21.k: Dinamo - Osijek

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
hihmih
Reactions:

Re: 21.k: Dinamo - Osijek

Post by hihmih » Sun Feb 14, 2021 2:09 pm

Evo upravo dosudjen penal Monacu, skoro indenticna ruka kao i jucer( s tim da je nasa i ocitija, sada Monacu dosudjen polozaj ruke prema dolje a nasa je bila prema gore), Var potvrdio i bez pregleda snimke glavnog suca. Ako budem nasao postavim link.

k_u_k_a
Reactions:

Post by k_u_k_a » Sun Feb 14, 2021 2:14 pm

bijelo-plavi1988 wrote:
Sun Feb 14, 2021 2:01 pm
k_u_k_a wrote:
Sun Feb 14, 2021 1:54 pm
donic91 wrote:
Sun Feb 14, 2021 12:16 pm
u međusobnim omjerima trenutno Dinamo 2:1 uz gol razliku od 5:3. Ukoliko u zadnjoj utakmici dobijemo sa 2:0 kod kuće tu smo u boljem položaju.(praktički nam ta utakmica na GV nosi 4 boda ukoliko npr dobijemo 2:0)
Moramo dobiti sa 3 razlike jer u slucaju istog broja bodova i iste medusobne gol razlike, gledati ce se ukupna gol razlika, a tu ih necemo stici do kraja sezone.
Gol u gostima?
Nisam bas siguran, idem izguglat.
Kupujem dresove (stare i nove) i šalove NK Osijek!

Šime
Reactions:

Post by Šime » Sun Feb 14, 2021 2:16 pm

donic91 wrote:
Sun Feb 14, 2021 12:16 pm
u međusobnim omjerima trenutno Dinamo 2:1 uz gol razliku od 5:3. Ukoliko u zadnjoj utakmici dobijemo sa 2:0 kod kuće tu smo u boljem položaju.(praktički nam ta utakmica na GV nosi 4 boda ukoliko npr dobijemo 2:0)
Onda smo izjednaceni međusobno i odlučuje gol razlika, a tu su oni još uvijek bolji...

k_u_k_a
Reactions:

Post by k_u_k_a » Sun Feb 14, 2021 2:18 pm

Izguglao! :D

Klub koji pobijedi na utakmici osvaja tri (3) boda, a kod neriješenog rezultata svaki klub
osvaja po jedan (1) bod.
Ako klubovi osvoje isti broj bodova, o plasmanu odlučuje bolja razlika između datih i
primljenih golova. U slučaju iste gol razlike, bolje mjesto na tablici zauzima momčad koja je
postigla više golova, a ako su postigli isti broj golova dijele mjesta koja im pripadaju.
Ukoliko se radi o utvrđivanju pobjednika natjecanja ili mjestu koje utječe na prijelaz u
viši ili niži rang natjecanja, ili mjesto koje osigurava sudjelovanje u međunarodnim natjecanjima,
u slučaju jednakog broja bodova, plasman se utvrđuje na osnovu dodatne tablice od rezultata
koje su u međusobnim utakmicama postigli klubovi sa jednakim brojem bodova.
Plasman na dodatnoj pomoćnoj tablici utvrđuje se zbrojem osvojenih bodova.
Ako je zbroj bodova jednak, odlučuje razlika između datih i primljenih golova.
Ako je i ova razlika jednaka, odlučuje veći broj postignutih golova u gostima (kada su u
kombinaciji dva kluba)
, odnosno veći broj postignutih golova (kada su u kombinaciji tri ili više
klubova).
Ako se ni na ovakav način ne može utvrditi plasman, onda se odigravaju utakmice
između zainteresiranih klubova i to:
- dvije utakmice po dvostrukom kup sustavu, ako su u kombinaciji dva kluba,
- tri utakmice po jednostrukom bod sustavu na neutralnom terenu, ako su u kombinaciji
tri kluba,
- potreban broj utakmica, po jednostrukom bod sustavu, na neutralnom terenu, ako su u
kombinaciji četiri ili više klubova.
Ukoliko se usaglase klubovi, umjesto odigravanja ovih utakmica, pitanje pobjednika
može se utvrditi ždrijebom koji će provesti nadležni natjecateljski organ.
Ukoliko se natjecanje odvija osim bod i kup sustavom i sustavom odigravanja iz članka 7.
ovog Pravilnika, propozicijama sustava na koji se odnosi bit će posebno utvrđen način odvijanja
natjecanja i način utvrđivanja plasmana.

Moramo ih dobiti 2:0.
Kupujem dresove (stare i nove) i šalove NK Osijek!

