11.k: Hajduk - Osijek

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
SamoOsijek
Reactions:

Re: 11.k: Hajduk - Osijek

Post by SamoOsijek » Sat Nov 07, 2020 7:45 pm

Teško izvučen bod na Poljudu. Računao sam na naš umor, izostanak nekoliko igrača (treba reći da su i oni imali bitne izostanke), i na kraju, kad obraniš penal u zadnjoj sekundi utakmice, moraš biti zadovoljan i bodom.

Moram reći, da je meni osobno, vrijeme prije naših utakmica na Poljudu najgore vrijeme za biti član ovog foruma. Čitam toliko neutemeljenog preseravanja da mi bude muka pa prije utakmica sa Hajdukom puno manje čitam forum. Toliko kurčenje mi je nepodnošljivo. I to prije gostovanja kod ekipe gdje se naše pobjede nabroje na prste jedne ruke?!!! Pa tako čitamo o "razbijanju", "demoliranju", "trpanju sirotinje",... Užas!

Ali dobro, nadam se da smo sada ispucali poveću dozu preseravanja pa smo mirni do idućeg gostovanja na Poljudu. I naravno, novog razbijanja Hajduka na Poljudu.

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Sat Nov 07, 2020 7:55 pm

koliko je tovarčad imala penala do sada u ligi ? ..kontam najviše ...da ih ne seru ti penalčići iz napucanih ruku bi imali pola bodova manje ...oni kao da namjerno gađaju poluvisoke lopte da pogodi suparnicke u ruku ,ili spustaju glavom iz ubacaja direkt u ruke protivnika ,i onda dizu svi ruke i skviče i traze penal...eo danas su bile takve 3 situacije a dobili su 1 (zasluzeni) penal ...gamad kao da namjerno i utrenirano to radi :)
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

Istok
Reactions:

Post by Istok » Sat Nov 07, 2020 8:04 pm

Bod protiv ekipe iz donjeg doma - ok s obzirom na obranjeni penal u zadnjim sekundama.
Ponavlja se boljka- ne osigurat utakmicu na vrijeme, bilo je šansi , fali realizacija - opet.
Drugo poluvrijeme je igra iz neke bliske prošlosti. Ne pušim spike "stisli su nas", stisli su nas kolko smo dozvolili. Ne možeš golmanu sjest u krilo pa ako se obraniš napucavat na Miereza da on među trojicom mađionarski da gol. Slažem se da fali cijeli srednji red, al u 2. poluvremenu je bio razmak 30-40m Miereza i ostatka ekipe (i svaka mu čast kako se tuko s njima,teško ćemo ga otkupiti).
Te stvari nam se dešavaju pod svakim trenerom, realno ne možeš igrati presing 90 min.,al kad vidiš da ne možeš- digni obranu gore i vrši,da se izrazim mikro presing, nije mi dobro kad vidim da su nakon 10sek pred golom i da samo visokom koncentracijom ne primimo gol.
Nadam se da će se ozlijeđeni oporavit do utakmice sa onim drugim klubom i da nitko nije popušio 3 žuti danas.
Nema euforije,nema beznađa, dug je put, ali je pravi put.
SAMO OSIJEK!
:sal: U OVOM GRADU JEDNO IME JE

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Sat Nov 07, 2020 8:06 pm

:lol: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Image
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Sat Nov 07, 2020 8:06 pm

SamoOsijek wrote:
Sat Nov 07, 2020 7:45 pm

Moram reći, da je meni osobno, vrijeme prije naših utakmica na Poljudu najgore vrijeme za biti član ovog foruma. Čitam toliko neutemeljenog preseravanja da mi bude muka pa prije utakmica sa Hajdukom puno manje čitam forum. Toliko kurčenje mi je nepodnošljivo. I to prije gostovanja kod ekipe gdje se naše pobjede nabroje na prste jedne ruke?!!! Pa tako čitamo o "razbijanju", "demoliranju", "trpanju sirotinje",... Užas!

