13.k: Rijeka - Osijek

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
nemesis
Reactions:

Re: 13.k: Rijeka - Osijek

Post by nemesis » Mon Nov 30, 2020 12:20 pm

https://www.novilist.hr/sport/nk-rijeka ... -zaskrilo/

U taboru »bijelih« nisu bili oduševljeni jučerašnjim suđenjem Jovića, smatrajući da je Riječanina oteo pobjedu.

🥰 pre slatki su...cmokich 😘
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Mon Nov 30, 2020 12:48 pm

Pa poznata je njihova rijecka mitomanija, barem smo mi jako dobro upoznati sa njom, i kada nas pokradu kao onda u kupu oni to prezentiraju da je bilo gresaka na obje strane.

A sto tek reci na ovaj penal koji im je bas drug Jovic sudio protiv Istre i kojega su morali pucati 3 puta, jer ono drvo Colak nije mogao nikako pogoditi:

Vjerojatno bi Novi List imao komentar na ovako sudjen penal da je to bilo sudjeno nama.
Zapravo ih najbolje ignorirati.
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Mon Nov 30, 2020 5:18 pm

Luka1995 wrote:
Mon Nov 30, 2020 10:01 am
Nakon prospavane noći treba biti realan. Dobar je bod na Rujevici. 820 je za respekt, pogotovo kad su ta dva neriješena kod treće i četvrte ekipe po jačini. Dinamo tek treba na Rujevicu i Poljud...
apsolutno!
gledajte, nisam ni ja drugačije razmišljao i svi vi dečki koji ste napisali kritično o našoj igri to stoji!
dakle, igra je bila loša, bezidejna, jaaako, ali jaaaaaaako su se sporo riješavali lopte, petljalo se u našoj trećini po oduzetoj lopti jako se sporo iznosila... ima tu nekih elemenata igre koji nisu najsretniji i inače, i naravno da treba to sve napomenuti i tko god kaže da je to jučer izgledalo dobro je lud!

naravno da to treba reći, i naaravno da zbog toga ne treba pravit dramu.
međutim, tko kaže da se mora protiv onakve rijeke odigrat utakmica za pamćenje? kada se kod rezultata 0:0 trebao suditi BAREM jedan penal? možda bi ih tim penalom "otvorili" pa poslije igrali fantaziju štopali duge lopte lijevim jajetom, pa desnim gađali rašlje kao Pero nogom?

ko se sjeća kada smo mi bili jesenski prvaci prije 20 godina da li smo mi imali loših utakmica te jeseni? ja i sada tvrdim da su bili rezultati bolji od igre u većini utakmica. kao da je to danas bitno...

uglavnom... konačno tjedan dana imaju da napune akumulatore i konačno da svi budu na broju. svi preduvjeti da protiv vž odigraju najbolju utakmicu ove jeseni su tu!
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Mon Nov 30, 2020 5:27 pm

Na kraju krajeva, nije loš ovaj tempo - dvije pobjede i jedan remi :D
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Mon Nov 30, 2020 8:42 pm

Strahonja nije ni spomenuo situaciju sa Mierezom :lol: a na onoj drugoj televiziji se ne moze niti ocekivati nesto drugo osim da je sudac u pravu (nije jos bilo, predvidjam).
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

Lualua
Reactions:

Post by Lualua » Mon Nov 30, 2020 9:25 pm

Ma moramo biti svjesni da jedino igrom i kvalitetom možemo biti prvaci. Logistika nam je i dalje takva da ne možemo računati na podršku ovakvog hnsa gdje predsjednik virka iz mamićevog šupkera. Kada se nešto greškom ili neznanjem svira u našu korist dolazi do žestokih osuda javnosti , mamićevih piskarala, kvazi stručnjaka tipa strahonja... a sve u svrhu ja nas jovići, pajaci,strukani ne bi slučajno iduće kolo "nagradili".
Borba, kvaliteta, stručnost-to nam je jedina šansa. Tako je i najbolje. Pazite nas se!

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Mon Nov 30, 2020 9:38 pm

Pa to pričamo odavno. Treba biti 20% bolji od Dinama igrački da anuliramo zakulisne igre. Mi još nismo na toj razini, što ne znači da nećemo postati.
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Mon Nov 30, 2020 9:59 pm

Ma samo da ove tri utakmice rijesimo na pravi nacin, niti njima nece biti svejedno docekati Bozic sa zaostatkom, makar imali dvije utakmice manje na koje bas i ne mogu racunati na sigurnih 6 bodova (Rijeka i Hajduk). A onda pripreme i nastavak prvenstva sa pojacanjima, jer ako budemo jesenski prvaci vrlo vjerojatno ce se malo vise odrijesiti kesa nego da smo 3. ili 4.

I zasto ne bi bili prvaci vec ove sezone, i zasto se ne bi Pampas zavrsio do kraja 6. mjeseca, neka zaposle jos Indijaca, Kineza... :mrgreen: tako da se rastanemo sa Gradskim vrtom kao prvaci i krenemo u kvalifikacije Lige prvaka sa Pampasa, e to bi bila prava prica koja bi se pamtila zauvijek.
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Tue Dec 01, 2020 12:33 pm

dobro... ovaj ne trećem poluvremenu komentira ruku na leđima MIEREZA zbog čega je on prenaglasio taj kontakt.... dobro tko ovdje nije normalan, pa koja jebena ruka na leđima, sapleo ga je nogom!!!!!!!

edit: zapravo, sad tek vidim da ga je zaustavio i rukom u nogom...
ja ne mogu vjerovati da to nije svirano i još više ne mogu vjerovati da se pola foruma slaže s tim...

boolesno
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

zrile29
Reactions:

Post by zrile29 » Tue Dec 01, 2020 5:23 pm

bijelo-plavi1988 wrote:
Mon Nov 30, 2020 9:59 pm
Ma samo da ove tri utakmice rijesimo na pravi nacin, niti njima nece biti svejedno docekati Bozic sa zaostatkom, makar imali dvije utakmice manje na koje bas i ne mogu racunati na sigurnih 6 bodova (Rijeka i Hajduk). A onda pripreme i nastavak prvenstva sa pojacanjima, jer ako budemo jesenski prvaci vrlo vjerojatno ce se malo vise odrijesiti kesa nego da smo 3. ili 4.

I zasto ne bi bili prvaci vec ove sezone, i zasto se ne bi Pampas zavrsio do kraja 6. mjeseca, neka zaposle jos Indijaca, Kineza... :mrgreen: tako da se rastanemo sa Gradskim vrtom kao prvaci i krenemo u kvalifikacije Lige prvaka sa Pampasa, e to bi bila prava prica koja bi se pamtila zauvijek.
Klada je pala, ako ovo ne bude do lipnja 2021. moram janjca okrenuti...

Post Reply