21.k: Dinamo - Osijek

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Aleja
Reactions:

Re: 21.k: Dinamo - Osijek

Post by Aleja » Mon Feb 15, 2021 6:35 pm

MrLule wrote:
Mon Feb 15, 2021 3:54 pm
uglavnom najgluplja opcija je taj njegov udarac iz kojeg ne bi zabio iz 38 pokušaja
Kada je Lopa zadnji puta izveo opasan slobodnjak? :dknow:

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Mon Feb 15, 2021 6:38 pm

Aleja wrote:
Mon Feb 15, 2021 6:35 pm

Kada je Lopa zadnji puta izveo opasan slobodnjak? :dknow:
Kad i gospodin s videa

:sal: VRATIO, VRATIO, NENO SE VRATIOOOOOOOO,
EUROPOOO PAZI SE, OSJEČANI DOLAZEEEEE !!!
:sal:

zos
Reactions:

Post by zos » Mon Feb 15, 2021 6:53 pm

drvoznanja wrote:
Mon Feb 15, 2021 3:50 pm
Image

Što mislite je li u stvarnosti izvediva akcija poput ove: Lopa ili neki ljevak podvaljuje loptu za Miloša i Miloš puca po golu. Jedini igrač drugog kluba koji je blizu jest Atiemwen koji je u zagrljaju s Mierezom.
Ja sam se nadao da će odigrati neku kombinaciju... Budući da je slobodnjak bio na sredini, po meni su se trebali zaletjeti sa svake strane po 1-2 naša igrača i lopta je trebala otići na jednu od strana i to je to. Njihovi igrači bi išli u blok, ali sigurno bi bilo prilike dobro opucati ili bar solidno ubaciti u 16m. Šteta!

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Mon Feb 15, 2021 7:32 pm

Ma to se mora pucati na gol, ovo je skoro kao penal, samo sto je trebao netko drugi pucati ili Bohar ili Pilj, ali dobro.
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Mon Feb 15, 2021 8:17 pm

bijelo-plavi1988 wrote:
Mon Feb 15, 2021 7:32 pm
Ma to se mora pucati na gol, ovo je skoro kao penal, samo sto je trebao netko drugi pucati ili Bohar ili Pilj, ali dobro.
Ma da. Idealna pozicija za sut. Prebacis lagano zid i to je to. Nikakvo prtljanje se tu ne isplati. Pilj je to trebao tući...
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

bushwacker
Reactions:

Post by bushwacker » Mon Feb 15, 2021 8:59 pm

mariox wrote:
Mon Feb 15, 2021 4:11 pm
bushwacker wrote:
Sun Feb 14, 2021 10:59 pm
mariox wrote:
Sun Feb 14, 2021 2:50 pm
Vidim da ste optimistični što se tiče borbe za naslov ok treba se boriti dok ima šanse ali sa jučerašnjim porazom i još nekim kiksom za nas je ta priča gotova jer Dinamo ima klasu koju mi nemamo u sredini a to je Ademi a u sredini se lomila utakmica pa tu je Oršić ,Livaković imaju tih par igrača što su za HNL klasa mi to nemamo a to određuje na duge staze rezultat ,mislim da je Bjelica izvukao 110 % iz ove ekipe .
Srušiti ih mozemo samo dovođenjem boljih igrača od Ademija,Oršića itd...a takvi koštaju ovo što sad imamo u kadru dovoljno za 2-3 mjesto,osvojiti kup .
Pa nije li taj Livaković u istom broju utakmica primio više golova od Ivušića?
Kakvu onda klasu trebamo dovesti kada je Ivušić po jedinom relevantnom mjerilu bolji od Livakovića.
A uostalom najbolja obrana jučerašnje utakmice nije bila sa strane Livakovića nego Ivušićeva obrana udarca od strane Ivanušeca.
Ali jebiga,to očito nitko na portalima ne spominje pa nije očito niti ovdje tema!
Pa Livakovićeva obrana kad je Lončar pucao glavom nije ništa slabija i gdje sam napisao da je Ivušić slabiji od njega? ali je reprezentativac i to nešto govori a tek kako je stručno isfolirao ozljedu prepone a mi u naletu dvije minute lezanja i smirila se malo situacija na terenu a taman su visili ,sve su to nijanse u borbi za naslov nisu to više velike razlike ali ipak razlika.
Evo ovdje si to rekao:..."tu je Oršić ,Livaković imaju tih par igrača što su za HNL klasa mi to nemamo..."
Kad svijetla gasnu, i mjesec se pojavi mlad,
na obali Drave umoran odmara grad!

bushwacker
Reactions:

Post by bushwacker » Mon Feb 15, 2021 9:02 pm

A to što je dotični reprezentativac baš ništa ne govori.
Naša repka je toliko prostituirana i zagađena sa dinamovim interesima da bih ja zabranio da itko igra u istoj dok je god u HNL-u...
Nažalost.
Kad svijetla gasnu, i mjesec se pojavi mlad,
na obali Drave umoran odmara grad!

mariox
Reactions:

Post by mariox » Mon Feb 15, 2021 10:08 pm

bushwacker wrote:
Mon Feb 15, 2021 8:59 pm
mariox wrote:
Mon Feb 15, 2021 4:11 pm
bushwacker wrote:
Sun Feb 14, 2021 10:59 pm

Pa nije li taj Livaković u istom broju utakmica primio više golova od Ivušića?
Kakvu onda klasu trebamo dovesti kada je Ivušić po jedinom relevantnom mjerilu bolji od Livakovića.
A uostalom najbolja obrana jučerašnje utakmice nije bila sa strane Livakovića nego Ivušićeva obrana udarca od strane Ivanušeca.
Ali jebiga,to očito nitko na portalima ne spominje pa nije očito niti ovdje tema!
Pa Livakovićeva obrana kad je Lončar pucao glavom nije ništa slabija i gdje sam napisao da je Ivušić slabiji od njega? ali je reprezentativac i to nešto govori a tek kako je stručno isfolirao ozljedu prepone a mi u naletu dvije minute lezanja i smirila se malo situacija na terenu a taman su visili ,sve su to nijanse u borbi za naslov nisu to više velike razlike ali ipak razlika.
Evo ovdje si to rekao:..."tu je Oršić ,Livaković imaju tih par igrača što su za HNL klasa mi to nemamo..."
Svakako je iskusniji od Ivušića puno jačih utakmica ima iza sebe gdje se dokazao a i prvi golman reprezentacije pa naravno da je ispred kad se vrednuje nečija karijera i kvaliteta ,nekontam šta si se uhvatio Livakovića kad su to činjenice i nije prevaga bila u golmanima negu u sredini da smo mi imali Ademija nebi sigurno izgubili.

misko2007
Reactions:

Post by misko2007 » Tue Feb 16, 2021 2:29 am

Da je zivi zid bio 9metara od lop(t)e mozda bi i zabio,oni su stajali 2metra blize pa je teze za prebaciti

LUDI-OS
Reactions:

Post by LUDI-OS » Mon Mar 01, 2021 10:24 pm

Jel imamo situaciju u kojoj Mierez dobiva zuti zbog "simuliranja" a zapravo je nagazen?

Post Reply