8.k: Osijek - Lokomotiva

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Lualua
Reactions:

Re: 8.k: Osijek - Lokomotiva

Post by Lualua » Wed Nov 04, 2020 7:10 pm

A sada po 7.pobjedu. Meni najslađu. :sal:

SamoOsijek
Reactions:

Post by SamoOsijek » Wed Nov 04, 2020 7:25 pm

Čestitke treneru i igračima na pobjedi!
Zaslužena pobjeda koja je trebala tj. morala biti uvjerljivija.

Ovog puta, pohvalio bi Laszla. Odigrao je odličnu utakmicu i žao mi je što takvu igru nije okrunio golom. A morao je bolje reagirati u barem dvije situacije pred golom. Nikako mi nije jasno da on toliko poteže za svojim udarcem iz daljine. Zbilja ne znam, ali jel se on to negdje nazabijao takvih golova pa stalno pokušava ili o čemu se tu radi? Malo je to pretjerano. Ali, u svakom slučaju, jako dobra utakmica i samo se nadam da će tako nastaviti. Već je on znao pokazati da zna igrati nogomet, ali ne u kontinuitetu. Nadam se nastavku njegovih dobrih igara. I ovaj ponovni poziv u repku mu može biti poticaj.

Moram reći da puno više očekujem od Bohara. Fali mu odlučnosti, direktnosti i nekako mi se čini kao da je brzinu niže od ostatka ekipe. Volio bi ga vidjeti da je puno okomitiji prema golu. Ovako je tu dosta "pimplanja", a bez konkretnog učinka. Tu moram spomenuti i Bočkaja, koji je dobio dvadesetak minuta. On je odigrao kao da je "pao sa Marsa". Doslovno! Uopće nije ušao u ritam utakmice!

Također, nije mi se svidio penal Miereza. Ne penal kao penal, već način izvođenja. Već prošli penal mu je sretno ušao, sad opet isfuravanje nekog stila s kojim očito nije siguran i koji nije dovoljno uvježban. Čemu to?!

Najviše mi sviđa što iz utakmice u utakmicu vidimo tu želju, borbenost i motiviranost u igri. Svi igrači koji igraju to pokazuju. Bude tu i puno pogrešaka, ali nikome se ne može zamjeriti trud i zalaganje. A to je velika stvar!

Uglavnom, važna tri boda, nastavak serije pobjeda i u pozitivnoj atmosferi čekamo derbi na Poljudu. Moram priznati da se malo pribojavam te utakmice. Ne zbog snage Hajduka, već zbog ovog ritma od tri utakmice u sedam dana.

:sal:

Slobodna zona
Reactions:

Post by Slobodna zona » Wed Nov 04, 2020 7:31 pm

Može li Osijek već ove sezone ući u utrku za naslov s Dinamom?
- Može! Uvjeren sam da Osječani već ove sezone mogu može parirati Dinamu, budući da je lani taj sastav imao potencijal za borbu za drugo mjesto, a sad su jači nego što su bili. Osim odličnog trenera Nenada Bjelice, doveli su još nekoliko igrača koji su pokazali da su pojačanja i po igračkom kadru svakako su, uz Dinamo, najjači i najkvalitetniji u Prvoj HNL. I da nije bilo lošijeg starta (remi i dva poraza u prva tri kola, op. a.), da su bolje ušli u sezonu, već sad bi bodovno bili uz bok Dinamu, puhali bi za vrat aktualnom prvaku. No, prvenstvo je dugo, Dinamo je ove jeseni dodatno opterećen i europskim utakmicama, tako da neće biti iznenađenje približi li se Osijek na bodovnu razliku koja neće Dinamu jamčiti spokoj - rekao je Tomić,

13prase
Reactions:

Post by 13prase » Wed Nov 04, 2020 7:34 pm

Ne mogu shvatiti neke koji žele preko noći i rezultat i izgubiti onu strepnju i neizvjesnost samog praćenja utakmice. Ja osobno već 6 utakmicu u nizu pratim smiren kao vuk u vrijeme parenja i pjevušim refren pjesme koje se sjećamo samo Gunn i ja:"Ne brini mama, sve ide po planu..."
Da sve domaće dobijemo s 2:1, a gostujuće s 0:1 do kraja prvenstva JA zadovoljan.
P.S. Ako se moje želje obistine ostat ću bez rakije
:party:

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Wed Nov 04, 2020 7:37 pm

13prase wrote:
Wed Nov 04, 2020 7:34 pm
i pjevušim refren pjesme koje se sjećamo samo Gunn i ja:"Ne brini mama, sve ide po planu..."
Toga se čak ni ja ne sjećam :dknow:
Bili smo dobri, ovo je bilo rutinski, na kraju smo lijepo priveli utakmicu kraju. Trebao nam je treći gol, ali očito smo u nekoj mini krizi efikasnosti - koja se može rješiti samo novim pobjedama :sal:

Istok
Reactions:

Post by Istok » Wed Nov 04, 2020 7:45 pm

gunners wrote:
Wed Nov 04, 2020 7:37 pm
13prase wrote:
Wed Nov 04, 2020 7:34 pm
i pjevušim refren pjesme koje se sjećamo samo Gunn i ja:"Ne brini mama, sve ide po planu..."
Toga se čak ni ja ne sjećam :dknow:
Bili smo dobri, ovo je bilo rutinski, na kraju smo lijepo priveli utakmicu kraju. Trebao nam je treći gol, ali očito smo u nekoj mini krizi efikasnosti - koja se može rješiti samo novim pobjedama :sal:
:sal: U OVOM GRADU JEDNO IME JE

lokal88
Reactions:

Post by lokal88 » Wed Nov 04, 2020 7:55 pm

Uff kakve rijeci za kraj intervjua Bjelice...

Pero Pero...nema vise zajebancije i kredita, i ne samo on....sve je receno

Šime
Reactions:

Post by Šime » Wed Nov 04, 2020 7:56 pm

lokal88 wrote:
Wed Nov 04, 2020 7:55 pm
Uff kakve rijeci za kraj intervjua Bjelice...

Pero Pero...nema vise zajebancije i kredita, i ne samo on....sve je receno

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Wed Nov 04, 2020 9:36 pm

Pocetak drugog poluvremena kod vodstva 2:0 i tih 10, 15 minuta me je ostavilo bez daha. Odlicno!
Nisam navikao da tako igramo, pogotovo kada vodimo 2:0, ali ovdje se vidjelo da im ne damo disati i da trazimo taj 3. gol, samo ih je sreca spasila sto nisu tada primili gol ili dva. Nisu mogli prijeci na nasu polovicu tada, i mislim da je bilo 6 kornera za nas u prvih 5 minuta drugoga poluvremena.
Last edited by bijelo-plavi1988 on Wed Nov 04, 2020 9:55 pm, edited 1 time in total.
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

mariox
Reactions:

Post by mariox » Wed Nov 04, 2020 9:53 pm

bijelo-plavi1988 wrote:
Wed Nov 04, 2020 9:36 pm
Pocetak drugog poluvremena kod vodstva 2:0 i tih 10, 15 minuta me je ostavilo bez daha. Odlicno!
I poslije svega zapucanog se živciramo zadnjih 15 min umjesto 3,4-0 pa laganini pivo,za poludit

Post Reply