Šime
Reactions:

Post by Šime » Sun Feb 14, 2021 2:21 pm

k_u_k_a wrote:
Sun Feb 14, 2021 2:18 pm
Izguglao! :D

Klub koji pobijedi na utakmici osvaja tri (3) boda, a kod neriješenog rezultata svaki klub
osvaja po jedan (1) bod.
Ako klubovi osvoje isti broj bodova, o plasmanu odlučuje bolja razlika između datih i
primljenih golova. U slučaju iste gol razlike, bolje mjesto na tablici zauzima momčad koja je
postigla više golova, a ako su postigli isti broj golova dijele mjesta koja im pripadaju.
Ukoliko se radi o utvrđivanju pobjednika natjecanja ili mjestu koje utječe na prijelaz u
viši ili niži rang natjecanja, ili mjesto koje osigurava sudjelovanje u međunarodnim natjecanjima,
u slučaju jednakog broja bodova, plasman se utvrđuje na osnovu dodatne tablice od rezultata
koje su u međusobnim utakmicama postigli klubovi sa jednakim brojem bodova.
Plasman na dodatnoj pomoćnoj tablici utvrđuje se zbrojem osvojenih bodova.
Ako je zbroj bodova jednak, odlučuje razlika između datih i primljenih golova.
Ako je i ova razlika jednaka, odlučuje veći broj postignutih golova u gostima (kada su u
kombinaciji dva kluba)
, odnosno veći broj postignutih golova (kada su u kombinaciji tri ili više
klubova).
Ako se ni na ovakav način ne može utvrditi plasman, onda se odigravaju utakmice
između zainteresiranih klubova i to:
- dvije utakmice po dvostrukom kup sustavu, ako su u kombinaciji dva kluba,
- tri utakmice po jednostrukom bod sustavu na neutralnom terenu, ako su u kombinaciji
tri kluba,
- potreban broj utakmica, po jednostrukom bod sustavu, na neutralnom terenu, ako su u
kombinaciji četiri ili više klubova.
Ukoliko se usaglase klubovi, umjesto odigravanja ovih utakmica, pitanje pobjednika
može se utvrditi ždrijebom koji će provesti nadležni natjecateljski organ.
Ukoliko se natjecanje odvija osim bod i kup sustavom i sustavom odigravanja iz članka 7.
ovog Pravilnika, propozicijama sustava na koji se odnosi bit će posebno utvrđen način odvijanja
natjecanja i način utvrđivanja plasmana.

Moramo ih dobiti 2:0.
Onda smo ipak bolji sa 2:0 :sal: :k:

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Sun Feb 14, 2021 2:21 pm

Valjda ce do onda moci gledatelji na stadion, ali gledam raspored i bas to kolo kada dolazi Dinamo ce se igrati preko tjedna (21.04.)
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

mariox
Reactions:

Post by mariox » Sun Feb 14, 2021 2:50 pm

Vidim da ste optimistični što se tiče borbe za naslov ok treba se boriti dok ima šanse ali sa jučerašnjim porazom i još nekim kiksom za nas je ta priča gotova jer Dinamo ima klasu koju mi nemamo u sredini a to je Ademi a u sredini se lomila utakmica pa tu je Oršić ,Livaković imaju tih par igrača što su za HNL klasa mi to nemamo a to određuje na duge staze rezultat ,mislim da je Bjelica izvukao 110 % iz ove ekipe .
Srušiti ih mozemo samo dovođenjem boljih igrača od Ademija,Oršića itd...a takvi koštaju ovo što sad imamo u kadru dovoljno za 2-3 mjesto,osvojiti kup .

Ivan98
Reactions:

Post by Ivan98 » Sun Feb 14, 2021 3:12 pm

mariox wrote:
Sun Feb 14, 2021 2:50 pm
Vidim da ste optimistični što se tiče borbe za naslov ok treba se boriti dok ima šanse ali sa jučerašnjim porazom i još nekim kiksom za nas je ta priča gotova jer Dinamo ima klasu koju mi nemamo u sredini a to je Ademi a u sredini se lomila utakmica pa tu je Oršić ,Livaković imaju tih par igrača što su za HNL klasa mi to nemamo a to određuje na duge staze rezultat ,mislim da je Bjelica izvukao 110 % iz ove ekipe .
Srušiti ih mozemo samo dovođenjem boljih igrača od Ademija,Oršića itd...a takvi koštaju ovo što sad imamo u kadru dovoljno za 2-3 mjesto,osvojiti kup .
Daleko je kraj prvenstva, još 15 kola i sumnjam da dhk neće kiksat par utakmica, pogotovo sad s ovim rasporedom. Ne kažem da osvajamo 100% i da će bit lako, ali ne vidim zašto ne bi bili optimistični, šanse još imamo

Šime
Reactions:

Post by Šime » Sun Feb 14, 2021 3:18 pm

mariox wrote:
Glupost... Onda bi City svake godine bio prvak u Engleskoj....

mariox
Reactions:

Post by mariox » Sun Feb 14, 2021 3:19 pm

Šime wrote:
Sun Feb 14, 2021 3:18 pm
mariox wrote:
Glupost... Onda bi City svake godine bio prvak u Engleskoj....
Pa nije ti baš usporedba a onda smo mi Liverpool mozda .

Post Reply