijek je jedna od najboljih ekipa u Hrvatskoj

Jako lijep izazov je pred nama i pripremamo se za njega vrlo odgovorno, budući da znamo da je Osijek u jako dobroj formi, čak i u maloj euforiji nakon dvije pobjede zaredom s novim trenerom. Prvi put igraju pred svojim navijačima i siguran sam da će se igrači i trener željeti dokazati. Mi moramo biti na svom maksimumu, a tako se za utakmicu i pripremamo", rekao je trener Gorice.

Unatoč bodovnoj prednosti Gorice u odnosu na Osijek, trener je svjestan da njegovu momčad sutra očekuje nimalo lak zadatak.

"Osijek je vrlo izbalansirana momčad, po mome mišljenju jedna od najboljih momčadi u Hrvatskoj. Rekao bih da nemaju slabu točku, na svakoj poziciji imaju prava rješenja u svakome segmentu. Momčad s takvim balansom mora ciljati na najviše pozicije i nema sumnje da će sutra biti veliki favorit
Ante se ispod u komentaru članka složio s konstatacijom trenera Gorice i stavio točku na i :mrgreen:
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

Avtomatik
Reactions:

Post by Avtomatik » Sat Sep 26, 2020 1:52 am

volim ove diplomatske, 'osijek je jedna od deset najboljih momcadi u hrvatskoj'

Maverick
Reactions:

Post by Maverick » Sat Sep 26, 2020 6:32 am

Dobro jutro!

DiskoVrucica
Reactions:

Post by DiskoVrucica » Sat Sep 26, 2020 6:59 am

Momak pili naopako... :D

Slobodna zona
Reactions:

Post by Slobodna zona » Sat Sep 26, 2020 8:12 am

Piše u SN da se ekipa Gorice na pola puta morala vraćati nazad. Trener zaboravio alat. :mrgreen:

Image

jopa332
Reactions:

Post by jopa332 » Sat Sep 26, 2020 8:53 am

Vratioooooo, vratiooooo, Osijek se vratioooo!! :sal: :k:
"Moj Osijek pun je sunca, uz Dravu miran i tih, za mene ostat' će uvijek najljepša pjesma i stih!"

Slobodna zona
Reactions:

Post by Slobodna zona » Sat Sep 26, 2020 8:57 am

Ajoooooooo Osijek! :approve: :director: :drum: :k: :sal: :tongue:

Post Reply