16.k. Osijek - Šibenik

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
jopa332
Reactions:

Re: 16.k. Osijek - Šibenik

Post by jopa332 » Sat Dec 19, 2020 5:47 pm

Reko sam odma nakon sto je Bjelica doso da ne ocekujemo cudo, malo nas je sve iznenadio niz pobjeda prije Gorice, ali nije ni on madjionicar... Trebat ce punoooo vremena da mi male utakmice rasturimo!
"Moj Osijek pun je sunca, uz Dravu miran i tih, za mene ostat' će uvijek najljepša pjesma i stih!"

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Sat Dec 19, 2020 6:21 pm

dobrodošla zimska stanka...
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

Lufus
Reactions:

Post by Lufus » Sat Dec 19, 2020 6:29 pm

zrile29 wrote:
Sat Dec 19, 2020 5:06 pm
Do kraja sezone potpisujem ovako "lošu" igru gdje nam protivnik stvori polušansu a mi pobijedimo 1:0
Ljudi moji, rezultat je bitan a dojam ostavljamo Milki...
Pa da, ali onda popiješ od Gorice 4 komada i još si dobro prošao.

Lufus
Reactions:

Post by Lufus » Sat Dec 19, 2020 6:39 pm

lokal88 wrote:
Sat Dec 19, 2020 4:54 pm
Ne mogu se oteti dojmu da je osijek bio ranjiv X60....
Da mi je vidit kak izgleda taj drkadija
http://radio.unios.hr/medijana-23-1-2020/
Romano Janečić djevojački Blažičko

zrile29
Reactions:

Post by zrile29 » Sat Dec 19, 2020 7:29 pm

Lufus wrote:
Sat Dec 19, 2020 6:29 pm
zrile29 wrote:
Sat Dec 19, 2020 5:06 pm
Do kraja sezone potpisujem ovako "lošu" igru gdje nam protivnik stvori polušansu a mi pobijedimo 1:0
Ljudi moji, rezultat je bitan a dojam ostavljamo Milki...
Pa da, ali onda popiješ od Gorice 4 komada i još si dobro prošao.
Kamo sreće da svako deseto kolo popijemo 4 komada a ostalo dobijemo 1:0 ili 0:1 :D

Bruben
Reactions:

Post by Bruben » Sat Dec 19, 2020 7:38 pm

Dojma sam da nemamo dovoljno dobro razrađen plan igre protiv ekipa koje se dolaze braniti poput Varaždina zadnje kolo i dijelom Šibenika danas. Na tome će trebati raditi tokom priprema, događat će se prosipanje bodova ako to ne popravimo ubrzo. Do sada je to prolazilo, no svaki puta uz priličnu nervozu. Ako želimo velike stvari to se mora odrađivati mirnije, makar se protivnik zavukao u šesnaesterac. Par tjedana priprema nije dugo, no neke stvari se mogu i moraju posložiti kako se na proljeće ne bi ponavljale ovakve utakmice kao današnja ili ona u VG. Uz pojačanje do dva, trebalo bi to ipak izgledati uvjerljivije. Svaka čast ekipi na gestu nakon utakmice, lijep potez. :)

LegaLega031
Reactions:

Post by LegaLega031 » Sat Dec 19, 2020 7:54 pm

Moram priznat da me malo iznenadila Bjeličina izjava da će dolasci ovisit o odlascima (da ih neće bit puno) i da neće bit većih promjena u prvom sastavu :roll:

russell
Reactions:

Post by russell » Sat Dec 19, 2020 8:22 pm

A sto bi htjeli? Skoro 2 mil potrosena na igrace, potencijalan otkup miereza i nekoliko slobodnih, nismo bas city da se mozemo samo tako razbacivati lovom. Nama treba doslovno 1 igrač u vezi i to je to. Okej dubina, zamjene i sl. Ali u 6 mj se samo toliko moze napraviti

Seltik
Reactions:

Post by Seltik » Sat Dec 19, 2020 10:25 pm

Zadnja 4 kola postižemo samo 1 gol, I to jako teško iz igre …
Sve mogu razumjeti ali da mi panično ispucavamo lopte doma protiv Šibenika u 60 oj minuti… to baš i ne...

Malo nas i jesu pomazili neki rezultati, u Rijeci bočkajeva majstorija, u Splitu obranjen penal, I sve ove 1:0 … a možda smo malo i precjenili svoje mogućnosti. Dio se odigrao i na pozitivan šok i na euforiju oko Bjelice.

Generalno jako nam fali jedan kreator sa idejom, I još jedan napadač.

Ekipa je u velikom padu i to pokazuje da onaj poraz od gorice nije bio slučajnost.
Bilo kako bilo, nakon onakvog starta, bodovni učinak i plasman su fenomenalni za ovu polusezonu.

Sad će Bjelica odradit pripreme i neki manji remont ekipe pa ćemo vidjeti kako će to sve izgledati na proljeće. :beer:

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Sun Dec 20, 2020 12:01 am

Bruben wrote:
Sat Dec 19, 2020 7:38 pm
Dojma sam da nemamo dovoljno dobro razrađen plan igre protiv ekipa koje se dolaze braniti poput Varaždina zadnje kolo i dijelom Šibenika danas. Na tome će trebati raditi tokom priprema, događat će se prosipanje bodova ako to ne popravimo ubrzo. Do sada je to prolazilo, no svaki puta uz priličnu nervozu. Ako želimo velike stvari to se mora odrađivati mirnije, makar se protivnik zavukao u šesnaesterac. Par tjedana priprema nije dugo, no neke stvari se mogu i moraju posložiti kako se na proljeće ne bi ponavljale ovakve utakmice kao današnja ili ona u VG. Uz pojačanje do dva, trebalo bi to ipak izgledati uvjerljivije. Svaka čast ekipi na gestu nakon utakmice, lijep potez. :)
Ne shvacam zasto se stalno potencira taj Varazdin... Pa oni nama nisu slozili 1 polupriliku ovdje, ubili smo ih u svakom smislu i totalno sam opusteno gledao tekmu... Imali smo glavu i rep...Ovo danas ne bio kaos, od početka sam bio nervozan cim je antitalent Talys u ekipi i nema Majstora, a da ne pricam da nas je Šibenik igrom ubio kao i Rendula s komentarima s klupe, bio je puno agilniji od Bjelice
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

Post Reply