12.k. : Osijek - Dinamo

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Yey
Reactions:

Re: 12.k. : Osijek - Dinamo

Post by Yey » Thu Nov 19, 2020 2:31 pm

bijelo-plavi1988 wrote:
Thu Nov 19, 2020 2:21 pm
Meni je Pilj bio jako dobar unazad par utakmica i ako je zdrav trebao bi igrati.
Atomski mrav neka uđe s klupe kad se protivnik malo umori.
I onda ih izdominira. :nunu:

misko2007
Reactions:

Post by misko2007 » Thu Nov 19, 2020 9:52 pm

I kojih 5 su na kraju zarazeni off the record???

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Fri Nov 20, 2020 11:37 am

Najava derbija kroz misljenja Roberta Spehara i Drazena Beseka

https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet ... 9-15032336
:sal: VRATIO, VRATIO, NENO SE VRATIOOOOOOOO,
EUROPOOO PAZI SE, OSJEČANI DOLAZEEEEE !!!
:sal:

Tominho
Reactions:

Post by Tominho » Fri Nov 20, 2020 12:27 pm

Laslo ozljeda :evil:

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Fri Nov 20, 2020 12:30 pm

Tominho wrote:
Fri Nov 20, 2020 12:27 pm
E nek ide vise u k....! Svaki put kad je neka bitna utakmica on je ili ozljedjen, ili alergican, ili neki k....! anger-- zid--
:sal: VRATIO, VRATIO, NENO SE VRATIOOOOOOOO,
EUROPOOO PAZI SE, OSJEČANI DOLAZEEEEE !!!
:sal:

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Fri Nov 20, 2020 12:52 pm

Tominho wrote:
Fri Nov 20, 2020 12:27 pm
A i tako ne bi bio u prvih 11 pored Pilja, Vukovica i Zapera.
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

LegaLega031
Reactions:

Post by LegaLega031 » Fri Nov 20, 2020 1:55 pm

Uh sto ovi purgeri podcjenjuju i nazivaju Bohara, Miereza, Ndockyta i ostale "klošarima"... Kako će sutra bit lijepo nakon utakmice hehe :party: :nunu:

Šime
Reactions:

Post by Šime » Fri Nov 20, 2020 2:46 pm

WIND OF CHANGE

"NIšta se ne mijenja, jer nema promjena, sve je uspavano, loše je i stagnira.." , sa tim stihovima započinje jedan od svojih hitova vukovarski reper General Woo.. I zbilja, kad bi pogledali HNL u prizmi zadnjih 20-tak godina, malo što se promjenilo.. Dinamo je sklopio taj sustav u ligi u kojem mu sve odgovara.. Ima u ligi svoju B momčad koja funkcionira na daljinski jednog lika iz Međugorja, imaju svoju mašineriju u savezu, u sudačkoj organizaciji, u medijima.. Ma razgranati su svugdje.. I u tom sustavu vrijednosti uzimaju naslove prvaka sa 20-tak bodova prednosti iz godine u godinu..

Refren pjesme koju sam spomenuo na početku glasi "Kad bi mogli probudit se da svejedno nam je.. Umjesto toga i dalje želim mijenjat sve, i sebe i druge i sve što poznajem".. I stvarno, često sam sebe zapitam, a vjerujem i svi vi.. Je li nam to potrebno? Boriti se sa jebenim vjetrenjačama kao Don Quijote? Al te misli srećom traju samo sekundu-dvije.. Jer ubrzo taj inat izađe na vidjelo.. JE, POTREBNO JE! Jer želimo poštenu ligu, pošten sport! Ne želimo da nam utakmice protiv Dinama sudi Matoc iz Zaprešića.. Ili nek ih sudi, al ajmo onda drugi put za isti susret pozvati Peru Perića iz Višnjevca ili Tenja.. Ajmo, eto.. Ako je to "pošteno"..

Imao sam par "sastanaka" sa pojedinim igračima našeg kluba ovaj tjedan.. Među ostalim pokazao sam im i poruke koje masovno pristižu na stranicu od navijača Dinama koji mole Boga da pobjedimo njihov klub i osvojimo naslov prvaka! Jer kažu, mooožda ako ih skinemo sa vrha ovaj Dinamo postane opet njihov Dinamo.. Bez braće Dalton na čelu! I bitno je da naši igrači shvate da je u ovoj borbi ogroman broj ljudi na njihovoj strani, da stoje iza njihovih leđa!

A zbilja se treba odati i posebno priznanje treneru Bjelici koji je ukomponirao ekipu od igrača koji su u svojoj karijeri osvojili malo (ili nimalo) trofeja, od ljudi koji su stvarno gladni trofeja jer žele krunu svoje karijere! Žele biti prvaci i osjećati se kao prvaci!

Jedan evergreen grupe Scorpions savršeno odgovara za kraj ovog teksta, u prijevodu bi refren glasio otprilike ovako : "Povedite nas u čarobni trenutak veličanstvene večeri , gdje će djeca sutrašnjice i dalje sanjariti o vjetru promjena.."

Sutra ćemo vidjeti hoće li vjetar biti povjetarac ili uragan već ove sezone! No jedno je sigurno, budemo li svi zajedno puhali punom jačinom pluća u isti rog, doći će vrlo brzo taj dan kad ćemo zlo koje je začaralo hrvatski nogomet otpuhati u (oprostite na izrazu) tri pizde materine!

Ovo je Osijek! Neka dođu - Molon labe!

BirtijaOS
Reactions:

Post by BirtijaOS » Fri Nov 20, 2020 10:17 pm

I dnevnik malog Zvoneta je pokidao u najavi utakmice.. Fantazija od teksta :fan:

zrile29
Reactions:

Post by zrile29 » Fri Nov 20, 2020 10:57 pm

BirtijaOS wrote:
Fri Nov 20, 2020 10:17 pm
I dnevnik malog Zvoneta je pokidao u najavi utakmice.. Fantazija od teksta :fan:
Sta kaže Zvone, mama te me pogotovo zanima sta kaže tata :) ?

Post Reply