17.k. Lokomotiva - Osijek

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Post Reply
Mladjo
Reactions:

Re: 17.k. Lokomotiva - Osijek

Post by Mladjo » Wed Jan 20, 2021 12:08 pm

Harry_Mata_Harry wrote:
Wed Jan 20, 2021 12:38 am
Mladjo wrote:
Tue Jan 19, 2021 10:35 pm
Zatvorene ekipe jedino i možeš probiti preko krila 😉 ali neki romb kakav smo znali igrati pod zekićem, zašto ne
Kako romb s ovim igračima a da su Bohar i Mierez napadaci? Žaper može pokriti DM poziciju u 4-4-2 s rombom, ali svejedno meni je draže njega vidjet na klasičnoj osmici... Krila Bočkaj i? Tko bi bio drugo krilo ..Erceg? Jedino da Topcagic ide naprijed. Onda tko je istureni veznjak, nemamo takav profil... Caktaš bi bio idealan za to... Ma, nema sanse da se to dogodi pod Bjelicom i s ovim kadrom, on jednostavno ne gaji takav stil igre...
ma lamentiram bvzv. Zato što smo došli u situaciju da nam je srce veznog reda od najslabijeg postalo najjači dio ekipe. Točnije, kvalitetom najbolje pokriven dio. Ako ih zdravlje sve posluži, bjelica će stvarno biti na slatkim mukama. Ili će jednostavno biti u prilici izabrati po trojicu najboljih za svakog pojedinog protivnika. To je nešto što definitivno nikada nismo imali.
Üdvözöljük a magyar barátainkat!

SamoOsijek
Reactions:

Post by SamoOsijek » Fri Jan 22, 2021 8:38 am

Danas nastavak prvenstva i utakmica sa Lokomotivom.
Svi očekujemo tri boda, međutim, bojim sa da to neće biti niti malo lagan posao. Čitam komentare o Lokomotivi koja je kandidat za ispadanje, o lošoj Lokomotivi,... Međutim, pogledao sam njihov roster, nešto izmijenjeni roster i nisu oni baš ekipa za "lako ćemo". Naravno, najviše bi volio da me ekipa razuvjeri i da ih "razbucamo".

Otišli su im Karačić i Kolinger, prvi napadač Tuci je teže ozljeđen,... Doveli su Leškovića i ako je spreman, u njemu i onom Grku imaju solidan stoperski par. Doveli su Matea Marića, brata našeg Mirka. Ne znam kakav je. Došao im je Branimir Cipetić iz Širokog, igrač za kojeg smo svojevremeno bili zainteresirani mi i Hajduk. Imaju standardno one svoje Kosovare... Čak su doveli i nekog brazilca Emersona, ali on je totalna nepoznanica. I da, imaju novog trenera, Jerka Leku. Sigurno će i on donijeti neke svoje nove ideje. Uglavnom, po meni, Lokomotiva je jedna sasvim solidna ekipa.

Ono najbitnije, mislim da smo kvalitetnija ekipa i to moramo pokazati na terenu. Bitno je vratiti čvrstinu u obranu jer teško je pobjeđivati utakmice, pogotovo gostujuće, ako ti svaki protivnik zabije gol. Na pripremama to nije izgledalo najbolje. Prvenstvo je prilika za pokazati se u boljem svijetlu.

:sal:

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Fri Jan 22, 2021 8:40 am

Idemo dečki po pobjedu! :party: :sal:
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

russell
Reactions:

Post by russell » Fri Jan 22, 2021 8:46 am

Konacno :sal: :sal:

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Fri Jan 22, 2021 9:09 am

SamoOsijek wrote:
Fri Jan 22, 2021 8:38 am
Otišli su im Karačić i Kolinger, prvi napadač Tuci je teže ozljeđen,... Doveli su Leškovića i ako je spreman, u njemu i onom Grku imaju solidan stoperski par. Doveli su Matea Marića, brata našeg Mirka. Ne znam kakav je. Došao im je Branimir Cipetić iz Širokog, igrač za kojeg smo svojevremeno bili zainteresirani mi i Hajduk. Imaju standardno one svoje Kosovare... Čak su doveli i nekog brazilca Emersona, ali on je totalna nepoznanica. I da, imaju novog trenera, Jerka Leku. Sigurno će i on donijeti neke svoje nove ideje. Uglavnom, po meni, Lokomotiva je jedna sasvim solidna ekipa.
emmerson dioklecijano :sm: neznam kako nije u hajduku završio... :mrgreen: taj je već bio kod njih i nije se nametnuo pa su ga poslali na posudbu u latviju... buraz od Mirka igra zadnjeg veznog, jbg... mi bi smo ga jedino iz objesti doveli jer trenutno smo puni u vezi.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

Kifla13
Reactions:

Post by Kifla13 » Fri Jan 22, 2021 9:28 am

Molim ako netko ima link, nemam arenu.

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Fri Jan 22, 2021 9:34 am

Kifla13 wrote:
Fri Jan 22, 2021 9:28 am
Molim ako netko ima link, nemam arenu.
juce sam bas uplatio 5 € za novih mj dana

https://www.cableguy.pro/?fbclid=IwAR3C ... ZrwQo67pCI

vec sam par puta stavio link pa ne zelim da ispadne da ih promoviram koda su moji. al znam kolko sam se ja jebo dok nisam naso nesto sto radi kak spada pa zato šeram ovo ko god da pita za prijenos da mu probam muke skratit

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Fri Jan 22, 2021 10:10 am

Očekujem pobjedu ali nimalo laku. Imam neki osjecaj da ce biti ili-ili scenario. Prvi da mi preokrenemo s njihovih 1-0 iz neke kontre na 1-2, pa tu cak do kraja mozda odemo na 1-3. Drugi kojeg je puno vise bojim je nase vodstvo od 0-1, pa onda takav rez do 80' i strepnja kak ce zavrsit...
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

DiskoVrucica
Reactions:

Post by DiskoVrucica » Fri Jan 22, 2021 10:22 am

0-2 na poluvremenu i tako ostaje do kraja :D

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Fri Jan 22, 2021 10:29 am

0 5

mierez 3, bockaj 1, skoric 1

Post Reply