7.k. Šibenik - Osijek

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Post Reply
Kempes
Reactions:

7.k. Šibenik - Osijek

Post by Kempes » Sun Sep 27, 2020 6:33 pm

ajooooj tkoo to otvara temu?!?! :mrgreen: :mrgreen: :drum: :drum: :drum:

03.10.2020. 17:00
ŠUBIĆEVAC, ŠIBENIK

hoće li Pero i Žaper biti spremni?
nadam se da hoće, ali ok, dovoljno smo "široki".

ne treba posebno naglašavati što se očekuje! P O B J E D A! (unatoč tome što je pol foruma praznovjerno kada ja otvaram temu :rotfl: )

Ok, najvažnije je samo jedno, da ne bude nikakva kiša bar ne pljusak.
nemojmo zaboraviti da teren u vž i ovaj na šubićevcu nemaju nove hibridne podloge, a na šubičevcu je prava muka igrati ako padne malo jača kiša, što nama nikako nebi išlo na ruku. :( :( :(

bude li težak teren, jebeno moramo iskoristiti svaki prekid!!!
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

NK Osijek - Jarun
Reactions:

Re: 7.k. Šibenik - Osijek

Post by NK Osijek - Jarun » Sun Sep 27, 2020 8:32 pm

Ono kad dan nakon pobjede nad Goricom potrošim dobar dio dana na komentare i analizu utakmice i ne mogu dočekati sljedeću subotu i novu utakmicu. Neprocjenjivo! :sal:

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Mon Sep 28, 2020 9:50 am

Zbilja ne zelim da ispadne da potcjenjujem Sibenik, ali mi smo u ovom trenutku daleko ispred njih po kvaliteti i bilo sto osim pobjede bih smatrao velikim neuspjehom. Naravno, decki to moraju pokazati i opravdati na terenu. Ne smije biti nikakvog polovicnog pristupa.

Sibenik ce sasvim sigurno igrati zatvoreno i pokusati na kontre ako im se ukaze prilika za to. Mislim da su i oni svjesni da bi im bod u ovoj utakmici s nama bio "ko kuca" i ocekujem da se postave u formaciju 4-5-1 u kojoj ce ta isturena spica vjerovatno biti ganac Prince Ampem koji im je bez premca najbolji igrac dosadasnjeg djela prvenstva. Prince je vrlo brz igrac, vizljast i sa solidnom tehnikom gdje si cesto dobrim driblingom iz mjesta otvara prostor za udarac, ali u ovoj utakmici ce takodjer imati protiv sebe puno kvalitetniju obranu nego je to imao u prethodnim utakmicama. Od ostalih igraca ne bih nikoga posebno izdvajao.

Ovo je jednostavno utakmica u kojoj ocekujem da stvorimo barem 10-ak izglednih sansi (naravno, ako nas pristup bude pravi) i da utakmicu rijesimo bez vece drame s 2-3 gola razlike.

Nama sljedeca 3 kola osim utakmice sa Sibenikom donose jos Lokomotivu i Istru i u te tri utakmice ocekujem laganih 9 bodova i apsolutno nista osim toga!
:sal: VRATIO, VRATIO, NENO SE VRATIOOOOOOOO,
EUROPOOO PAZI SE, OSJEČANI DOLAZEEEEE !!!
:sal:

DiskoVrucica
Reactions:

Post by DiskoVrucica » Mon Sep 28, 2020 10:21 am

Apsolutno se slazem, samo sto SIbenik nije bio bas toliko los u tim utakmicama koje su izgubili i imali su neke svoje sanse.

Po meni uz ozbiljan pristup svakako ne bi trebalo biti problema, ali opreza nikad dosta...

Kifla13
Reactions:

Post by Kifla13 » Mon Sep 28, 2020 10:25 am

Do sada ovaj dio sezone sa Bjelicom izvrsno odraden. Mi smo svoje napravili, 3 utakmice 3 pobjede. Lopticu smo prebacili hajduku i onima sto misle da ce biti ispred nas, oni sad moraju stiskat za Osijekom. Ne sumnjam u dobru pripremu za bunker i kako ga probiti. Prezadovoljan sam!

Slobodna zona
Reactions:

Post by Slobodna zona » Mon Sep 28, 2020 10:25 am

Nismo mi ekipa koja može reći "lako ćemo". Nikad sa Šibenikom nije bilo lako u Šibeniku. Novi prvoligaš uvijek ima dodatni motiv, solidan broj navijača na utakmici, naš bivši igrač kao njihov trener. Nema tu ništa lako i bez problema. Nema Osijek tu silinu da rješava takve utakmice s 2-3 razlike.

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Mon Sep 28, 2020 10:28 am

Bit će nezgodno, ali ne sumnjam u naša tri boda. Ne očekujem ljepoticu kola, već da onako zajedničkim snagama dođemo do pobjede. Nadam se jedino suhom vremenu, jer teren na Šubićevcu je grozan.
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

Slobodna zona
Reactions:

Post by Slobodna zona » Mon Sep 28, 2020 10:33 am

egoskop wrote:
Mon Sep 28, 2020 10:28 am
jer teren na Šubićevcu je grozan.

Očekujem najljepše bijele linije koje smo ikad vidjeli na HNL travnjacima. :tongue: :sm: :nono:
Last edited by Slobodna zona on Mon Sep 28, 2020 10:36 am, edited 1 time in total.

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Mon Sep 28, 2020 10:35 am

egoskop wrote:
Bit će nezgodno, ali ne sumnjam u naša tri boda. Ne očekujem ljepoticu kola, već da onako zajedničkim snagama dođemo do pobjede. Nadam se jedino suhom vremenu, jer teren na Šubićevcu je grozan.
A vremenska prognoza kaze da bi tamo trebala biti kisa od cetvrtka kasno navecer, pa preko cijelog vikenda ...

Ali mislim da je proslo vrijeme vadjenja na los teren, vjetar, sunce, visoku travu, itd ...
:sal: VRATIO, VRATIO, NENO SE VRATIOOOOOOOO,
EUROPOOO PAZI SE, OSJEČANI DOLAZEEEEE !!!
:sal:

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Mon Sep 28, 2020 10:38 am

Centarhalf wrote:
Mon Sep 28, 2020 10:35 am
egoskop wrote:
A vremenska prognoza kaze da bi tamo trebala biti kisa od cetvrtka kasno navecer, pa preko cijelog vikenda ...

Ali mislim da je proslo vrijeme vadjenja na los teren, vjetar, sunce, visoku travu, itd ...
Ma ne mislim da bi se vadili na to kakav je teren itd....ali lošiji teren više odgovara nominalno slabijoj momčadi, a to je Šibenik. Bit će ih teže probiti....srećom, imamo sada dosta igrača koji imaju odličan udarac s distance i to treba koristiti. Rafal po Labrovićevom golu. :D
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

Post Reply