12.k. : Osijek - Dinamo

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
nemesis
Reactions:

Re: 12.k. : Osijek - Dinamo

Post by nemesis » Sun Nov 22, 2020 6:17 pm

Kempes wrote:
Sun Nov 22, 2020 10:56 am
Lualua wrote:
Sun Nov 22, 2020 10:50 am
Meni je uvijek nakon takvih pobjeda užitak čitati protivnike. Tješe se brabonjci na jednom forumu kako niti jedan igrač Osijeka ne bi imao mjesto u prvoj ekipi dinama.
a da... naravno, klasika.
ja bi ih pitao... od milijun zagrepčana, oni niti jednog nemaju u prvom sastavu, a njima zabili golove dva rođena osječana??
taj moharami ima poster na zidu od Igora Silve, a dali bi tri teofilije katarine da imaju u sastavu Majstorovića umjesto njega.

teofilije katarine :lol: :lol: :lol:
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Sun Nov 22, 2020 6:40 pm

"jedva čekam osijek-dinamo!", "ni jednog igrača iz hnla ne vidim u prvih 11 dinama! "

a ja jedva čekam tvoj iduci podcast da te čujem i vidim purgeru :papa:

Image
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

zrile29
Reactions:

Post by zrile29 » Sun Nov 22, 2020 6:47 pm

nemesis wrote:
Sun Nov 22, 2020 6:40 pm
"jedva čekam osijek-dinamo!", "ni jednog igrača iz hnla ne vidim u prvih 11 dinama! "

a ja jedva čekam tvoj iduci podcast da te čujem i vidim purgeru :papa:

Image
Trebali bi i naši influenseri u svojim podcastima uvesti rubriku "igrači hajdina koji nisu kvalitet za NKOS" :cool:
Pa da se sprdamo na relacijama Brunci-Mierez, Laszlo-Caki, Majstor-KTC Itd...

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Sun Nov 22, 2020 8:19 pm

Yey wrote:
Thu Nov 19, 2020 2:31 pm
bijelo-plavi1988 wrote:
Thu Nov 19, 2020 2:21 pm
Meni je Pilj bio jako dobar unazad par utakmica i ako je zdrav trebao bi igrati.
Atomski mrav neka uđe s klupe kad se protivnik malo umori.
I onda ih izdominira. :nunu:
I ovako ih je izdominirao :mrgreen:
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Mon Nov 23, 2020 12:10 am

Reakcija Bjelice kod prvog gola je sve :fan:
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

sympathizer
Reactions:

Post by sympathizer » Mon Nov 23, 2020 6:30 am

Ja preležao nedjelju, bacio bljuc
Mi smo našoj općini obećanje dali...

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Mon Nov 23, 2020 8:48 am

- Obznanili smo kako imamo petoricu igrača koji su pozitivni na koronavirus, a ustvari bilo ih je sedam. Dakle, imali smo uvjete za traženje odgode derbija. No, zabranio sam da se o tome govori. Rekao sam igračima, ima nas malo, ali hrabri smo i jaki. Osjećao sam se moćno, a to sam prenio i na igrače, da možemo pobijediti Dinamo, o odgodi nisam ni pomišljao - veli Bjelica.
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

mariox
Reactions:

Post by mariox » Mon Nov 23, 2020 1:48 pm

Ramzes stavio fotku starta na Ercega Sportnet forum tj. kad je Erceg pokupio loptu glavom tu da je Erceg pao i uhvatio se za glavu i sve što ide uz to crveni bez ikakvog razmišljanja čak mi se čini da ga je malo zakačio nogom.

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Mon Nov 23, 2020 2:48 pm

mariox wrote:
Mon Nov 23, 2020 1:48 pm
Ramzes stavio fotku starta na Ercega Sportnet forum tj. kad je Erceg pokupio loptu glavom tu da je Erceg pao i uhvatio se za glavu i sve što ide uz to crveni bez ikakvog razmišljanja čak mi se čini da ga je malo zakačio nogom.
sa osijek fansa sam pokupio tu sliku. al zbilja dobro uhvacena fotka di vidis kolko igraci daju od sebe. i komentar jednog na tu sliku je dobar. zbilja nikog nije erceg razocaro mada mu ne ide

Šime
Reactions:

Post by Šime » Mon Nov 23, 2020 7:01 pm

[DALEKI ISTOK : POBJEDNIČKI STAV]

E, čovječe! Pobijedili smo. Pobijedili smo, a da ni oni najgori zli proroci nisu sumnjali da ćemo pobijediti. Pobijedili smo i sada gori. Sve gori jer smo sve bliže. A imamo priliku doći u egal već u srijedu. I iskoristit ćemo tu priliku. Iskoristit ćemo ju jer smo pravi.

Čitajući neke medije nakon utakmice interesantno je bilo vidjeti da je očito veća vijest bila to što je Hajduk(napokon) pobijedio Slaven, nego što smo mi pobijedili Dinamo. Još bolje je bilo vidjeti članak u kojem novinar određenog sportskog dnevnog lista kmeči jer je Dinamo bio oštećen od strane sudaca. Pazi to. I onda par totalno idiotskih članaka koji marginaliziraju učinak naših nogometaša i našeg tima, jer eto ovi sirotani su imali loš dan pa nam nisu uzeli unaprijed upisane bodove.

I sada kad gledam jasno mi je da mi nismo ekipa kojoj je sve servirano na pladnju i koja se samo treba prošetati kroz provincijsko blato. Nismo ti kojem će nacionalna sportska glasila pjevati hvalospjeve jer smo pobijedili Istru ili Slaven. Nismo ti čije će se igrače uzdizati do zvijezda jer su ostvarili jednu jebački bitnu asistenciju protiv tvrde i uvijek neugodne FC Flore. Nismo mi ti koji imamo četiri utakmice zagarantirane bodove protiv sestrinskih klubova u ligi. Da. Mi jednostavno nismo ti likovi.

Ali dobit ćemo tu zlatnu kantu već ove godine, jer mi imamo nešto drugo. Mi imamo tu glad za pobjedom. Imamo takvog trenera koji je svjestan da nas nitko sa strane neće pogurati. Imamo te dečke koji znaju da su za svaku pobjedu morali gristi, grebati, trčati, padati, ustajati se. Imamo i to da smo konačno nekako pobijedili taj naš dobroćudni ravničarski mentalitet i krenuli prema vrhu. Više nismo promatrači, postali smo glavni akteri. Protivnik je dobio direkt u facu, ali ima još dosta rundi do kraja.

Aleksandar Makedonski je rekao da je bolje imati vojsku ovaca koje vodi lav, nego vojsku lavova koje vodi ovca. Ako je itko od vas igrao FIFU ili PES uvijek je bio jedan onaj koji je mogao uzeti neku ekipu koja nije imala igrače sa 5 zvjezdica i na svoje znanje otresti nekog prepotentnog tulipana koji je uzeo Real, Barcelonu, Manchester City ili PSG. A on je to napravio zato što je točno znao što treba napraviti s tim igračima koje je dobio. Mi smo dobili takvu utakmicu protiv Dinama. Iako njih više cijeni transfermarkt, mi smo ih dobili, jer nas ne vodi ni lav, nego lisica. A kad lisici daš da vodi vojsku lavova granica ne postoji.

Možemo samo reći da Osječani dolaze.
#dalekiistok

Post Reply