17.k. Lokomotiva - Osijek

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Tominho
Reactions:

Re: 17.k. Lokomotiva - Osijek

Post by Tominho » Fri Jan 22, 2021 9:47 pm

Vidim sad u izjavi Bjelice da želi presing 90min i da ima zamjene koje to mogu odraditi.
Baš to sam vidio kad sam gledao klupu prije tekme.
Jbt! klupa: Laslo, Erceg, Brlek 💪💪

Seltik
Reactions:

Post by Seltik » Fri Jan 22, 2021 11:42 pm

Jebote, 3:0 bez da smo se pretjerano potrudili.

Mislim neznam, ali… ne usudim se ni sanjati…
Tresem se na pomisao da na Osijek - Hajduk će možda biti zatvorene tribine, da možda najbolju sezonu u povijesti kluba, gledam na tv-u, a uživo sam gledao 0:4 ili koliko već protiv jebene Istre prije sada već dosta godina na Gradskom Vrtu… ja, I nas 500 na istoku. :sm:

duboko u sebi govorim, ma nećemo bit prvaci.. pa di.. kako.. pa jebote Dinamo, pa Rijeka.. pa neznam… pa nismo toliko jaki… neka nevjerica u ovo sve, a opet pre dugo traje, da bi bilo slučajno. Imamo šansu koje možda nismo svjesni, iako pričamo o tome, ali duboko u sebi možda još nismo ni svjesni… da smo tu negdje… da ne fali puno…

Vozim se gradom nakon utakmice, kažem curi, koju naravno to ne zanima previše, ali joj kažem, jer moram to podjeliti s nekim… jebote.. jel znaš ti šta će to bit u gradu ako mi uzmemo jebeni naslov prvaka Hrvatske ?!?!? .. odgovara ona: ...pa zašto misliš da će baš toliko biti nešto posebno… stojim na semaforu, tražim na fejsu video sekciju NK Osijeka… puštam joj onaj video sniman sa istoka na Wilsonovu trenutka kada protiv Lokomotive pada gol za izjednačenje za eventualno drugo mjesto.. za jebeno EVENTUALNO drugo... ako damo još jedan… ona euforija, onaj krik mase… rekoh, pa sad ovo pomnoži sa 100... uglavnom ...ne slušam ju više šta priča, vrtim u glavi grad kako gori, veselje, euforija, neznam… da jednom ulice grada gore zbog Osijeka, da ova prodana šuga što puca vatromete u ponoć kad nikog nema, se sakrije u mišje rupe dok grad gori zbog bijelo plavih… pa onda mogu i umrijeti… :beer:

:sal: :k:

lokal88
Reactions:

Post by lokal88 » Sat Jan 23, 2021 9:00 am

Ovo da svi u klubu, posebno igraci procitaju pred svaku utakmicu mislim da bi nestalo trave na terenu od pretrcanih km
Svaka cast :bravo:

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Sat Jan 23, 2021 9:18 am

nemogu da se ne osvrnem opet na komentatora jučer,koliko mu je samo krivo bilo ,pa to se osjetilo ajme :mrgreen: ,na lokomotivinih par šansi vrištanje,na osijekove akcije i golove ništa :)
identicna situacija u sažetku,na osijekov 4 gol ,nije erceg ni zabio ovaj vec viče "ali gol ne vrijedi" .čoban ,jesmo ga unesrećili :)
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

malta
Reactions:

Post by malta » Sat Jan 23, 2021 10:01 am

Na stranu komentator, ali kvaliteta prijenosa je užasno loša.
Npr vani kad je provjera VAR, na TV vidiš što suci gledaju. Mi gledamo Bebeka. Čak ni u sažetak ne staviš sliku VAR, a bila je dva puta bitna provjera. Npr zaleđe Miereza je bilo valjda milimetar.
O tome je i Bjelica pričao da je jako loše.
U prvom poluvremenu su stavili mikrofon negdje uz teren i sve to se čulo glasnije od komentatora. Uglavnom, jako jako loše.

SamoOsijek
Reactions:

Post by SamoOsijek » Sat Jan 23, 2021 10:07 am

Čestitke treneru i igračima na pobjedi!
Čudna utakmica gdje smo, po meni, ni malo spektakularnom igrom uvjerljivo pobijedili. Tu moram reći da me Lokomotiva dosta neugodno iznenadila. Mislim da imaju puno bolji kadar od ovoga što prikazuju na terenu.

Utakmica se razvijala u nekom idealnom smjeru. Pogreška golmana za vodstvo, penal, igrač više,...

Sviđa mi se što nismo primili gol. Tvrda obrana bit će temelj za sve naše uspjehe. Nisam siguran koliko će tu Lončar biti prava zamjena za Majstorovica, iako je jučer odigrao odličnu utakmicu. Super bi bilo da on uspije i da u domaćem igraču dobijemo pouzdanog stopera za prvi sastav.

Uvod u nastavak sezone kakav smo samo mogli poželjeti. Sad samo treba nastaviti niz već protiv Istre.

:sal:

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Sat Jan 23, 2021 10:08 am

Lokomotiva je igrala koliko smo im dopustili.
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

Redcode
Reactions:

Post by Redcode » Sat Jan 23, 2021 10:17 am

Meni je Caro bio prilično dobar. Siguran. Dobar u dodavanjima. Nije dodavao prvom do sebe, nego je preskakao igrača u nizu i pokušavao tražiti veznoga, a ne u nedogled loptu u zadnjoj liniji
Sve dok smo živi i sve dok nas ima, sve dok je Osijeka na Dravi 💪

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Sat Jan 23, 2021 12:38 pm

Nakon odgledane snimke, moram reci da sam vise nego zadovoljan vidjenim. Vratio se gard pobjednika kakav trebamo imati u svakoj utakmici.

Ne bih nikoga previse izdvajao, svi su bili vrlo dobri ili odlicni. Milos mi se svidio, vidi se da mu fali nastupa, ali isto tako se vidi da ima kvalitetu za Osijek kakav se gradi.

Mierez standardno dobar, ultrakoristan centarfor koji daje ogroman obol u svakoj utakmci, zabio ili ne. Izdvojio bih jos i Peru Bockaja. Odlicna njegova partija. Dugo nije odigrao bolju utakmicu. Steta sto nije ono uslo, bila bi to golcina kola.
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Sat Jan 23, 2021 1:11 pm

Izdvojio bih i Brlekove dvije lopte sa ocima kada je nasao glavu Jugovica i onda kada je dao loptu za Miereza kroz sredinu, uskoro ga nitko nece moci izbaciti iz prvih 11 i to sve za malo vise od 15 minuta igre.
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

Post Reply