HNL

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
bijelo-plavi1988
Reactions:

Re: HNL

Post by bijelo-plavi1988 » Thu Sep 19, 2019 11:31 am

Bjelica kopirao Skenderovu taktiku pa se sada pravi važan :lol:
Obranit ćemo čast Osijeka,
prolit krv ako zatreba
pa nek znaju sve, duše prodane,
u našem gradu jedno ime je!

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Thu Sep 19, 2019 12:35 pm

Lufus wrote:
Thu Sep 19, 2019 8:17 am
bushwacker wrote:
Wed Sep 18, 2019 11:02 pm
Ma kog je briga za tu Mamićevu mafijašku prčiju od kluba..
:k: :k: :k: :k:
A meni nitko ne vjeruje da sam gledao Mentalista :mrgreen:
S kim je igrao Mentalist Harkiv?
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Thu Sep 19, 2019 6:33 pm

sad sam tek pogledo golove dinama... neznam kako su igrali i da li su stvarno dobro igrali ili su to samo novinarske izdrkavotine... u cijeloj lp atalanta je valjda jedini klub kojem mogu zabiti takva 4 gola zbog teškog bolekurčevitisa njihove obrane... nema to veze sada s netrepeljivošću al već vidim da će biti brzo i bolno prizemljeni koliko su visoko poletili.

osim 2 gola koji je bio stvarno precizan, preostala 3 gola valjda mogu zabiti samo u 1 od 100 utakmica LP što će odigrati. smješno, kao da gledam golove što je OS 2 zabio BSKu.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

MrLule
Reactions:

Post by MrLule » Thu Sep 19, 2019 7:59 pm

Kempes wrote:
Thu Sep 19, 2019 6:33 pm
sad sam tek pogledo golove dinama... neznam kako su igrali i da li su stvarno dobro igrali ili su to samo novinarske izdrkavotine... u cijeloj lp atalanta je valjda jedini klub kojem mogu zabiti takva 4 gola zbog teškog bolekurčevitisa njihove obrane... nema to veze sada s netrepeljivošću al već vidim da će biti brzo i bolno prizemljeni koliko su visoko poletili.

osim 2 gola koji je bio stvarno precizan, preostala 3 gola valjda mogu zabiti samo u 1 od 100 utakmica LP što će odigrati. smješno, kao da gledam golove što je OS 2 zabio BSKu.
Postavlja se pitanje kako si ti pokemoni bili treci u seriji A

bushwacker
Reactions:

Post by bushwacker » Thu Sep 19, 2019 8:54 pm

A ja ko zakurac otvorio onaj neki podcast na stranici jutarnjeg sa Bjelicom i Butinom,pa lega koji su to proseri na osnovu te jedne pobjede kao da su osvojili ligu prvaka.
Bjelica već ima plan kako će on tući Cityja usred Manchestera a Butina govori da je Livaković jedan od najboljih na svijetu,ili ako još nije da će biti.
Ma toliko mi se zgadilo da nisam mogao ni slušati do kraja,podsjećaju me malo na one Srbe koji su slučajno 1999 srušili onaj avion od Amera pa su plesali Kozaračko kolo po njemu.
Jebote samo sam čekao da Prasičko uleti sa pasuljarom i da se bace svi u jedan drmež.
Mi kakvi god da smo ali se jebeno ne sjećam da smo toliko drobili nakon što smo onako jakog PSV-a dvaput dobili,OK mi na forumu jesmo ali to je za navijački forum i normalno ,ali se ne sjećam da je netko tada proglašavao Peru zacementiranim u prvih 11 repke kao što sad rade s Oršićem ili da je Barača ubacivao u repku kao što sada rade sa Perićem.
Treba i u pobjedi pokazivati veličinu, a ne ovako...
Što drugo i očekivati od purgera i njihovih novinara-Mamićevih plaćenika.

