21.k: Dinamo - Osijek

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Harry_Mata_Harry
Reactions:

Re: 21.k: Dinamo - Osijek

Post by Harry_Mata_Harry » Sun Feb 14, 2021 9:52 pm

Luka1995 wrote:
Sun Feb 14, 2021 9:50 pm
Kempes wrote:
Sun Feb 14, 2021 8:51 pm
NK Osijek - Jarun wrote:
Sun Feb 14, 2021 8:18 pm
Ako je slobodni udarac u zadnjoj minuti i lopta je postavljena na 18 metara, da li je ok da živi zid stoji 1 metar iza bijele točke?

Ne znam, pitam za prijatelja.
naši su protestirali oko toga i ovaj im je nešto objašnjavao na tu temu.
ma to je trebalo prebacit iz koljena fino, Bohar ili Pilj svojom nožicom... nemojte me jebat da Lopa ostaje vježbat prekide i slobodnjake jer nije zabio slobodnjak već godinama... užas, točno sam znao da to neide nigdje.

anger-- anger--
Stvarno mi nije jasno kako je on to pucao prije Pilja i Bohara...
Ruku na srce on je ne samo pucao, nego i vise puta zabijao iz slobodnjaka s te pozicije (Belupo 2017., Inter 2018., Maksimir 2018., Kup neka tekma...). Tako da nije da nema rezona.
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Sun Feb 14, 2021 10:17 pm

Harry_Mata_Harry wrote:
Sun Feb 14, 2021 9:52 pm
Luka1995 wrote:
Sun Feb 14, 2021 9:50 pm
Kempes wrote:
Sun Feb 14, 2021 8:51 pm

naši su protestirali oko toga i ovaj im je nešto objašnjavao na tu temu.
ma to je trebalo prebacit iz koljena fino, Bohar ili Pilj svojom nožicom... nemojte me jebat da Lopa ostaje vježbat prekide i slobodnjake jer nije zabio slobodnjak već godinama... užas, točno sam znao da to neide nigdje.

anger-- anger--
Stvarno mi nije jasno kako je on to pucao prije Pilja i Bohara...
Ruku na srce on je ne samo pucao, nego i vise puta zabijao iz slobodnjaka s te pozicije (Belupo 2017., Inter 2018., Maksimir 2018., Kup neka tekma...). Tako da nije da nema rezona.
nakon toga je valjda 10 puta pucao i svaki put 2 metra preko gola... pa napisao sam da ga nije zabio godinama, ali godinama, a pucao je valjda 10 puta! Pilj s druge strane ima valjda 2 gola iz 3 pokušaja. da zabio je sada Lopa protiv Kurilovca onoj nekoj amaterčini na njihovom golu jer je udarac išao po samoj sredini gola da vjerovatno ni Lopa tako nije htio pucat.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

k_u_k_a
Reactions:

Post by k_u_k_a » Sun Feb 14, 2021 10:28 pm

Kupujem dresove (stare i nove) i šalove NK Osijek!

bushwacker
Reactions:

Post by bushwacker » Sun Feb 14, 2021 10:59 pm

mariox wrote:
Sun Feb 14, 2021 2:50 pm
Vidim da ste optimistični što se tiče borbe za naslov ok treba se boriti dok ima šanse ali sa jučerašnjim porazom i još nekim kiksom za nas je ta priča gotova jer Dinamo ima klasu koju mi nemamo u sredini a to je Ademi a u sredini se lomila utakmica pa tu je Oršić ,Livaković imaju tih par igrača što su za HNL klasa mi to nemamo a to određuje na duge staze rezultat ,mislim da je Bjelica izvukao 110 % iz ove ekipe .
Srušiti ih mozemo samo dovođenjem boljih igrača od Ademija,Oršića itd...a takvi koštaju ovo što sad imamo u kadru dovoljno za 2-3 mjesto,osvojiti kup .
Pa nije li taj Livaković u istom broju utakmica primio više golova od Ivušića?
Kakvu onda klasu trebamo dovesti kada je Ivušić po jedinom relevantnom mjerilu bolji od Livakovića.
A uostalom najbolja obrana jučerašnje utakmice nije bila sa strane Livakovića nego Ivušićeva obrana udarca od strane Ivanušeca.
Ali jebiga,to očito nitko na portalima ne spominje pa nije očito niti ovdje tema!
Kad svijetla gasnu, i mjesec se pojavi mlad,
na obali Drave umoran odmara grad!

