9.k. Istra 1961 - Osijek

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Harry_Mata_Harry
Reactions:

Re: 9.k. Istra 1961 - Osijek

Post by Harry_Mata_Harry » Wed Nov 25, 2020 7:02 pm

Tekma pod radnim nazivom "Golijada na ikonskom HNL gostovanju u Puli" :fan:

Bule nakon 4. gola: "Idemo sada još jače!"

Ulasci Belje, Sekulića i Babina. :ave: Kakav to mora biti poticaj i priznanje, biti dio velikog tima!

Lepršavo, lijepo, a ujedno toliko borbeno i s idejom! Nakon onakve utakmice protiv konkurenta za naslov.

Cestitke Mierezu, koji se oporavio u rekordnom vremenu i koji se bori kao lav! Mile ponovno odličan, po tko zna koji put, Majstor također, to se vise ne isplati ni spominjati!

Cestitke ekipo, cestitke veliki šampionski time!

Strucni stožer koji dokazuje sto znaci izvuci volju i htijenje od igraca, uvijek i u svakoj tekmi, pokazati karakter kada si u zaostatku, želju i pobjednicki mentalitet!

A posebno bih istaknuo jednog igraca... Erca, tako se bori za Osijek! Presretan sam zbog tvojeg gola!

"Nek se napune sve arene ovog svijeta,
Ovaj dan je za nas poseban i vjetar povoljan!"

DHK 26
Osijek 26

Gazi Osječe! :k: :k: :sal:
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

Lufus
Reactions:

Post by Lufus » Wed Nov 25, 2020 7:03 pm

Mario Jurčević! Čovjek je pravo pojačanje, mirnoća, pregled igre, centaršut...

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Wed Nov 25, 2020 7:10 pm

znata li ono... ma ne daj bože da netko pomisli da uspoređujem s usranim dinamom, ali koliko puta sam ih gledao u hnlu protiv tih nekih žnj ekipa, igraju baaaaaaaaš zakurac i ne znaš ni sam kako, na kraju zakurac pobjede s 3-4 razlike.

pa kooonačno da tako nešto vidim od nas. istina, igrali smo slabije zbog objektivnih razloga... umor je tu kod istih igrača koji su izgurali tešku utakmicu protiv sotonista...

međutim, kod nas je uvijek ovo:
- odigramo jako dobro i pobjedimo sigurno
- odigramo jako dobro i ne uspijemo pobjediti da ga jebeš...
- odigramo loše i ne pobjedimo...

da odigramo onako mah... ništ spešl, pa pobjedimo s tri razlike? eeee toga se jebeno ne sjećam uopće...
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Wed Nov 25, 2020 7:15 pm

Danas vrlo loši Bohar, Pilj, Ndockyt. Ovaj potonji nešto bolji ulaskom u sredinu. Već standardno najbolji Mile, Silva, Žaper i Mierez.
Veliki naklon Mihaelu Žaperu. Koliko taj dečko zabija golova s obzirom na poziciju to je za svaku pohvalu. I onda Bišćan zove Lepinjicu i Nejašmića prije njega???
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

russell
Reactions:

Post by russell » Wed Nov 25, 2020 7:16 pm

Ja s druge strane, nikad nisam vidio da u 90 min trcimo ko psi za loptom, a da vodimo 4:1,meni je to ravno čudu, silasku mojsija sa sinaja

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Wed Nov 25, 2020 7:24 pm

Luka1995 wrote:
Wed Nov 25, 2020 7:15 pm
Danas vrlo loši Bohar, Pilj, Ndockyt. Ovaj potonji nešto bolji ulaskom u sredinu. Već standardno najbolji Mile, Silva, Žaper i Mierez.
Veliki naklon Mihaelu Žaperu. Koliko taj dečko zabija golova s obzirom na poziciju to je za svaku pohvalu. I onda Bišćan zove Lepinjicu i Nejašmića prije njega???
+
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

zrile29
Reactions:

Post by zrile29 » Wed Nov 25, 2020 7:25 pm

russell wrote:
Wed Nov 25, 2020 7:16 pm
Ja s druge strane, nikad nisam vidio da u 90 min trcimo ko psi za loptom, a da vodimo 4:1,meni je to ravno čudu, silasku mojsija sa sinaja
Do sada neviđeno, ili se barem ne sjećam a da nije hajdin...
Novi vjetrovi, Mirniji i sigurniji za naše osjećaje i pozitivu koja samo raste...

Vikend nova tri boda, nebitno 0:1 ili 1:4 iako ovo drugo bolje za samopouzdanje :D

mariox
Reactions:

Post by mariox » Wed Nov 25, 2020 7:48 pm

Nema kod Bjelka labavo još smo i gol razliku popravili :fan: jedino je mogao Miereza ranije izvaditi van inače ovakve smo utakmice nekad znali zasrat i baš mi drago zbog Ercega zaslužio je taj gol.

BirtijaOS
Reactions:

Post by BirtijaOS » Wed Nov 25, 2020 7:52 pm

Bravo svima! Užitak za gledanje! Fantazija! Rapsodija!

Ali jedne stvari sam se sjetio, sasvim bezveze, ispravite me ako griješim.. Čini mi se da Majstor nijednom nije proglašen za igrača utakmice na službenoj stranici a čovjek je konstantno među najboljima na travnjaku.. Srećom dobio je priznanje prošle sezone od Kohorte..

Samo kažem da je biti stoper ili zadnji vezni "kruh sa sedam kora", možeš gadno zajebat sve i to će svi primjetit a kad odradiš super svoj posao to primjete samo rijetki.. :mrgreen:

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Wed Nov 25, 2020 7:54 pm

pilj mi je bio ok cak. dosta je uspjevo zadrzat loptu u naletima njihovih kad uzememo loptu.

ndockytu 2 3 puta lopta pobjegne kad si ju da u for ><

dosta su mi svi umorni izgledali 2 pol

Post Reply