Mogu oni pobijediti i Cityja i može pol države svršavati na njih ali ja nikada to neću moći.
Oni su za mene nešto najgore što se u HR nogometu dogodilo ikada i sav ovaj njihov uspjeh je poraz HR nogometa u suštini.Sve su preko svoje sudačko-političko-mafijaške veze napravili da sjebu ostatak lige i za to nismo mi ostali krivi nego samo oni.
I sada se ja kao trebam radovati zato što će oni dobiti 200 milijuna kn ili koliko već pa će opet sa tim parama vedriti i oblačiti dovIjeka a mi ćemo i 2025 na početku sezone ovdje pisati da se trebamo pojačati da se borimo za drugo mjesto.
Jebeš njih,jebeš dinamo, jebeš Zagreb,jebeš Mamića,jebeš onu mumiju Barišića,jebeš BBB koji su u kao nekom sukobu s njima a svaki uspjeh Mamićeve prčije nazivaju svojim i jebeš najviše od svih sve one jadnike iz Osijeka,Vukovara,Vinkovaca,Našica,Slatine i ostatka Slavonije i Baranje koji natežu kožicu na Bjelicu i ekipu...

SAMO OSIJEK!!!!!!!!!
Kad svijetla gasnu, i mjesec se pojavi mlad,
na obali Drave umoran odmara grad!

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Thu Sep 19, 2019 9:07 pm

MrLule wrote:
Thu Sep 19, 2019 7:59 pm
Kempes wrote:
Thu Sep 19, 2019 6:33 pm

ma kontam da je to bilo teško podcjenjivanje, pa onda lagano i demotiviranost
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

Lufus
Reactions:

Post by Lufus » Fri Sep 20, 2019 8:23 am

Iz paštete iskaču, očekujem Bjelicu u nedjelju u Plodovima zemlje.

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Fri Sep 20, 2019 8:59 am

Meni je nešto najgluplje što sam vidio objava nekoga portala kako u restoranu Bjelica sjedi s obitelji na ručku i ne jebe ih 2% nego gleda na tabletu Atalantu... :crash:
I još nešto...Odem na prozor zapaliti jer nisam gledao Dinamo, i čujem kako iz okolnih kafića dolaze prolomi oduševljenja, pogledam rezultate ono 1-0, isto i kod svakog sljedećeg gola...Retfala.
Isto tako...Prošli vikend je bio kirbaj i kvartom su odzvanjale (ali bukvlano orile) pjesme poput "Zbog jedne ljubavi, Dalmatinac sam, Plavo more zna da drkam ja na splitskog hajduka i slične pizdarije...
anger--
MEŠTAR OD NEZNANJA I OBMANE U KLUBU VOĐENOM IZ SJENE. KULEŠEVIĆU VRIJEME TI OTKUCAVA!

Maverick
Reactions:

Post by Maverick » Fri Sep 20, 2019 10:06 am

MrLule wrote:
Thu Sep 19, 2019 7:59 pm

Ja koji pratim, mogu ti reći da sam šokiran Atalantinom prezentacijom. Bio sam uvjeren da će pobijediti, tako da je ova utakmica teška iznimka od onog što inače pokazuju. Jel to zbog impresije prvog ikad nastupa u CL, jel zbog teškog podcjenjivanja (ne direktno Dinama, već ono Italija > Hrvatska) ili je zbog Dinama...prilično sam siguran da je prvo dvoje u jednakom omjeru, zbog čega je treći izgledao kao svemirski brod.

SectorF
Reactions:

Post by SectorF » Fri Sep 20, 2019 12:53 pm

Harry_Mata_Harry wrote:
Fri Sep 20, 2019 8:59 am
Meni je nešto najgluplje što sam vidio objava nekoga portala kako u restoranu Bjelica sjedi s obitelji na ručku i ne jebe ih 2% nego gleda na tabletu Atalantu... :crash:
I još nešto...Odem na prozor zapaliti jer nisam gledao Dinamo, i čujem kako iz okolnih kafića dolaze prolomi oduševljenja, pogledam rezultate ono 1-0, isto i kod svakog sljedećeg gola...Retfala.
Isto tako...Prošli vikend je bio kirbaj i kvartom su odzvanjale (ali bukvlano orile) pjesme poput "Zbog jedne ljubavi, Dalmatinac sam, Plavo more zna da drkam ja na splitskog hajduka i slične pizdarije...
anger--
Uvijek se nadam, pondam kako je sve manje tog škarta u gradu al uvijek se iznenadim koliko ih jos ima. Ne znam kakav uspjeh naseg kluba se mora dogoditi da takvi nestanu, bojim se nikakav!
Jad i bijeda od ponosa na nekom lokalpatriotskom planu.

Post Reply