Ali dobro, nadam se da smo sada ispucali poveću dozu preseravanja pa smo mirni do idućeg gostovanja na Poljudu. I naravno, novog razbijanja Hajduka na Poljudu.
Ja i dalje tvrdim da smo mi od ovog Hajduka jači duplo, i to barem duplo. Isto kao i da su oni na razini možda Slaven Belupa.
Ali dobro, lako je biti pametan nakon utakmice u kojoj smo igrali bez pola prvog sastava i očito mrtvi 2. poluvrijeme.
:sal: VRATIO, VRATIO, NENO SE VRATIOOOOOOOO,
EUROPOOO PAZI SE, OSJEČANI DOLAZEEEEE !!!
:sal:

Redcode
Reactions:

Post by Redcode » Sat Nov 07, 2020 8:17 pm

Kempes wrote:
Sat Nov 07, 2020 7:31 pm
nevidim da je itko spomenuo onu hrpu smeća od komentatora.
ili smo odustali već?

za to humanoidno govno je i ćurković malo mače.
Jebo sam mu sve po spisku kad je izjavio da je Ivušić ranije izašao sa crte kod penala, a lijepo se vidi na snimci da nije
Sve dok smo živi i sve dok nas ima, sve dok je Osijeka na Dravi 💪

Lufus
Reactions:

Post by Lufus » Sat Nov 07, 2020 8:21 pm

nemesis wrote:
Sat Nov 07, 2020 7:55 pm
koliko je tovarčad imala penala do sada u ligi ? ..kontam najviše ...da ih ne seru ti penalčići iz napucanih ruku bi imali pola bodova manje ...oni kao da namjerno gađaju poluvisoke lopte da pogodi suparnicke u ruku ,ili spustaju glavom iz ubacaja direkt u ruke protivnika ,i onda dizu svi ruke i skviče i traze penal...eo danas su bile takve 3 situacije a dobili su 1 (zasluzeni) penal ...gamad kao da namjerno i utrenirano to radi :)
Otkad je var-a ne znam jel ijedna utakmica prosla bez njihovog penala

ljubica sataraš
Reactions:

Post by ljubica sataraš » Sat Nov 07, 2020 8:30 pm

Jel može netko pogledati uvećano/usporeno dali je igrač hajduka kod gola nakon prvog promašaja kada mu smeta Ndockyt, a prije drugog šuta loptu spustio/dirao rukom?
Zapadna tribina

Erdinger
Reactions:

Post by Erdinger » Sat Nov 07, 2020 8:34 pm

Ovako, kad povucemo crtu...

O Hajduku: 1.) realno ova promjena trenera kod njih nama nije isla u korist - zna se: novi trener, nova energija, bla bla bla... Sjetimo se samo kad je Kule dosao i prve utakmice u Koprivnici... A pored toga, Boro Primorac (koliko ga je vecina ovdje na forumu smatrala matorim prdonjom) je ipak covjek koji je 20 i kusur godina bio asistent Wengeru u Arsenalu! Pa valjda je te sve godine nesto i naucio...
2.) Koliko god svi smatraju da je Hajduk bio oslabljen ne igranjem Caktasa, u tolikoj mjeri se pokazalo da je to za njih bio plus jer su morali pronaci novi nacin igre - sto je Bjelici i ekipi i otezalo postavljanje nase igre u obrani. Da je Caktas igrao mislim da bi nama bilo lakse postaviti igru jer bi vecina lopti isle na njega i od njega...

O nama: na zalost, daleko smo mi jos od titule... Istina, prvih 11 ima tu kvalitetu bez daljnjeg, ali na zalost ne mozemo stalno igrati sa prvom postavom... Na nekim pozicijama imamo kvalitetne zamjene ali na vecini jos i dalje nemamo, i to ce biti glavni zadatak Bjelice i ekipe u ovoj sezoni - napraviti zamjene konkurentnijima prvoj postavi... A na kraju sezone podvuci crtu. Tko valja ostaje, a tko to ne moze pratit - cao...
Ljestvica se podigla i sada se pokazalo koliko mi u stvari imamo limitiranih igraca... Iskreno (moje misljenje): Pilj, Lopa, pa cak i Ndockyt (iako se vecina nece slozit) nemaju kvalitetu bit nista vise od zamjene... Mozes ih stavit u prvih 11 samo u nekim utakmicama kad igramo protiv dosta slabijih ekipa kad trebamo dobit na misice, i to je to...
Ono sto je pozitivno, je da se oko obrane ne moramo brinuti... Tu smo dobro postavljeni, pogotovo kad vidimo kako se Loncar razvija a i kad vidimo kako Ivusic brani... Za obranu nema zime, a za ostalo treba jos vremena...
Kad sumiram: narode, vratimo se na zemlju... Ova korona je sve sjebala i treba nam jos dosta vremena da sve sjedne na svoje mjesto... Ne ocekujmo da Bjelica ima carobni stapic pa da vec sutra imamo momcad za Ligu Prvaka... Trebaju jos puno znoja, krvi i suza prolit nasi igraci da bi dosli na taj nivo...

Yey
Reactions:

Post by Yey » Sat Nov 07, 2020 9:08 pm

Od svih izostanaka, danas bi nam najbolje došao Pero (da je fit).
Ovakve divljačine od utakmica njemu najviše odgovaraju.

Post Reply