drvoznanja
Reactions:

Post by drvoznanja » Mon Feb 15, 2021 3:50 pm

Image

Što mislite je li u stvarnosti izvediva akcija poput ove: Lopa ili neki ljevak podvaljuje loptu za Miloša i Miloš puca po golu. Jedini igrač drugog kluba koji je blizu jest Atiemwen koji je u zagrljaju s Mierezom.
Samo NK Osijek i Bijelo-plavi forum

MrLule
Reactions:

Post by MrLule » Mon Feb 15, 2021 3:54 pm

drvoznanja wrote:
Mon Feb 15, 2021 3:50 pm
Image

Što mislite je li u stvarnosti izvediva akcija poput ove: Lopa ili neki ljevak podvaljuje loptu za Miloša i Miloš puca po golu. Jedini igrač drugog kluba koji je blizu jest Atiemwen koji je u zagrljaju s Mierezom.
uglavnom najgluplja opcija je taj njegov udarac iz kojeg ne bi zabio iz 38 pokušaja

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Mon Feb 15, 2021 4:03 pm

MrLule wrote:
Mon Feb 15, 2021 3:54 pm
drvoznanja wrote:
Image

uglavnom najgluplja opcija je taj njegov udarac iz kojeg ne bi zabio iz 38 pokušaja
Nije mi jasno zasto Pilj nije izveo taj slobodni.
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

mariox
Reactions:

Post by mariox » Mon Feb 15, 2021 4:11 pm

bushwacker wrote:
Sun Feb 14, 2021 10:59 pm
mariox wrote:
Sun Feb 14, 2021 2:50 pm
Vidim da ste optimistični što se tiče borbe za naslov ok treba se boriti dok ima šanse ali sa jučerašnjim porazom i još nekim kiksom za nas je ta priča gotova jer Dinamo ima klasu koju mi nemamo u sredini a to je Ademi a u sredini se lomila utakmica pa tu je Oršić ,Livaković imaju tih par igrača što su za HNL klasa mi to nemamo a to određuje na duge staze rezultat ,mislim da je Bjelica izvukao 110 % iz ove ekipe .
Srušiti ih mozemo samo dovođenjem boljih igrača od Ademija,Oršića itd...a takvi koštaju ovo što sad imamo u kadru dovoljno za 2-3 mjesto,osvojiti kup .
Pa nije li taj Livaković u istom broju utakmica primio više golova od Ivušića?
Kakvu onda klasu trebamo dovesti kada je Ivušić po jedinom relevantnom mjerilu bolji od Livakovića.
A uostalom najbolja obrana jučerašnje utakmice nije bila sa strane Livakovića nego Ivušićeva obrana udarca od strane Ivanušeca.
Ali jebiga,to očito nitko na portalima ne spominje pa nije očito niti ovdje tema!
Pa Livakovićeva obrana kad je Lončar pucao glavom nije ništa slabija i gdje sam napisao da je Ivušić slabiji od njega? ali je reprezentativac i to nešto govori a tek kako je stručno isfolirao ozljedu prepone a mi u naletu dvije minute lezanja i smirila se malo situacija na terenu a taman su visili ,sve su to nijanse u borbi za naslov nisu to više velike razlike ali ipak razlika.

malta
Reactions:

Post by malta » Mon Feb 15, 2021 4:15 pm

Čovjek upitan za Krasnodar tako da izgleda nije glumio.

LuxAnimus
Reactions:

Post by LuxAnimus » Mon Feb 15, 2021 5:29 pm

drvoznanja wrote:

Izvedivo je, iako ne vjerujem da bi to bio lagan pogodak. Moglo bi se tako zeznuti dinamove igrače, ali Livaković bi i dalje vidio loptu i pripremao se za udarac Miloša. Ne bi se sigurno bacio u prazno tamo kod Lopinog udarca/podvale

Post Reply